Komo parduodama prestižiškoji vila

26 fotografija

Ši prestižiškoji Komo vila, parduodama 30 km nuo Milano, atrodanti lyg būtų išėjusi iš pasakų knygos, buvo pastatyta XIX a. pabaigoje žavioje, kalvingoje teritorijoje virš Komo

Charakterizuojama architektūros aikškiai įkvėptos šiaurės pastatų, parduodama prašmatni vila, esanti 30 km nuo Milano, yra ypatingo architektūrinio prfoilio ir yra keturių aukštų. Kruopšti restauracija išaukštino jos vertę, dėka naudotų aukštos kokybės medžiagų, kaip vertingasis parketas, originalios kruopščiai restauruotos Lombardijos molinės plytelės ir daugybė marmuro rūšių. Kai kurios prabangios vilos vidinės sienos yra su freskomis, daugelyje kambarių yra gerai matomi, įspūdį keliantys senoviniai židiniai. 

Į vilos apatiniame aukšte esančią svetainę veda atskiras įėjimas, kur yra įvairūs darbo kambariai, kurie gali būti perdaryti į tris butus. Taip pat yra apsaugininko gyvenvietė, kurios bendras plotas yra 400 kv. m.

Pastatai ya apjuoti maždaug dešimties ha parko, kur iki šiol galima pamatyti pirmosios statybos pastatus. Pro parduodamos Komo vilos langus atsiveria žavinga panorama į kalvingą kraštovaizdį, kur dominuoja uosiai, pušys, kaštonmedžiai ir ąžuolai. Zona, visiškai apsupta miško, puikiai derinasi su buveinės ypatingaja struktūra. 

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Lombardija 

Provincija: Komo

Zona: 30 km nuo Milano


Tipas: Vila Komo - Vilos Milane

Pagrindinė prašmatnioji vila: 600 kv.m. 

Prašmatnus namas: 400 kv.m. 

Parkas: 10 ha


Bokštelis

Vieta teniso kortams

Šiltnamis / vieta apjuostam daržui

Sandėlys

Komo ežeras: Komo 6 km - Milano oro uostas-Malpensa 50 km - Lugano oro uostas 30 km - Geležinkelio stotis 5 km - Golf Club 12 km


Lombardija – Komo – Milano: Komo 7 km - Leko 30 km - Milanas 56 km - Varezė 34 km - Luganas 38 km - Golf Klubas Monticello 18 km - Grožio centras 13 km - Malpensa oro uostas 65 km - Autostrada išvažiavimas Como Sud 12 km 

Ref: 0452
Kaina: Iki 2,5 Milijono

parduodama vila komo ežeras

prašmatnūs namai milanas
vila Milane

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Komo

Lombardija – Komo – Milanas: Žavioji, parduodama, prašmatioji vila stovi 30 km nuo Milano, miestelyje vadinamam "Balkonu virš Alpių”. Vieta, esanti prieš Lombardijos Alpes, yra charakterizuojama daugybės istorinių prašmatniųjų vilų moderniu ir eklektišku stiliumi.

Teritorija, kur stovi prašmatnioji, parduodama vila, yra daugiausia padengta miškais. Nežiūrint to, kad čia yra daugybė šaltinių, tekančio vandens čia beveik arba virtę latakais, kurie neprisipildo netgi lietaus periodu. Pusiau kalnų klimatas, gaivus ir ventiliuojmas vasarą, pritraukia daugybę turistų iš karštųjų miestų, kurie čia ieško užuovėjos.

Buvo rasti radiniai, kurie liudija, kad čia buvo keltų genties gyvenvietė, pradedant jau VI a. prieš Kr.  Po ilgo periodo, kuomet dominavo romėnai, mažasis miestelis, esantis 30 km nuo Milano, kur stovi prašmatnioji parduodama vila, sugebėjo išsikovoti tam tikrą nepriklausomybę, pastatydamas  XIV a. viduryje vienuolyną. Tai jam leido tapti izoliuota religine vieta, išnaudojant patekimo į miestą sunkumą. XIX a. pirmoje pusėje pastačius mulų taką buvo galima lengvai pasiekti Komo. Tarp XIX ir XX a. miestas šalia Milano išaugo iš mažo kaimelio į aukštosios Milano aristokratijos traukos centrą, taip įgaudamas savo aukščiausią klestėjimą turizmo dėka.