Kjantyje parduodami užmiesčio namai

18 fotografija

Žavingame Toskanos, Florencijos Kjančio regione, apsuptas šimtamečiais kiparisais, vynuogynais ir alyvmedžiais, stovi svarbus parduodamas užmiesčio namas su maždaug 15,5 ha žemės, kuris susideda iš trijų nekilnojamo turto objektų (Vilos, Fermos ir Naujosios Fermos), kurių bendras plotas yra 1300 kv.m. Beveik visas užmiesčio namų plotas buvo kruopščiai restauruotas, išlaikant originalias statybos detales ir autentiškas charakteristikas, kaip pavyzdžiui stilius, medinės lubų sijos ir molinių plytelių grindys, - tipiškas Kjančio ir Toskanos stilius. Naujosios Fermos nekilnojamo turto pastate yra aštuoni butai su šiuolaikiniais patogumais ir originaliomis struktūros detalėmis. Naudotos medžiagos, kaip pavyzdžiui grindų molinės plytelės, raudonos plytos, smiltainio akmuo, yra tipiškos Toskanos užmiesčio namų medžiagos. 

Prašmatni vila, statyta XVII a., nežiūrint to, kad jai reikalinga restauracija, yra didinga, o ja praturtina kambarių freskos, kesoninės lubos ir gražūs židiniai, - visa tai buveinę paverčia dar ypatingesne. 

Šalia Toskanos užmiesčio namo yra senovinė koplyčia ir gražusis panoraminis baseinas, nuo kurio atsiveria žavingas, tipiškas Kjančio Toskanos supančių laukų vaizdas. Dėka kruopščios restauracijos, šis elegantiškas užmiesčio namas tinkamas naudoti tiek, kaip prestižinė buveinė, tiek, kaip elegantiški unikalūs svečių namai, nes yra šalia Florencijos ir Kjančio.

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Toskana

Miestas: Florencija 

Zona: Kjantis


Tipas: Parduodami užmiesčio namai 

Vidaus plotas:  1300 kv.m.

Išorės plotas: maždaug 15,5 ha


Naujoji Ferma:

5 butai 2 miegamaisiais

3 butai su 1 miegamuoju


Ferma:

15 butų


Vila: 

12 butų


kiti papildomi kambariai ir techninės patalpos


Baseinas

Koplyčia

Žemė: maždaug 15,5 ha


Toskana – Florencija – Kjantis: Florencija km  24 - Luka km 80 - Piza km 63 - Siena km 43 - Kazentino nacionalinis parkas km 41 - Montelupo Golf Club  km 7 - SPA Casciana km 22 - Florencijos oro uostas km 27 - Autostrada: A1 išvažiavimas Scandicci km 18.

Ref: 0317
Kaina: Nuo 5M iki 10M

toskanos vilos

kjančio vilos
parduodamos vilos

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Florencija

Toskana – Florencija – Kjantis: įsikūręs pačioje rytinėje Valdelsa dalyje, Montespertoli yra ant kalvos viršūnės, kuri skiria Pesa upės slėnį nuo Elsa upės slėnio, ir yra apsuptas kraštovaizdžio, kuris bendrame įsivaizdavime ir atvirukuose tipiškai reprezentuoja Toskaną: žalios kalvos, apsodintos vynuogynais ir alyvmedžiais, apjuostos kiparisų eilėmis bei baltais keliais. Nors atrodo, kad teritorija buvo apgyvendinta iš pradžių etruskais, o vėliau romėnais, daugiau informacijos apie šią vietą gauname tik nuo dvylikto amžiaus, - laikotarpio, per kurį Montespertoli istorija buvo susijusi su Florencijos, ir atsiradus Volteranos keliui, kuris kirto  Montespertoli teritoriją ir prisijungė prie Francigenos kelio netoli Čertaldo, jį pavertė lengvai susisiekiamu su didžiaisiais Toskanos miestais (Florencija, Siena, Voltera ir Piza), kas darė teigiamą įtaką ekonominei plėtrai, apie ką galima spręsti iš svarbaus, kassavaitinio turgaus, kuris vyko netoliese Šv. Petro bažnyčios. Nuo senų laikų Monterspertoli strateginės vietos reikšmė buvo suprasta didžiųjų Toskanos didikų ir aristokratų šeimų, pvz. Guicciardini, Frescolbadi, Acciaiuoli, Rucellai, Strozzi, Barbadori, kurie čia statė įspūdingus ir elegantiškas dvarus bei prestižines pilis, kurie dar ir šiandien praturtina nuostabų Montespertoli vietovės kraštovaizdį. Įsikūręs Toskanos regione Kjantyje, Montespertoli miestelis yra neginčytinai viena iš vyno ir aliejaus sostinių, ne veltui tai vienas iš svarbiausių Toskanos Vyno  ir Aliejaus miestas. Bet taip pat ir labai žinomas dėl trumo (triufelio) grybų, kad net kartu su Montaione įeina į Triufelio Miesto asociaciją. 

Montespertoli yra įžymus ir garsus pasaulyje dėka vyno, kuris čia gaminamas, čia vyksta daug švenčių ir festivalių, kurie pritraukia daugybę lankytojų iš viso pasaulio, jis stovi, kaip žinia ant “Montespertoli vyno gatvės” ir “Florencijos kalvų vyno gatvės”.