Kuneo parduodama labai prestižinė pilis

1 fotografija

Erdviame angliško tipo parke, ant kalvelių tarp Kuneo ir Saluco, stovi parduodama Pjemonto aristokratinė pilis, kurios bendras plotas yra 2000 kv.m. Ši prašmatni antikinė buveinė, perdaryta iš senovinės tvirtovės, statytos XV a. pabaigoje, neseniai buvo restauruota, išryškinant jos viduramžių laikų grožį. 

XIX a. buveinė buvo kelis kartus restauruota, ypač Crotti šeimos palikuonio vestuvių proga, kuris ją perdarė neogotikiniu stiliumi pagal tuo metinę madą. 

Šiuo metu nuosavybė yra pritaikyta turistų priėmimui ir susideda iš: viešbučio, restorano, grožio centro ir posėdžių centro. Parduodama pilis, netoli nuo Torino, mėgaujasi idealu mikroklimatu, nes yra vietoje, kur dominuoja gamta, toli nuo miesto triukšmo ir užterštumo.

Prašmatnioje buveinėje yra 25 kambariai, iš kurių vienas yra labai prašmatnus karališkas apartamentas ir trys liuksiniai įrengti su estetiniu skoniu bei su visais šiuolaikiškais patogumais. Iš jų taip pat atsiveria gražus vaizdas į anglišką parką, kuris supa istorinę rezidenciją.

Viešbučiui neseniai atlikta restauracija buvo daroma atsižvelgiant į originalią struktūrą, kuri dar ir šiandien sukuria praėjusių laikų atmosferą ir, tuo pačiu metu, siūlo išskirtinius aukšto lygio patogumus  ir komfortą.

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Pjemontas

Miestas: Tarp Torino ir Milano 

Zona: Kuneo 


Tipas: Pilys Pjemonte - Pilys Torinas

Vidaus plotas: 2000 kv.m. 

Išorės plotas: 2 ha

 

25 kambariai


Stovėjimo aikštelė

Konferencijų salės

Priėmimų salės

Baseinas

Parkas

Grožio centras

Žemė: 2 ha

 

Pjemontas – Torinas – Kuneo: Kuneo km 41 – Savona km 79 – Torinas km 61 – Alesandrija km 72 – Asti km 38 – SPA km 38 - Golf Club km 6 – Torino oro uostas km 74 – Autostrada: išvažiavimas Asti est km 34. 

Ref: 0323
Kaina: Nuo 5M iki 10M

istorinė rezidencija

pilis pjemontas
prašmatnus nekilnojamas turtas

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Kuneo

Pjemontas – Torinas – Kuneo: Kuneo buvo įsteigtas XII a. pabaigoje, tiksliau 1198 m., kaip gyventojų slėpynių vieta nuo aplinkinių teritorijų feodalų persiokiojimų. Naujajį Pjemonto miestą valdė du kilmingi konsulai ir trečias išrinktas gyventojų: Pipino da Vignolo, Berardo di Valgrana e Pietro Rogna di Quaranta. Kuneo miestas patyrė daug neramumų ir čia vyko daug kovų tarp įvairių didžiųjų režimų, kurie, tuo metu dėl politinių sumetimų, įsitvirtindavo šioje teritorijoje. 1230 m. Pjemonto miestelis buvo valdomas Milano, vėliau Angiò, Saluco, Visconti, iki kuomet, nusprendus pačiam miestui, 1382 m. prisijungė prie Savojos. Vėlesniaisiais metais Pjemonto miestelis buvo užgrobtas šveicarų, o vėliau prancūzų. 1515 m. Kuneo šturmavo maždaug šeši tūkstančiia vyrų, daugumoj šveicarai, vadovaujami Giovanni Rodolfo de’ Gaspar ir Giovanni Cender. Nežiūrint daugybės netekčių ir stiprių sienos suniokojimų,  priešui nepavyko įeiti, dėka taip pat ir prancūzų suteiktos pagalbos. Po kelių dienų Kuneo su džiaugsmu priėmė prancūzijos karalių Pranciškų I. 

1542 m. pasikeitė priešai: dabar jau prancūzai apgulė Kuneo. Prancūzai keletą kartų šturmavo miestą, bet nesėkmingai, iki kol prancūzų armija atsitraukė. 1557 m. gegužės 2 d. ir vėl prancūzai, vadovaujami generolo Brissac, atvyksta prie Kuneo sienos. Dislokuotos pajagos daro įspūdį: penkiolika tūkstančių pėstininkų, tūkstantis penki šimtai arklių, keturi tūkstančiai karo inžinierių, dvidešimt patrankų ir dvi kulverinos. Kuneo karių yra tik penki šimtai. Po keturiasdešimt aštuonių apgulties dienų, prancūzai, prieš kurių atakas visą laiką buvo atsilaikyta, pradėjo atsitraukti ir kaip rašoma kronikose “matėsi labai liūdni priešai ir jeigu anksčiau nevengė įžeidinėti, dabar apsuptuosius vadino valdovais ir riteriais”. Kitos apgultys, kurias Kuneo patyrė iš prancūzų buvo 1639 m., 1641 m. (vienintelė apgultis, kuomet miestas buvo užkariautas), 1691 m. ir 1744 m. Visuomet moterys vaidino svarbų vaidmenį, kurios šalia vyrų atkakliai kovėsi už laisvę.