LOMBARDIJOJE PARDUODAMA PRAŠMATNI VILA

full screen
58 fotografija

Ši žavinga, šiuo metu parduodama vila Lombardijoje, yra tipiškos XVII a. kaimo aristokratijos struktūros, kas aiškiai matyti iš jos architektūros. 

Pastatų bendras plotas yra 2.000 kv.m. Į kompleksą įeina pagrindinė trijų aukštų vila su rūsiu, dviejų aukštų priestatas ir pirkia.

Žvirgždas ir akmenys, kurie sudaro tvirtų sienų pagrindą, yra tipiškos šių vietų medžiagos, o visa statyba buvo atlikta meistriškai ir tiksliai. Fasadas turi nuožulnų stogą su kaimiška pakraige, po kuria yra penki ovalinės formos trilapiai langai, tipiški šiam periodui. Du tokie patys yra iš kitos pusės. Antrame aukšte yra penki stačiakampiai langai, o pirmame aukšte yra keturi langai, tarp kurių viduryje yra arkinės durys su dviem kvadratiniais piliastrais. Iš dešinės yra bokštelis, kuriame yra paukštidė.

Įėjus į pagrindinę vilą pamatome salę, pro kurią patenkame į  virtuvę su barokiniu židiniu, namų apyvokos kambarį ir šulinį.   

Prašmatnios parduodamos vilos didelėje svetainėje yra nuostabus XVI a. Venecijos židinys. Priešais laiptus yra freska, vaizduojanti nekaltą prasidėjimą, ir tai yra tipiškas XVII ir XVIII a. menininkų darbas.  

Visi įėjimai į kambarius, tarp kurių yra keturi erdvūs ir elegantiški miegamieji, yra su apvadais ir rėmais iš akmens.

Visi buvę šio žavaus gyvenamojo komplekso savininkai kruopščiai prižiūrėjo istorinės ir architektūrinės vertės detales, kas paverčia šią nuosavybę išskirtine, vienintele liudytoja to, kas kažkada buvo klestintis žemės feodas.

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Lombardija

Provincija: Mantuja 


Tipas: prašmatni vila 


Vidaus plotas: 2.060 kv.m.

Išorės plotas: 3 ha


Pagrindinė vila: 1800 kv.m. - 3 aukštai + rūsys

Priestatas: 200 kv.m. - 2 aukštai

Pirkia: 60 kv.m.

4 kambariai

5 vonios kambariai

Sveikatingumo zona 

Baseinas

Galimybė pastatyti malūnsparnio nusileidimo aikštelę

1 ha žemės, apsodintas Corvina/Merlot vynuogėmis

Galimybė praplėsti pastatus papildomais 900 kv.m.


Lombardija: Mantuja 10 km - Milanas  120 km - Komas 200 km - Venecija 150 km

Ref: 1011
Kaina: € 2.800.000

prašmatni vila baseinas

mantuja vilos
milanas vilos

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Lombardija, Mantuja

Mantujos miestas yra vienas iš pagrindinių Italijos Renesanso centrų, kuris yra saugomas UNESCO paveldo. Esantis Italijos pusiasalio industrijos regiono širdis, jis yra taip pat netoli nuo įžymių meno ir kultūrinių centrų, o taip pat jį supa išskirtinio grožio gamta. Aplink vienas kitą keičia slėniai ir kalvelės, čia yra derlingos teritorijos, skalaujamos svarbių upių. Kraštovaizdyje vyrauja vynuogynai, o panoraminiu vaizdu galima grožėtis einant pėsčiomis ar jojant arkliu. Čia taip pat aptinkame svarbius archtektūrinius pavyzdžius, ypač iš viduramžių laikų. Šioje zonoje stovi daug prašmatnių vilų, kuriomis galima žavėtis, o jose mėgautis išskirtine gyvenimo kokybe.