LUKOJE PARDUODAMA ELITINĖ VILA

50 fotografija

Esanti tarp žavių Lukos kalvų yra parduodama ši elitinė XX a. pradžios vila.

Nuosavybė, apsupta 7 ha žemės, kurios dalį sudaro pušynas, yra iš visų pusių apsupta tvora, o jos viduje yra didelė pieva pritaikyta barbekiu su malkine krosnimi, pavėsinė ir 50 kv.m. baseinas su sūriu vandeniu. Čia yra trys dengtos automobilių stovėjimo vietos.

Į pagrindinį komplekso įėjimą, susidedantį iš dviejų atskirų pastatų, veda elegantiškas  privažiavimo kelias.

Pagrindinės vilos, kurios architektūra yra rafinuotas modernaus stiliaus pavyzdys, bendras plotas yra 948 kv.m. ir jis yra taip išdėstytas: pirmame aukšte yra didelė svetainė, valgomasis, virtuvė, dvi terasos, studija, miegamasis su vonios kambariu; antrame aukšte yra penki miegamieji, iš kurių trys yra dvigubi, ir trys vonios kmabariai.  

Parduodamos elitinės vilos priestato bendras plotas yra 142 kv.m. Jo pirmame aukšte yra svetainė su židiniu ir vonios kambarys, o antrame aukšte yra virtuvė su valgomuoju, iš kurio patenkame į  didelę saulėtą terasą, trys kambariai ir du vonios kambariai.

Vidaus kambariai yra šviesūs, su puikia apdaila bei dekoracijomis ant lubų ir grindyse, apstatyti prabangiais baldais. 

Tai tikras deimantas, esantis Lukos širdyje, apsuptas žalumos, nutolęs tik du žingsnius nuo žymaus Toskanos miesto.

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Toskana

Provincija: Luka 


Tipas: prašmatni vila su baseinu


Vila: 948 kv.m.

Priestatas: 142+212 kv.m.

3 terasos

9 kambariai

5 vonios kambariai

Biliardas

7 ha žemės

50 kv.m. baseinas

Barbekiu

3 dengtos automobilių stovėjimo vietos

 

Toskana - Luka: Piza 20 km - Florencija 62 km - Luka 15 km - Versilija: 18 km - Golfo klubas 5 km - SPA 18 km - Slidinėjimo trasos 48 km - Pizos orouostas 39 km - Autostrada: 15 km

Ref: 1026
Kaina: € 3.500.000

vila luka

nekilnojamas turtas toskana
vilos su baseinu

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Toskana, Luka

Ši nuostabi elitinė vila su baseinu ir priestatu stovi Toskanoje, Lukoje, amžino grožio ir žymios istorijos mieste: antikinė gyvenvietė buvo įkurta Ligūrijos gyventojų, pasak kai kurių istorikų, bet savo svarbą pasiekė etruskų laikais, pasak kitų ekspertų. Luka, pilna prestižinių vilų ir aukštos istorinės vertės nekilnojamo turto objektų, išlaiko dar iš šiandien daugelį tipiškų senųjų laikų charakteristikų, pradedant amfiteatru, forumu ir baigiant romėnų bažnyčiomis. 

Okupuota gotų, o vėliau bizantiečių, Luka, kur stovi žavioji parduodama prestižo vila, vėliau tapo viena iš svarbiausių Longobardų karalystės sostinių. Bėgant metams ją valdė įvairūs valdovai, tiksliai žinoma, kad Luka buvo vienas iš svarbiausių Viduramžių Italijos miestų ir ši didybė bei puikumas jam būdingas dar ir šiandien, kas jį paverčia viena iš prestižiškiausių ir trokštamiausių vietų.