Kortinoje parduodamas nekilnojamas turtas

1 fotografija

Vienoje iš įžymiausių slidinėjimo vietovių, keli žingsniai nuo Kortinos D’Ampeco centro, parduodami šie nauji ir išskirtiniai butai, esantys dviejų tipiškų prašmatnių kalnų namų viduje, Dolomitų širdyje. Kortinoje parduodami nekilnojamo turto objektai yra įvairių dydžių, pradedant nuo 100 kv.m. Jie buvo suprojektuoti atsižvelgiant į gamtos kraštovaizdį ir tradicinį Ampeco stilių. Gyvenvietės yra strateginėje ir privileginėje vietoje, nes nuo jų ne tik, kad atsiveria vaizdas į Kortinos slėnį, bet jos yra labai netoli nuo slidinėjimo trasų. 

Kalba eina apie 6 parduodamus prašmatnius nekilnojamo turto objektus, esančius dvejose vilose, kurios sudaro gyvenamojo komplekso dalį, galinčią didžiuotis nuošalia, ramia ir ypač patrauklia vieta, dėka taip pat ir apšvietimo, nes čia patenka saulė visą popietę. 

Vienas iš butų yra antrame gyvenamo komplekso aukšte, o kiti penki butai užima visą kitą prašmatnų namą parduodamą Kortinoje. Ypač atkreiptinas dėmesys į mansardą, esančią paskutiniame aukšte, į kurią patenkame liftu. Joje yra charakteringos sijinės lubos ir jai taip pat priklauso kitos 100 kv.m. patalpos, esančios rūsyje. Šiame prestižinio nekilnojamo turto objekte, parduodamo Dolomituose, taip pat yra patalpos, kurias galima paversti gyvenamosiomis ir kurios priklauso parduodamiems pirmojo aukšto butams. 


TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Venetas

Miestas: Kortina d'Ampecas

Zona: Kortina d'Ampecas


Tipas: Prašmatnūs namai - Parduodami namai kortina d ampecas

Vila 1:

Butas A antras aukštas: 135 kv.m.


Vila 2:

Butas B pirmas aukštas: 162 kv.m.

Butas C pirmas aukštas: 165 kv.m.

Butas D antras aukštas: 132 kv.m.

Butas E antras aukštas: 135 kv.m.

Butas F mansarda: 212 kv.m.


Venetas – Kortina d'Ampecas: Belunas km 61 - Golfo Klubas Miramonti Cortina km 1 – Dolomitų terminės vonios km 24 – Beluno oro uostas km 40 - Autostrada: išvažiavimas Venezia km 52.

Ref: 2283C
Kaina: Iki 2,5 Milijono

prabangus butas

prašmatni gyvenvietė
parduodamos vilos

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Kortina

Venetas – Kortina d'Ampecas: Išskirtinė vietovė, žavingo, prestižinio nekilnojamo turto buveinė, - Kortina, kurios kilmė siekia senus laikus. Sunku pasakyti, kas buvo pirmieji šio Dolomitų regiono gyventojai, tačiau yra 1156 m. dokumentas, kuriame nurodomas brolių Džiovani ir Paganelo žemės sklypo pirkinys teritorijoje, kuri tuo metu buvo vadinama Ampecas del Kadorė; iš ties, manoma, kad ši zona jau buvo apgyvendinta daugiau nei dešimt tūkstančių metų prieš tai, paleoveneto genties, o  I a. prieš Kristų - romėnų.

Dolomitų slėniai, kaip Kortina, iš ties traukė romėnus ir apie tai sprendžiama ir iš to, kad iki šiol šioje zonoje yra kalbama "ladino" dialektu, - daugelio dialektų mišiniu. Žlugus Romėnų imperijai neliko daug žinių apie Kortiną d'Ampeco, šis periodas nebuvo labai reikšmingas jos istorijai; jo metu patyrė daug atakų iš Longobardų bei Frankų, vedamų Karolio Didžiojo. 

Apie XV a. prasidėjo Venecijos dominavimo era, su kuria Kortina d'Ampeco buvo visada stipriai susijusi dėka prekybinių mainų; pirmasis svarbus Kortinos miesto vystymasis susijęs su tarptautiniu Alemanja keliu ir pirmaisias viešbučiais, pastatytais apie XIX a. Tuo tarpu XX a. tarp dviejų pasaulinių karų, buvo pastatytas geležinkelis; fabrikai, kas prisidėjo prie stipraus Kortinos miestelio gyventojų skaičiaus augimo bei žiemos turizmo išaugimo: Kortinoj d'Ampece 1956 m. vyko žiemos olimpiada. Būtent dėka žymiųjų Kortinos slidinėjimo trasų, šioje teritorijoje išaugo prašmatnaus nekilojamojo turto objektų skaičius.