LIUKSO KLASĖS APARTAMENTAS FLORENCIJOS VILOJE

41 fotografija

Esantis vienoje iš prestižiškiausių Toskanos sostinės zonų, šis liukso klasės apartamentas, parduodamas Florencijoje, yra didžiulės vertės. 

Jis yra pagrindiniame antrame aukšte įžymios istorinės vilos, statytos XV a., kuri šiuo metu yra padalinta į tris atskiras gyvenvietes, nepriklausomas viena nuo kitos. 

Žavinga vila, daug kartų cituota istorinėse knygose bei pirmiausiai priklausiusi Galilėjo šeimai, pasižymi vėlyvojo XVII a. rafinuotu fasadu, kas sukuria tikrą retenybę architektūrinėje Florenijos panoramoje. 

Parduodamame apartamente, kurio bendras plotas yra 440 kv.m., yra elegantiškas ir erdvus prieangis, labai didelė 90 kv.m. svetainė, anksčiau naudota priėmimams, mažesnis salonas su originaliu tinkuotu XVIII a. pradžios židiniu,  pilnai įrengta virtuvė, didelis valgomasis, persirengimo kambarys, trys miegamieji su trim vonios kambariais, svečių miegamasis. 

Čia taip pat yra praktiškos techninės patalpos, būdingos aristokratinėms to periodo viloms, kaip pavyzdžiui skalbykla, vyninė, sandėliukai. Gyvenamoji palėpė yra 130 kv.m. ploto ir joje taip pat yra naudojamos papildomos patalpos. 

Vidaus interjeras yra originalus, kas kelia žavesį bei išlaiko šios tipinės nuosavybės laike nenublankstančią vertę.

Liukso klasės nekilnojamas turtas yra papildytas išorėje nuostabiu itališku sodu, kuris driekiasi per 5.000 kv.m., su dekoratyvine gyvatvore ir kiparisais bei vidiniu kiemu, kaip ir privačiu garažu. 

Šis karališkas apartamentas yra iš ties unikalus bei vertinga galimybė tiems, kas trokšta gyventi žavingame Italijos mieste, tokiame kaip Florencija.

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Toskana

Miestas: Florencija 


Tipas: liukso klasės apartamentas istorinėje viloje  

 

Vidaus plotas: 570 kv.m.

Išorės plotas: - 

 

4 kambariai

3 vonios kambariai

2 svetainės

Techninės patalpos

Gyvenamos palėpės: 130 kv.m.

Itališkas sodas

Vidinis kiemas

Privatus garažas

 

Toskana – Florencija: Florencija 5 km - Luka 40 km - Piza 40 km  - Siena 55 km  - Fortė dei Marmi 65 km  - Abetono kalnas 50 km - Montekatini Termės 20 km  - Florencijos oro uostas km  20.

Ref: 0991
Kaina: Iki 2,5 Milijono

liukso klasės apartamentas

istorinė vila
apartamentas florencija

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Toskana, Florencija

Toskana - Florencija. Florencijos miestas yra plačiai žinomas kaip meno miestas su neįkainojamais paveldo kūriniais, kurie sukuria muziejaus po atviru dangumi pojūtį. Miesto širdyje yra Valdovų aikštė, kurioje stūgso Senieji rūmai ir Uffizio muziejus. Keli žingsniai nuo jo aptinkame katedrą su savo didingu Bruneleskio kupolu, Džioto varpinę, San Džiovanio krikštyklą su įžymiom bronzinėm durimis. 

Arno upė, kuri teka per Toskanos miesto vidurį ir kurios pakrantės yra pilnos nuostabių vilų pardavimui, užima svarbią vietą Florencijos istorijoje. Istoriškai susiklostė, kad Florencijos gyventojai turi meilės ir neapykantos santykius su Arno upe, paremtų ekonominiu pelnu ir potvynių žala. Tarp daugelio tiltų, kurie juosia upę, Senasis Tiltas yra unikalus pasaulyje, su savo juvelyrinėmis parduotuvėmis. Apjungtas įžymaus Vasario koridoriaus, tai vienintelis miesto tiltas išlikęs nesugriautas Antrojo pasaulinio karo metu. Kairiajame Arno krante, Oltrarne, tarp senų dirbtuvių, dar ir šiandien galime pajausti senosios Florencijos atmosferą, aprašytą įžymių rašytojų Vasko Pratolini ir Marčelo Vanuči.