Lombardijoje parduodama prašmatni prabangioji vila

full screen
61 fotografija

Ši žavioji, prašmatnioji, XVIII a. pabaigos, parduodama vila yra Lombardijoje, Leko provincijoje, ir, be abejonės, tai yra vienas iš pačių prestižiškiausių ir žaviausių nekilnojamųjų turtų visame regione

Pagrindinis nekilnojamo turto pastatas yra arklio pasagos formos, dviejų aukštų, turintis taip pat ir pusaukštį tarp pirmo ir antro aukšto bei rūsį. Pirmame aukšte, pusaukštyje ir antrame aukšte yra pastato aristokratiniai kambariai, o rūsyje yra pagalbinės patalpos, sandėliai, vyninė ir  garažas.

Vakarinėje pusėje prestižinė vila yra sujungta su kitais dviem stačiakampio formos pastatais: pirmasis yra dviaukštis ir čia yra pagalbinės patalpos, tiesiogiai susijusios su gyvenimu viloje, tokios kaip, virtuvė, sandėliukai ir valgomasis, o antrame aukšte yra aptarnaujančio personalo kambariai; kitas pastatas taip pat yra dviejų aukštų plius rūsys ir susideda iš garažo, sandėlių, vyninės, o antrame aukšte yra aptarnaujančio personalo patalpos.

Papildomas priestatas, esantis pagrindinės vilos šiaurės rytuose, buvo neseniai restauruotas į trobą. Taip pat yra du kaimiški pastatai, naudojami, kaip įrankių sandėliai, ir vilos dviejų aukštų priimamasis. 

Didžiulis parduodamas kompleksas, kuriam priklauso taip pat privati koplyčia, turi keturis nepriklausomus įvažiavimus, o jį supa aptverta ir kontrolės pastatų pagrindiniuose įėjimuose saugoma žemė.

Vilos viduje yra žavingi reprezentaciniai salonai, kurie nukelia į praeities laikus, su nuostabiais lipdiniais ir prestižinėmis freskomis. Terasos ir portikai siūlo bagalybę aprėpiantį vaizdą į puikiai prižiūrėtą itališką sodą, esantį priešais buveinę, kuris tęsiasi iki pat didžiojo parko. 

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Lombardija 

Provincija: Lekas


Tipas: epochinė prašmatnioji vila


Vidaus plotas: 5.870 kv.m. 

Išorės plotas: 237.830 kv.m.


Pagrindinė vila:  4.870 kv.m.


Priimamasis

Pirmas aukštas: svetainė, virtuvė, vonios kambarys

Antras aukštas: kambariukas, prieškambaris, sandėliukas


Trobos

Sandėliai

Privati koplyčia

Itališkas sodas


Lombardija - Lekas: Milanas 60 km - Komas 36 km - Madžiorės ežeras 100 km - Luganas 62 km 

Ref: 1125
Kaina: Daugiau nei 10M

epochinės vilos

istorinės vilos lombardijoje
lionard liukso klasės nekilnojamas turtas

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Lekas

Lekas ir jo apylinkės yra Šiaurės Italijoje, Lombardijoje, ir tai yra išties žavios vietovės, apsuptos kalnų, upių ir ežerų

Įžymus tuo, kad Aleksandras Mandzonis čia įkurdino savo romaną “Sužadėtiniai”. Tarp XIX a. ir XX a. buvo be abejonės gyvybingas ir dinaminis centras, vienas iš pirmųjų Italijoje, kur vystėsi industrija.  

Geografinė vieta ir nuolat švelnus bei malonus klimatas leidžia augti vešliai ir sodriai augmenijai, kuri sudaro idealų rėmelį žaviosioms, prašmatniosioms, istorinėms viloms, kurios stūgso mieste ir apylinkėse.

Tai yra pulsuojanti Italijos kultūros širdis, kurioje lankėsi buržuazijos intelektualai ir rašytojai, o šiuo metu tai yra patraukli vieta, kaip investicija į svajonių namus.