Labai prestižinė pilis Kuneo

47 fotografija

Žavingame kraštovaizdyje stovi tipiška parduodama Pjemonto pilis, statyta XIX a. viduryje ant senovinio viduramžių dvaro liekanų, priklausiusio Markizams “Del Carretto”, o vėliau sugriauto ispanų invazijos metu.

Šio seno pastato liko beveik nepaliesta arklidžių struktūra, aptarnaujančio personalo gyvenamos patalpos bei dabartinės parduodamos pilies sienos. Dabartinė pilis buvo pastatyta kilmingos damos,  Maria Allara Nigra, užsakymu. Architektas buvo ekletizmo šalininkas ir pastatė pilį neo-gotikos stiliumi, nors ir vengdamas didelių estetinių kraštutinumų, būdingų tik šiam stiliui. Iš ties liukso klasės pilis sužavi savo architektūriniu rafinuotumu ir lengvumu, kuriame vyrauja daugiau atviros erdvės nei užpildytos.

Neseniai aukštos istorinės vertės gyvenvietė buvo kruopščiai restauruota ir susigražino savo senovinį žavesį. Šiuo metu tai yra užburianti vietovė su nuostabiu turistų priėmimo pastatu Kuneo

Nuosavybę sudaro liukso klasės pilis su didingais balto marmuro įėjimo laiptais, dviem bokštais, kurie anksčiau buvo prieš įėjimą į arklides, portikas, kuriame laikomi įrankiai, sandėlys, pastatas, kuriame anksčiau buvo arklidės bei aptarnaujančio personalo gyvenamos patalpos, esančios tvirtovėje ir kuriose šiuo metu yra šeimininkų rezidencija.

Parduodamos pilies kambariai yra įrengti su elegantiška apdaila bei apstatyti antikiniais baldais, praturtinti freskomis ir tapytomis kesoninėmis lubomis. Patalpos primena senovės laikus, rafinuoti apartamentai ir nuostabios svetainės sukuria nepakartojamą ir labai jaukią atmosferą. Ypač dėmesio verta yra terasa, į kurią patenkame iš trečio aukšto ir nuo kurios galima žavėtis nuostabia 360° supančia panorama.

Šį svarbų viduramžių laikų kompleksą supa 5,5 ha žemės, dalinai apsodintos vynuogynais ir dalinai mišku bei parku. 

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Pjemontas

Miestas: Kuneo 

Zona: Kuneo 


Tipas: Parduodamos pilys - Torinas Pilys

Vidaus plotas: 4824 kv.m.

Išorės plotas: 5,5 ha

 

Pilis: 3600 kv.m.

Priestatas: maždaug 90 kv.m.

Gyvenvietė: 813 kv.m.

Portikas: 321 kv.m.


Žemė: 5,5 ha

 

Pjemontas – Kuneo: Kuneo km 41 – Savona km 79 – Torinas km 61 – Alesandrija km 72 – Asti km 38 – SPA km 38 - Golf Club km 6 – Torino oro uostas km 74 – Autostrada: išvažiavimas Asti est km 34.

Ref: 0328
Kaina: konfidencialios derybos

parduodama pilis ežeras

prestižinis nekilnojamas turtas
istorinės buveinės

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Kuneo

Pjemontas – Kuneo: Prestižinė vieta, kurioje gausu liukso klasės vilų, aukštos vertės nekilnojamo turto objektų bei išskirtinių nuosavybių, kaip ir mūsų parduodama pilis, Kuneo buvo įsteigtas XII a. pabaigoje, tiksliau 1198 m., kaip gyventojų slėpynių vieta nuo aplinkinių teritorijų feodalų persiokiojimų. Naujajį Pjemonto miestą valdė du kilmingi konsulai ir trečias išrinktas gyventojų: Pipino da Vignolo, Berardo di Valgrana e Pietro Rogna di Quaranta. Kuneo miestas patyrė daug neramumų ir čia vyko daug kovų tarp įvairių didžiųjų režimų, kurie, tuo metu dėl politinių sumetimų, įsitvirtindavo šioje teritorijoje. 1230 m. Pjemonto miestelis buvo valdomas Milano, vėliau Angiò, Saluco, Visconti, iki kuomet, nusprendus pačiam miestui, 1382 m. prisijungė prie Savojos. Vėlesniaisiais metais Pjemonto miestelis buvo užgrobtas šveicarų, o vėliau prancūzų. 

1515 m. Kuneo šturmavo maždaug šeši tūkstančiia vyrų, daugumoj šveicarai, vadovaujami Giovanni Rodolfo de’ Gaspar ir Giovanni Cender. Nežiūrint daugybės netekčių ir stiprių sienos suniokojimų, priešui nepavyko įeiti, dėka taip pat ir prancūzų suteiktos pagalbos. Po kelių dienų Kuneo su džiaugsmu priėmė prancūzijos karalių Pranciškų I. 1542 m. pasikeitė priešai: dabar jau prancūzai apgulė Kuneo. Prancūzai keletą kartų šturmavo miestą, bet nesėkmingai, iki kol prancūzų armija atsitraukė. 1557 m. gegužės 2 d. ir vėl prancūzai, vadovaujami generolo Brissac, atvyksta prie Kuneo sienos. Dislokuotos pajagos daro įspūdį: penkiolika tūkstančių pėstininkų, tūkstantis penki šimtai arklių, keturi tūkstančiai karo inžinierių, dvidešimt patrankų ir dvi kulverinos. Kuneo karių yra tik penki šimtai. 

Po keturiasdešimt aštuonių apgulties dienų, prancūzai, prieš kurių atakas visą laiką buvo atsilaikyta, pradėjo atsitraukti ir kaip rašoma kronikose “matėsi labai liūdni priešai ir jeigu anksčiau nevengė įžeidinėti, dabar apsuptuosius vadino valdovais ir riteriais”. Kitos apgultys, kurias Kuneo patyrė iš prancūzų buvo 1639 m., 1641 m. (vienintelė apgultis, kuomet miestas buvo užkariautas), 1691 m. ir 1744 m. Visuomet moterys vaidino svarbų vaidmenį, kurios šalia vyrų atkakliai kovėsi už laisvę.