Ligūrijoje parduodamos pilys

16 fotografija

Ant saulėtos kalvelės viršūnės stovi ši parduodama galinga pilis, nuo kurios atsiveria žavingas, kvapą gniaužiantis vaizdas į Ligūrijos įlanką. Nežiūrint to, kad pastatas buvo pastatytas tarp 1936 m. ir 1941 m., jis primena Ligūrijos istorinių buveinių stilių bei senovines viduramžių gynybines pilis dėl savo apžvalgos bokšto, dantytos karūnos, dvigubų ar trigubų langų, kas atspindi tipiškus originalius viduramžių elementus. Be to, ypač dėmesio vertos yra kai kurios charakteristikos, kurios primena gotikos ir arabų stilių, ir kurios puikiai susiderina su viduramžių architektūra.  

Antikinė prašmatnioji rezidencija iki šiol išlaiko savo originalią "U" formą. Ji yra išsidėsčiusi per tris aukštus su rūsiu ir dviaukščiu bokšteliu. Išorėje buvo kreiptas didelis dėmesys į detales, bet tai, kas pirmiausiai patraukia akį, - yra žavingas spalvų kontrastas, kuris kyla iš dviejų apdailos tipų sąjungos: apatinė dalis yra padengta tipišku šviesiu Finale akmeniu, o viršutinė dalis raudonomis plytomis.

Pilies išorės didybė kontrastuoja su vidaus patalpomis, kurios yra labai paprastos, be ypatingų dekoracijų ar prabangių elementų, bet elegantiškos, kaip ir priklauso prabangiam Ligūrijos būstui. Tai tipiška prašmatni vila, kurios patalpos yra išsidėsčiusios aplink centrinį kambarį. Rūsyje yra erdvi centrinė patalpa, naudojama kaip svetainė/baras, aplink kurią yra išsidėsčiusi virtuvė ir aptarnaujančio personalo vonios kambarys. Sandėlys yra po laiptais, kuriais patenkama į sodą. Pirmame aukšte yra aštuonkampės formos patalpa, aplink kurią yra išsidėstęs darbo kambarys, miegamasis aptarnaujančiam personalui, keturi miegamieji svečiams. Antrame aukšte, kuris vadinamas “kilmingųjų aukštu”, yra toks pats išsidėstymas, kaip ir apatiniame ir be centrinio kambario čia yra septyni miegamieji, iš kurių trys turi mažą terasą. Trečiame aukšte yra ne tik keturi miegamieji, bet ir erdvi terasa, sujungta su viršutinės terasos laiptais. Šiame aukšte aplink bokštelį yra miegamasis, nuo kurio atsiveria žavinga panorama.

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Ligūrija

Miestas: Savona

Zona: Savona


Tipas: Parduodamos pilys - istorinė buveinė Ligūrija

Vidaus plotas: 911 kv.m.

Išorės plotas: 1.700 kv.m.+242 kv.m. terasos

 

Kambariai: 17

Vonios kambariai

Svetainės: 2

Valgomasis: 1

Virtuvė: 1


kiti papildomi kambariai ir tecninės patalpos

 

Sodas: 1.700 kv.m.

 

Ligūrija: Savona km 22 - Genuja km 68 - Imperia km 81 - SPA km 21 - Golfo Klubas km 18 - Albenga oro uostas km 27 - Autostrada: išvažiavimas Finale Ligure km 48.


Ref: 0388
Kaina: Nuo 2,5M iki 5M

pilys Ligūrija

parduodamos vilos Ligūrija
prašmatnios vilos

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Savona

Ligūrija: Nuostabi vieta, kur yra gausybė prašmatnių, žavingų, elegantiškų ir taip trokštamų vilų. Daugybė archeloginių iškasenų, rastų Finalese teritorijos urvuose ir olose, leido istorikams sužinoti apie pirmuosius gyventojus jau paleolito laikais. Svarbiausia priešistorinė Ligūrijos vieta čia yra “Jaunojo Princo palaidojimo vieta“, kuri istorikų yra laikoma viena iš seniausių Europoje priešistorinių kapaviečių. Iš vidurinio ir vėlesniojo paleolito laikų rasti radiniai vietovėse Caverna delle Fate, Arma delle Manie ir Arene Candide, kur rastos pirmykštės kapinės. Finalese teritorija Ligūrijoje yra gausi archeloginių iškasenų iš priešromėnų, romėnų, ankstyvosios krikščionybės ir bizantijos periodų; liudijimai, kuriuos atrandame netgi čia esančiuose prestižinio nekilnojamo turto objektuose.  Kunigaikščių Del Kareto šeima, Enriko palikuonys, čia sukūrė galingą kunigaikštystę, tačiau kovojo, daugiausia dėl komercinių priežasčių, su Genujos respublika, kuri buvo šeimininkė beveik visų Ligūrijos uostų. Genuja suteikė Finalese komercines konvencijas 1290 m. ir 1340 m., tačiau Del Kareto atmetė paskyrimą po to, kai įgavo iš pradžių Viskonti, o vėliau Sforza globą. Tarp 1447 ir 1448 m. Genuja užkariavo kunigaikštystę. Po dviejų metų Ligūrijos miestelis Finale, padedant prancūzams, grįžo Del Karetams. 1496 m. Alfonso I Del Kareto gavo iš Masimiliano I visišką kunigaikštystės formalią nuosavybę. Tarp 1507 m. ir 1514 m. Alfonso I buvo nuverstas nuo kunigaikštystės valdžios brolio Karlo Domeniko, kardinolo ir draugo, tiek Ligūrijos popiežiaus Giulio II, tiek Prancūzijaus karaliaus Liudviko XII. Tai buvo periodas galingo kunigaikštystės plėtimosi, kuri po “pergalingo” karo prieš Genują, praplėtė savo dominavimą. Bet tai truko neilgai.  1558 m. Genuja ir vėl užpuolė kunigaikštystę. Sekė dešimtmečiai sukrėčiančios politikos, kurią kurstė Ispanija, kuriai 1602 m. pagaliau pavyko užkariauti Finale. Ispanų užkariavimas davė naują įvertinimą kultūrinio ir religinio Ligūrijos kunigaikštystės palikimo. Ispanų dominavims tęsėsi daugiau nei amžių ir tik 1707 m. buvo oficialiai nutrauktas po Ispanijos karaliaus Karlo II mirties. Greitai Genujos respublika prisijungė buvusią ispanų kunigaikštystę Finale. Genuja tapo nauju Savonos miestelio valdovu. 

Praradus senovinę kunikaištystės didybę, galutinai senovės puslapis buvo užverstas su 1795 m. Napoleono Bonoparto armijos invazija. Krito kunigakštystė, nuslopinta Genujos respublika ir sukurta Pirmos prancūzų imperijos Ligūrijos respublika. Nuo1805 m. Finale turėjo tą pačią istoriją, kaip ir visa Ligūrijos teritorija. Tapo Sardenijos karalystės dalimi 1815 m. ir Italijos karalystės dalimi 1861 m.