Lionard

Biurai

Lionard atstovybės atspindi prabangaus nekilnojamojo turto, savo portfelio dalies, grožį ir išskirtinumą. Elegantiškos ir rafinuotos vietos, skirtos komandinio darbo įkvėpimui taip pat geresniam susitikimų, klientų ir partnerių su mūsų brokeriais ir specialistais, priėmimui.
Florencijoje bendrovės būstinė yra istoriniame pastate esantį gatvėje de’ Tornabuoni 1, penktame aukšte. Pastatas turi XIII amžiaus viduryje, guelfa dei Ruggerini šeimos, pastatytą bokštą, tuo laiku tai buvo privilegijuota aristokratų ir anglų rašytojų gyvenamoji vieta. Šiandien čia yra keletas svarbiausių italų profesinių realijų, bei prabangus viešbutis.
Milane, kita vertus, Lionard biurai yra įsikūrę gatvėje Borgonuovo 20, vos keli metrai nuo Pinacoteca di Brera ir nuo Montenapoleone gatvės, žymiajame mados kvadrato rajone. Vis dėlto su Lionard darbuotojais galima susitikti ir už Florencijos ir Milano biurų ribų, išsiunčiant užklausą info@lionard.com arba susisiekiant su biuru tiesiogiai telefonu. Lionard kasmet planuoja pasaulinį turą, siekiant užmegzti naujus verslo santykius ir sustiprinti savo ryšių tinklą su klientais ir užsienio partneriais. Taip pat reguliariai dirba Montecarle, Ciuriche, Ženevoje, Paryžiuje ir Londone.
Mūsų biuruose rasite nekilnojamojo turto konsultantų su gimtosiomis italų, anglų, prancūzų, vokiečių, ispanų, rusų, olandų ir portugalų kalbomis.

Via de’ Tornabuoni, 1
50123 - Florencija - Italy
TEL. +39 055 0548100

Via dei Banchi, 6
50123 - Florencija - Italy
TEL. +39 055 0543400

Via Borgonuovo, 6
20121 - Milanas - Italy
TEL. +39 02 25061442


00186 - Roma - Italy