Kortinoj D’Ampece parduodama mansarda

1 fotografija

Kortinoj d’Ampece, vienoje iš patraukliausių Italijos slidinėjimo zonų, yra parduodama išskirtinė mansara, esanti tipiškos kalnų vilos viduje, - prašmatnaus nekilnojamo turto, esančio Dolomitų širdyje. 

Stovinti tik keli žinsgniai nuo Kortinos centro, šis naujas ir išskirtinis prašmatnus butas buvo suprojektuotas atsižvelguant į gamtos kraštovaizdį ir tradicinį Kortinos architektūrinį stilių. 

Ekskliuzyvinė mansarda su vaizdu į žinomą Italijos Vip vietovę  yra strateginėje ir privileginėje vietoje, nes yra labai netoli slidinėjimo trasų, pasiekiamų tiesiai iš namo, esančio du žingsniai nuo  Kortinos centro. 

Prašmatnus butas yra naujos statybos, o jo bendras plotas yra maždaug 212 kv.m. Jis yra prašmatnaus nekilnojamo turto, pilnai restauruoto, viduje, ir gali pasigirti esantis nuošalioje, ramioje ir ypač patrauklioje vietoje, dėka taip pat ir apšvietimo, nes čia patenka saulė visą popietę. 

Prašmatniam nekilnojamui turtui priklauso išskirtinis sodas, erdvus garažas rūsyje, nematomas iš išorės, bei stovėjimo aikštelė.

Mansarda užima trečią ir paskutinį vilos aukštą. Joje yra du miegamieji, drabužinės kambarys, du vonios kambariai, erdvi svetainė ir virtuvė. Prieš ir už mansardos yra dvi terasos, nuo vienos atsiveria žavingas supantis vaizdas. Išskirtiniam parduodamam nekilnojamui turtui priklauso patalpa rūsyje, kur yra taverna, vonios kambarys, vyninė ir skalbykla.

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Venetas

Miestas: Kortina d'Ampecas

Zona: Kortina d'Ampecas


Tipas: Parduodama mansarda

Vidaus plotas: 211,92

 

Kambariai: 2

Vonios kambariai: 2

Svetainės: 1

Virtuvė: 1


kiti papildomi kambariai ir techninės patalpos


Garažas 

Rūsys


Venetas – Kortina d'Ampecas: Belunas km 61 - Golfo Klubas Miramonti Cortina km 1 – Dolomitų terminės vonios km 24 – Beluno oro uostas km 40 - Autostrada: išvažiavimas Venezia km 52.

Ref: 0283A
Kaina: Nuo 5M iki 10M

prabangūs butai

parduodami namai
prašmatnios vilos

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Venetas, Kortina

Venetas – Kortina d'Ampecas: Išskirtinė vietovė, žavingo, prestižinio nekilnojamo turto buveinė, - Kortina, kurios kilmė siekia senus laikus. Sunku pasakyti, kas buvo pirmieji šio Dolomitų regiono gyventojai, tačiau yra 1156 m. dokumentas, kuriame nurodomas brolių Džiovani ir Paganelo žemės sklypo pirkinys teritorijoje, kuri tuo metu buvo vadinama Ampecas del Kadorė; iš ties, manoma, kad ši zona jau buvo apgyvendinta daugiau nei dešimt tūkstančių metų prieš tai, paleoveneto genties, o  I a. prieš Kristų - romėnų.

Dolomitų slėniai, kaip Kortina, iš ties traukė romėnus ir apie tai sprendžiama ir iš to, kad iki šiol šioje zonoje yra kalbama "ladino" dialektu, - daugelio dialektų mišiniu. Žlugus Romėnų imperijai neliko daug žinių apie Kortiną d' Ampeco, šis periodas nebuvo labai reikšmingas jos istorijai; jo metu patyrė daug atakų iš Longobardų bei Frankų, vedamų Karolio Didžiojo. 

Apie XV a. prasidėjo Venecijos dominavimo era, su kuria Kortina d' Ampeco buvo visada stipriai susijusi dėka prekybinių mainų; pirmasis svarbus Kortinos miesto vystymasis susijęs su tarptautiniu Alemanja keliu ir pirmaisias viešbučiais, pastatytais apie XIX a. Tuo tarpu XX a. tarp dviejų pasaulinių karų, buvo pastatytas geležinkelis; fabrikai, kas prisidėjo prie stipraus Kortinos miestelio gyventojų skaičiaus augimo bei žiemos turizmo išaugimo: Kortinoj d' Ampece 1956 m. vyko žiemos olimpiada. Būtent dėka žymiųjų Kortinos slidinėjimo trasų, šioje teritorijoje išaugo prašmatnaus nekilojamojo turto objektų skaičius.