Liukso klasės vila Toskanos širdyje

27 fotografija

Toskanos širdyje, prie Montekatini Termė kalvelių, parduodama ši prestižinė liukso klasės vila, suprojektuota, kaip elegantiška buveinė, nedemostruojanti puikybės. Ryški spalva dominuoja elegantiškos parduodamos vilos išorėje, esančios kelios minutės nuo Florencijos. Išskirtinė architektūra yra originali, bet ne iššaukianti, demonstruojanti viso projekto ryškumą, t.y. demonstruojanti stiprų ir aiškų individualumą, kuris suteikia svečiams suasmenintą būstinę. 

Projektas, kuriuo remiantis žavinga parduodama vila buvo pastatyta, atsiskleidžia iš pirmo žvilgsnio. Pasistebi originalus įėjimo laipsniškumas, kaip ir prašmatnioji augmenija, kur briliantinė žaluma ir išorinės aplinkos gyvybingumas stipriai susilieja su namu, kas dar kartį išryškina spalvos pasirinkimą. Ši parduodama prašmatni vila buvo pastatyta turint tikslą paversti buvimą jos gyventojams kuo malonesniu ir harmoningesniu. Iš to kilo ir pasirinkimas praturtinti buveinę erdviomis terasomis ir laipteliais, kurie lydi nuolydžius ir pakilimus. Čia yra daug erdvių langų, kas suteikia  begalinės erdvės pojūtį. 

Taip pat ir vilos, parduodamos tik keli km nuo Florencijos, viduje kambariai demonstuoja savo originalumą. Kiekvienoje aplinkoje vyrauja skirtinga spalvinė gama: nuo baltos ir juodos, griežtos ir erdvios pagrindinio aukšto virtuvės iki šiltos ir jaukios svetainės; nuo elegancijos, kurią dovanoja prestižinis akmuo ir marmuras vonios kambariuose iki šviesos-tamsos žaismo, kuris vyrauja  įvairiose svetainės ir poilsio patalpose. Visos erdvės yra praturtintos supančia aplinka bei natūralia šviesa, kuri prasiskverbia pro daugybę erdvių langų, pro kuriuos matosi slėnio vaizdas. Tarp originalių ir kūrybiškų šios liukso klasės vilos Toskanos širdyje charakteristikų išsiskiria besisukanti platforma, kuri leidžia, pastačius automobilį į garažą, jį apsukti priekiu į išvažiavimą, dėka hidraulinio mechanizmo.  

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Toskana

Miestas: Montekatini

Zona: Tarp Florencijos ir Fortė dei Marmi


Tipas: parduodama prašmatni vila - namai ir vilos

Vidaus plotas: 850 kv.m.

Išorės plotas: 140 kv.m.


Trečias aukštas:

Kambarys

Vonios kambarys

Terasa


Antras aukštas:

4 kambariai

4 vonios kambariai

2 terasos


Pirmas aukštas:

Virtuvė

Valgomasis

Svetainė

Terasa


Rūsys:

Virtuvė

Valgomasis

Vonios kambarys


2 garažai

Baseinas

Vyninė


Toskana – Montekatini – Florencija / Fortė dei Marmi: Florencija 54 km, Pistoja 19 km, Piza 57 km, Luka 35 km, Fortė dei Marmi 65 km, Golfo Klubas Montekatini 13 km, Pizos oro uostas 64 km, Florencijos oro uostas 45 km, Autostrada A11 Montecatini Terme 8 km.


Ref: 0419
Kaina: Iki 2,5 Milijono

parduodami kompleksai

toskanos užmiesčio namai
prestižinis nekilnojamas turtas

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Pistoja

Toskana  – Montekatini Termė: keli kilometrai nuo Montekatini Termė centro stovi prašmatni vila, esanti viduramžių miestelyje, truputį daugiau nei du šimtai metrų virš jūros lygio, apsupta grožiu ir ramybe: ją juosia alyvmedžiai ir kaštonmedžiai, o klimatas čia šiltas ir delikatus visais metų laikais. Nuo įžymiosios pilies, kuri dar ir šiandien yra puikios būklės, dėka jos privileginės vietos, gražiomis dienomis galima pamatyti visus dešimt Toskanos regionus. Pats artimiausias miestas yra Pistoja, net jeigu Toskanos pakrantė Fortė dei Marmi ir Florencija yra nutolę tik 40 min. Ypatingai turtinga didžiaja architektūrine prabanga yra bažnyčia, romėnų ir renesanso paminklai ir charakteringoji, viena iš žaviausių Italijos aikščių. Katedros aikštė iš ties yra geometrinė miesto širdis, kur stovi bareljefinės archtektūros pastatai, kaip pvz. savivaldybės rūmai šalia San Zeno katedros, kuri buvo pastatyta viduramžiais, suniokota dviejų gaisrų ir atstatyta. Unikalus vidus yra reprezentuojamas trimis XIV a. navomis, papuoštas XVII a. freskomis su daugybe paveikslų bei sidabriniu San Jacopo altoriumi, ties kuriuo dirbo taip pat ir Brunelleschi. Įžymi taip pat ir šventykla, kurios fasadas, kaip ir Katedros, yra iš įvairiaspalvio vertingojo marmuro. Tūkstantmetinė miesto istorija matoma ir Katedros pamatuose, po kuria buvo rasti griuvėsiai - juose galima apsilankyti - imperatoriaus laikų romėnų vila bei originalios bažnyčios liekanos.