Kompanija | Lionard 


Kompanija

Lionard liukso klasės Nekilnojamasis Turtas

Nacionalinės ir tarptautinės nekilnojamojo turto rinkos kontekste, Lionard Luxury Real Estate užsiima tik prestižinio nekilnojamojo turto objektais Italijos teritorijoje. Įmonė turi svarbių partnerių bei verslo ryšių, kurie gelbsti ieškant klientų ir investuotojų, veikiančių ekonomiškai stipriose ir besivystančiose rinkose. Būtent tai lemia mūsų darbo modelį, kuriuo remdamiesi, mes kasmet rūpinamės išskirtinių istoriniu-meniniu, architektūriniu ir kraštovaizdžio požiūriu, nekilnojamojo turto objektų pardavimu. Griežta nuosavybės atranka, atliekama Lionard real Estate profesionalų, siekiama užtikrinti kaip įmanoma sėkmingesnį jo pardavimą tikslinei auditorijai.

Todėl įmonė investuoja į fotografijos sesijas, marketingo kampanijas ir integruotos komunikacijos strategijas, tokiu būdu pagerindama tiek paklausos, tiek pasiūlos sąlygas. Sprendimas praturtinti įmonės struktūrą profesinalais, kurie dažniausiai įmonių samdomi išoriškai, mums leidžia garantuoti paslaugas, kuriančias pridėtinę vertę: išsamias geo-teritorines, aplinkos ir istorines studijas, nekilnojamojo turto nuosavybės stipriųjų bei silpnųjų pusių analizę, studijas, susijusias su nekilnojamojo turto struktūriniu vystymu bei investicijų pelningumu trumpalaikėje perspektyvoje. Lionard Real Estate veikla yra pagrįsta neginčijamais principais ir tikslais, kurie garantuoja mūsų klientams visišką ramybę bei užtikrintumą. Lionard vadovų ir darbuotojų skaidraus darbo etika yra pagrįsta profesionalumu ir efektyvumu, kurie yra integruoti į klientų vadybą ir garantuoja visišką privatumą ir diskretumą.

Siekiant užmegzti naujus verslo ryšius ir stiprinti santykių su klientais ir užsienio partnerių tinklą, Lionard Luxury Real Estate skelbia datas, kuomet mūsų įmonės atstovai atvyks į keletą svarbiausių Europos ir pasaulio finansinių centrų. Susitikimai vyks tik iš anksto susitarus, todėl kviečiame suinteresuotus asmenis susisiekti su mumis iš anksto adresu info@lionard.com arba paskambinti į mūsų biurus ir susitarti dėl susitikimo.

Lionard taip pat reguliariai atvyksta į kai kuriuos didžiuosius Europos miestus, pavyzdžiui, Monte Karlą, Ciurichą, Ženevą, Paryžių, Londoną. Šiuose miestuose galima susitarti dėl susitikimo, nepriklausomai nuo mūsų kelionių grafiko.

Lionard Tour

2016

LONDONAS
Nuo iki 28/ 01 iki 30/ 01
LOS ANDžELAS
Nuo iki 06/ 02 iki 12/ 02
NIUJORKAS
Nuo iki 16/ 02 iki 23/ 02
LONDONAS
Nuo iki 25/ 03 iki 27/ 03
ABU DABIS / DUBAJUS
Nuo iki 20/ 04 iki 23/ 04
HONKONGAS
Nuo iki 10/ 05 iki 17/ 05
STAMBULAS
Nuo iki 11/ 05 iki 14/ 05
LONDONAS
Nuo iki 27/ 05 iki 29/ 05
MASKVA
Nuo iki 02/ 06 iki 07/ 06
SANKT PETERBURGAS
Nuo iki 18/ 06 iki 19/ 06

2017