LIVORNE PARDUODAMAS ŽAVINGAS KAIMO TURIZMO PASTATAS

47 fotografija

Tik keli kilometrai nuo Tirėnų jūros perliuko, Kastiljončelo, stovi šis parduodamas prašmatnus kaimo turizmo pastatas.

Nuosavybė yra apsupta 4 ha žemės žalumos, kur auga 800 vaismedžių ir 600 alyvmedžių.

Tai yra galingas monolitinis pastatas, statytas 1849 m., kuriame yra tiek išoriniai, tiek vidiniai originalūs akmeniniai laiptai. Pastatas buvo kapitaliai restauruotas, išlaikant sijas ir skliautus, kas būdinga to meto Toskanos architektūrai, papildant aukštos kokybės medžiagomis, kaip pvz. ąžuolinėmis sijomis ir kaštonmedžio gegnėmis. Langai padaryti iš vertingos medienos ir išlaiko 1800 m. išmatavimus; visos durys yra puikiai restauruotos.

Prašmatnus kaimo turizmo pastatas yra dviejų lygių: antrame aukšte yra aštuoni kambariai ir penki vonios kambariai, o pirmmae aukšte yra du kambariai, trys vonios kambariai, trys erdvios svetainės ir du dideli sandėliai, kiekvienas 70 kv.m. ploto. Nuo vienos iš trijų svetainių, dėka didelio 7 metrų lango, atsiveria puikus vaizdas į didelį 6000 kv.m. parką. Antroji svetainė įrengta buvusiose arklidėse ir joje yra skliautinės lubos. Trečioji svetainė yra pavadinta “akmenine grota'', nes yra visa iš akmens. 

Visi prašmatnios nuosavybės, parduodamos Livorne, vonios kambariai yra apipavidalinti elegantiškomis plytelėmis, kurių spalvos priderintos prie esamų kambarių. Visų kambarių apstatymas yra originalus XIX a. pabaigos Toskanos stiliaus ir puikiai išlaikytas. 


TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Toskana

Provincija: Livornas 


Tipas: prašmatnus kaimo turizmas


Vidaus plotas: 650 kv.m. 

Išorės plotas: 4 ha


Parkas: 6000 kv.m.

800 vaismedžiai

600 alyvmedžiai

Pirmas aukštas: 2 kambariai, 3 vonios kambariai, 3 svetainės, 2 sandėliai

Antras aukštas: 8 kambariai, 5 vonios kambariai

Sandėliai: 140 kv.m.

Prabangūs baldai


Uostas 3 km – Kastiljončelas 5 km -  Voltera 40 km – Piza 50 km Florencija 100 km – Bolgeri 20 km – Livornas 30 km – Oro uostas 45 km

Ref: 1048
Kaina: € 1.500.000

prabangus nekilnojamas turtas toskana

kaimo turizmas
vilos livornas

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Toskana, Livornas

Skalaujamas jūros, kuri pereidama per Medičių kanalus prasiskverbia iki pat istorinių miesto rajonų, Livornas yra miestas, kuriame 19 a. buvo pastatyti pirmieji Europoje kurortiniai kompleksai ir iš čia atsirado poilsio prie jūros idėja. 

Ši žavinga Toskanos žemė, kuri tęsiasi iki pat Viduržemio jūros, yra gausi žaluma, vingiuoja tarp palmių ir eglūnų; jūra skalauja jos žvirgždinius paplūdimius, o uolos įgavo savo formą dėka vėjo ir jūros bangų. Išilgai jūros yra išdėstyti kurortiniai kompleksai, maži ir tankūs pušų miškai, elegantiški modernaus stiliaus namai, prestižinės vilos, charakteringi vidiniai kiemeliai,  prieplaukos bei uostai ir Kaprili hipodromas.

Nuo Maskanio terasos atsiveria nuostabus vaizdas į Kaprają ir Gorgoną, Toskanos archipelago salas, ir į Korsiką. Panoraminis kelias tęsiasi iki pat Kverčianelos, Kastiljončelo, išilgai uolynų ir kristalinės jūros, - žvejų ir nardytojų rojaus.