Livorno pakrantėje parduodama išskirtinė vila

30 fotografija

Netoli nuo Livorno Tirėnų jūros pakrantės, su nuostabiu vaizdu į Toskanos jūrą, yra parduodama išskirtinė vila iš visų keturių pusių apsupta gražiojo sodo, gausiai apsodinto aukštaūgiais medžiais. Rezidencija, parduodama Livorne, yra dviejų aukštų, o prieš jos įėjimą yra pasažas, kuris tęsiasi net iš namo šonų.  Pirmame aukšte yra virtuvė su mediniais senoviniais baldais ir marmuriniais stalviršiais, sujugta su didele svetaine erdviais langais, kurie ieina į sodą ir gausiai apšviečia kambarį. Čia vyrauja rafinuota vidaus apdaila ir kruopščiai parinkti antikiniai baldai. Šiame aukšte taip pat yra du vonios kambariai ir trys miegamieji su privačiais vonios kambariais. Laiptai veda į viršutinį prašmatnios parduodamos Toskanoje vilos aukštą. Čia yra antra svetainė, kuri taip pat yra labai elegantiška ir ypatingai praturtinta. Iš vienos pusės iš šios salės galima patekti į pasažą, kuris driekiasi per visą užpakalinę vilos sieną, o iš kitos - į verandą ir į terasą, iš kurios galima žavėtis nuostabiu vaizdu į jūrą. Šiame lygyje yra vonios kambarys ir du miegamieji su privačiais vonios kambariais. Kruopšti apdaila, vertingas apstatymas, medinės ir molinės grindys, pastelinės sienų spalvos, kurios primena išorės spalvas, paverčia šią Livorne parduodamą prašmatnią vilą unikalia ir išskirtine buveine netoli nuo vienos iš žavingiausių Italijos pakrančių vietos.

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Toskana

Provincija: Livornas

Zona: Livornas


Tipas: Parduodamos prašmatnios vilos - Parduodamos vilos Livornas

Vidaus plotas: 500 kv.m.

Išorės plotas: 3000 kv.m.

 

Kambariai: vonios kambariai: 6

Svetainės: 2

Virtuvės: 2


kiti papildomi kambariai ir techninės patalpos


Sodas: 3000 kv.m.


Toskana - Livornas: Piza 19 km - Luka 40 km - Fortė dei Marmi 47 km - SPA 17 km - Golf & country club 5 km - Hipodromas 2 km - Pizos oro uostas 16 km - Autostrada: A12 išvažiavimas Livorno 1 km.

Ref: 0400
Kaina: Iki 2,5 Milijono

istorinis namas

užmiesčio namas Siena
vilos ir užmiesčio namai

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Livornas

Toskana – Livornas: skalaujamas jūros, kuri pereidama per Medičių kanalus prasiskverbia iki pat istorinių miesto rajonų, Livornas turi Toskanos žemės žavesio, kuri tęsiasi iki Viduržemio jūros. Čia 19 a. buvo pastatyti pirmi Europoje kurortiniai kompleksai ir iš čia atsirado poilsio prie jūros idėja. Charakteringas Naujosios Venecijos rajonas, pastatytas 1600 m., išlaiko ir šiandien originalią išvaizdą: ypatingai žavūs Medičių Fossi, gausybė praplaukiamų kanalų, kurie sujungia sandėlius su prekybininkų gyvenvietėmis, kurių pamatai ir įėjimas, kaip ir Venecijoje, yra vandenyje, pro kurį įeinama į svetaines, kadaise naudojamas kaip sandėlius. 

Livornas didžiuojasi nuostabia, pilna žalumos pakrante, dažnai atspindėta dailininkų Makjajolių darbuose, su palmėmis ir eglūnais, palei uolas, su akmenukų paplūdimiais ir vėjo bei bangų išraižytomis uolomis. Išilgai Toskanos miesto alėjos yra išdėstyti kurortiniai kompleksai, tuo metu kai čia ir ten yra maži ir tankūs pušų miškai, kur yra rengiamos dailės parodos, modernaus stiliaus pastelinių spalvų vilos, charakteringi vidiniai kiemeliai, kurie kviečia užsukti ir pailsėti, prieplaukos bei uostai ir Caprilli žaliasis hipodromas. Nuo Mascagni terasos atsiveria nuostabus vaizdas į Capraia e Gorgona, Toskanos archipelago salas, ir į Korsiką. Panoraminis kelias tęsiasi iki pat Quercianella, Castiglioncello išilgai uolynų ir kristalinės jūros, - žvejų ir nardytojų rojaus.