Lombardijoje parduodamas prabangus nekilnojamas turtas

28 fotografija

Parduodamas prestižinis nekilnojamas turtas, esantis ramiame Bergamo slėnyje, 40 minučių nuo Milano, buvo perstatytas iš kaimiškos trobos, kuri susidėjo iš keleto pastatų. Restauruoti pastatai gali tapti sanatorija, turint mintyje ir sveiką bei ramią zoną.

Restauracijos metu buvo pakeistas patalpų išsidėstymas, nekeičiant pagrindinės išvaizdos ir šios prabangios nuosavybės, šiuo metu parduodamos, originalaus pastatų charakterio. Taip pat restauracijos metu buvo atsižvelgta į pastato derinimąsi su supančiu kraštovaizdžiu, nedarant poveikio vietinei gamtai. 

Aplink senovinį perstatytą nekilnojamą turtą driekiasi 70 ha žemės bei yra du kaimiški priestatai ir du bokštai. Pagrindiniame pastate šiuo metu yra suprojektuoti 47 kambariai, 24 butai, 320 kv.m. gyvenvietė, du žemės ūkio pastatai ir miško namelis. Čia taip pat yra restoranas, kur telpa iki 150 žmonių, dvi erdvios kongresų salės, biblioteka ir posėdžių salė. 

Taip pat, šiame prabangiame nekilnojamame turte vietos atranda ir SPA bei sporto zona po atviru dangumi. SPA zonoje, kurios plotas yra 450 kv.m., yra dengtas baseinas, kurio išmatavimai yra 7x12m, sporto salė, sauna, turkiška pirtis, solariumas ir gydytojų kabinetai; išorinėje dalyje, skirtoje sportui, yra atviras ekologinis baseinas, teniso kortai, golfo laukas su 9 duobutėmis ir 350 kv.m. klubas. Visa tai driekiasi per 11.000 kv.m. kartu su žemės ūkio-miško struktūromis.

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Lombardija 

Provincija: Bergamas

Zona: 40 minučių nuo Milano


Tipas: Parduodamas prestižinis nekilnojamas turtas - Vilos Milane

Vidaus plotas: daugiau nei 11.000 kv.m. 

Išorės plotas: 70 ha


Lombardija – Bergamas – Milanas: Milanas 45 km – Bergamas 17 km – Leko 15 km – Kjaso (Šveicarija) 50 km – Autostrada: A4 išvažiavimas Bergamo 20 km – Bergamo oro uostas 22 km.

Ref: 0436
Kaina: konfidencialios derybos

parduodama vila

prašmatnūs namai Milanas
prašmatnūs butai

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Bergamas

Lombardija - Bergamas – Milanas: Išskirtinis, prabangus, parduodamas nekilnojamas turtas, nors ir yra Bergamo slėnio širdyje, kaip bebūtų, stovi svarbiausių turistinių maršrutų centre. Keli kilometrai nuo Bergamo ir Milano, yra daugybė istorinių, archtektūrinių ir aplinkos ypatingo grožio ir vertės vietų, kurias verta aplankyti. Teritorija, kur stovi išskirtinis prabangus nekilnojamas turtas iš pradžių buvo kontroliuojama romėnų, kurie naudojosi strategine vietos padetimi, vėliau buvo užkariauta Longobardų, kurie zoną itraukė į Bergamo kunigaikštystę. Ši buvo žemės ūkio centru  (grūdai, vynininkystė, vaisiai, daržovės) ir metalo industrijos bei baldų gaminimo vieta. Miestas šalia Milano taip pat turtingas žymiu Benediktinų venuolynu, įkurtu 1076 m.

Krašto vienuolynas, kurį apibūdina tipiški Lombardijos renesanso uždari kiemeliai, 1167 m. balandžio 7 d. miestų, kurie įėjo į Lombardijos Lygą, buvo pasirinktas kaip istorinės priesaikos davimo būstinė, kad įveikti imperatorių Federico Barbarossa.

Šv. Džiakomo bazilika, pastatyta Lombardų gotikos stiliumi, yra vienas iš įdomiausių paminklų menine ir architektūrine prasme, esantis miesto centre, kur taip pat yra išskirtinis parduodamas nekilnojamas turtas. Tokios pačios vertės yra ir Abatijos muziejus bei Beata Vergine Addolorata šventovė, o taip pat viduramžių laikų įtvirtinimai, renesanso rūmai bei XVIII a. vilos, kurios yra žymios dėl savo istorijos.