Livorne parduodamas prestižinis prašmatnusis viešbutis

full screen
46 fotografija

Keli metrai nuo Livorno jūros, apsuptas išskirtiniu ir gražios elegancijos peizažu, yra parduodamas šis prašmatnusis viešbutis.

Tai modernaus stiliaus vilutė, pastatyta pirmaisiais trisdešimtųjų metais, didingos architektūros, esanti netoli Jūrininkystės Akademijos ir pačių žinomiausių miesto paplūdimių, tik kelios minutės nuo laivų, plaukiančių link salų, švartavimosi vietos. 

Neseniai restauruotas taip, kad buvo atkurtas jo didysis žavesys, šis nekilnojamas turtas yra tikra retenybė, įpūdinga pilis, kuri siūlo gyvenimą praėjusio amžiaus atmosferoje, mėgaujantis pačiais moderniausiais patogumais.

Pastate yra 23 dviviečiai kambariai ir šiuo metu yra statomas apartamentas paskutiniame iš trijų aukštų.

Kiekvieno aukšto vidaus plotas yra 350 kv.m., o bendras plotas yra 1.050 kv.m., kurį galima praplėsti iki 1.200, įkuriant kitus tris ar keturis apartamentus.

Viduje mus pasitinka krištolo ir spalvų žaismas: kiekvieno aukšto spalva skiriasi nuo kito, o apdaila labai tiksliai atitinka modernų išorės stilių su prestižinėmis ir kokybinėmis detalėmis, kurios sukuria nekilnojamam turtui retą grožį.

650 kv.m. sodas su tvora sukuria šiai išskirtinei Livorne parduodamai piliai žalią rėmelį su gyvatvorėmis ir gėlėmis, supančiomis grakščią lauko svetainės zoną, kur stovi dideli skėčiai nuo saulės, - tai ideali vieta pusryčiams gaivoje ar gurkšnoti gėrimus stebint saulėlydį.

Žavingos Toskanos pakrantės ir jos nuostabiųjų kraštovaizdžių mylėtojams ši nuosavybė padovanos galimybę mėgautis prašmatnos ir komforto maksimumu bei trokštamais patogumais tik keli metrai nuo žavingųjų paplūdimių.


TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Toskana

Provincija: Livornas


Tipas: pilis - prašmatnus viešbutis 


Vidaus plotas: 1.050 kv.m.

Išorės plotas: 650 kv.m.


3 aukštai

23 dviviečiai kambariai

Modernus stilius


Geležinkelio stotis 5 km - Pizos oro uostas 26 km - Viaredžio 45 km - Fortė dei Marmi 55 km - Luka 50 km - Florencija 90 km 

Ref: 1184
Kaina: Nuo 2,5M iki 5M

viešbutis jūra

parduodamos pilys
vilos jūra toskana

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Livornas

Skalaujamas jūros, kuri pereidama per Medičių kanalus prasiskverbia iki pat istorinių miesto rajonų, Livornas turi Toskanos žemės žavesio, kuri tęsiasi iki Viduržemio jūros. Čia 19 a. buvo pastatyti pirmi Europoje kurortiniai kompleksai ir iš čia atsirado poilsio prie jūros idėja. 

Išilgai Toskanos miesto alėjos yra išdėstyti kurortiniai kompleksai, tuo metu kai čia ir ten yra maži ir tankūs pušų miškai, kur yra rengiamos dailės parodos, modernaus stiliaus pastelinių spalvų vilos, charakteringi vidiniai kiemeliai, kurie kviečia užsukti ir pailsėti, prieplaukos bei uostai ir Caprilli žaliasis hipodromas. 

Nuo Mascagni terasos atsiveria nuostabus vaizdas į Capraia ir Gorgona, Toskanos archipelago salas, ir į Korsiką. Panoraminis kelias tęsiasi iki pat Quercianella, Castiglioncello išilgai uolynų ir kristalinės jūros, - žvejų ir nardytojų rojaus.