Lukoje parduodama elegantiška prašmatnioji vila su baseinu

full screen
58 fotografija

Lukoje, Toskanos širdyje, netoli nuo miesto centro, yra parduodama ši didi prašmatnioji vila su baseinu.

Šiems erdviems ir jaukiemss svajonių namams priklauso pilnai aptvertas sodas, kurio dydis yra maždaug 3.000 kv.m. Čia auga žavingi krūmai ir dekoratyviniai rožynai, o taip pat čia yra barbekiu zona. 

Baseino, kurį supa veja su romėniškais laiptais, dydis yra 45 kv.m. ir tai yra ideali vieta praleisti vasaros dienas lauke, privačiai savo pačių gyvenvietėje.

Nekilnojamojo turto vidaus plotas yra 400 kv.m. ir jis yra išdėstytas per du lygius: pirmo aukšto lodžija veda į šviesią, kruopščiai apstatytą su didelėmis sofomis ir foteliais svetainę. Toliau patenkame į įmūrytą virtuvę, vonios kambarį ir didelį valgomąjį, iš kurio galima išeiti tiesiai į sodą.

Antrame aukšte yra nakties zona su penkiais miegamaisiais, kai kurie iš jų yra su nuosavais vonios kambariais, ir mažu darbo kambariu.

Kiekvieno kampelio apdaila spinduliuoja Toskanos tradiciniu epochiniu žavesiu, su grindimis iš molinių plytelių, prestižiniais laiptais ir dekoruotomis sienomis.

Šios žaviosios Lukos vilos pliusus papildo automobilio vietos, priklausančios nuosavybei.

Tarp Lukos žaliųjų kalvelių, kur yra daugybė svajonių namų išsibarsčiusių po visą teritoriją, ši charakteringa Toskanos vila siūlo aukšto lygio privatumą ir patogumą tik žingsnis nuo miesto. 

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Toskana

Provincija: Luka


Tipas: prašmatni vila su baseinu


Vidaus plotas: 400 kv.m. 

Išorės plotas: 3.000 kv.m.


2 aukštai

5 miegamieji

4 vonios kambariai

Baseinas: 9X5 m

Automobilio stovėjimo vietos


Toskana - Luka: Piza 20 km - Florencija 80 km - Luka 5 km - Fortė dei Marmi 35 km - SPA 15 km - Golfo klubas Vicopelago 12 km - Pizos oro uostas 25 km 

Ref: 1218
Kaina: € 1.500.000

vilos luka

toskana
luka

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Luka

Ši elegantiška vila stovi Toskanoje, Lukoje, amžino grožio ir žymios istorijos mieste: antikinė gyvenvietė buvo įkurta Ligūrijos gyventojų, pasak kai kurių istorikų, bet savo svarbą pasiekė etruskų laikais, pasak kitų ekspertų. Luka, vienas iš pagrindinių Italijos meno miestų ir ypač Toskanos, žinomas ir užsienyje, ypač dėl savo nepaliestos mūrinės XV a. sienos. Oficialiai išsivystęs kaip romėnų miestas, vystėsi ir kaip savivaldybė, o dar vėliau kaip respublika ir buvo nepriklausomas iki kol prisijungtė prie Italijos karalystės. 

Luka, pilna prestižinių vilų ir aukštos istorinės vertės nekilnojamo turto objektų, kurie yra vertinami ir pageidaujami vietinės ir tarptautinės klientūros.