Kjantyje parduodamas prašmatnus nekilnojamas turtas

22 fotografija

Neprilygstamoje ir žavingoje Kjančio kalvelių panoramoje, tarp miškų, alyvmedžių ir vynuogynų stovi šis parduodamas žavingas Toskanos užmiesčio namas, šiuo metu naudojamas kaip svečių namai, susidedantis iš keleto prabangių akmeninių pastatų, kurių bendras plotas yra 5000 kv.m., bei 200 ha žemės. Pastaroji daugiausia skirta vyno gamybai, kur pagrinde auginamos Chianti Classico Gallo Nero vynuogės ir užima 35 ha žemės. Kiti 6 ha yra apsodinti ekologiniais alyvmedžiais, o likusi dalis yra miškas.

Kraštovaizdis, kuris gaubia šį parduodamą prabangų nekilnojamą turtą Florencijoje, suteikia galimybę praleisti dienas neužterštoje gamtoje bei mėgautis ramybe, atsipalaiduojant baseine ar keliaujant po senovinius, šalimais esančius miestelius arba Florenciją, Sieną ir Arecą, kurie sudaro taip vadinamą Toskanos “kulūros trikampį”. Nekilnojamo turto objektai, pastatyti Toskanos užmiesčio namų stiliumi, buvo kruopščiai restauruoti ir paversti prabangiomis vilomis, šiuo metu parduodamomis, išsaugant originalią pastato struktūrą. Šios gyvenvietės buvo pastatytos seniausioje nuosavybės dalyje, apie tūkstantuosius metus, pagal tipišką kaimišką Kjančio Florencijos stilių, tiek vidinės erdvės, tiek išorė. Dėka neseniai atliktos restauracijos butuose yra įrengti šiuolaikiniai patogumai, kurie puikiai susiderina su tradicine, klasikinės apdailos atmosfera bei naudotomis medžiagomis, pvz. molinės plytelės bei medinių sijų lubos. Butai yra nuošalūs, juos gaubia ramybė, nuo jų atsiveria žavi panorama į Toskanos laukus.


TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Toskana

Miestas: Florencija 

Zona: Florencija


Tipas: Parduodami Toskanos užmiesčio namai - Parduodamos prabangios vilos   

Vidaus plotas: 5000 kv.m.

Išorės plotas: 200 ha

 

11 butų su virtuvėle 

kiti papildomi kambariai ir techninės patalpos

Restoranas

Baras

Konferencijų salė

Treniruoklių salė

Gyvūnų prieglauda

Talasoterapijos centras


2 baseinai

Sodas: 5000 kv.m.

Stovėjimo aikštelė: 4000 kv.m.

Žemė: 200 ha 


Toskana – Florencija: Grevė in Kjantis km 12 – Florencija km 40 – Luka km 118 – Piza km 148 – Siena km 45 - San Džiminjanas km 50 – Voltera km 71 - Florencijos oro uostas km 51 - Slidinėjimo trasos km 50 – Spa km 45 - Golfo Klubas Ugolino km 10 – Autostrada: išvažiavimas Incisa km 12. 

Ref: 0270
Kaina: Daugiau nei 10M

pilys florencijoje

parduodami užmiesčio namai
vila jūra toskana

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Toskana, Florencija


Toskana - Florencija: Grevė yra vienintelė savivaldybė, esanti Florencijos provincijoje, kuri yra visiškai Kjančio zonoje. Būtent šitame regione gaminamas garsusis Chianti Classico vynas ir vertingas alyvuogių aliejus: todėl miestas Grevė yra laikomas Kjančio sostine. Grevė buvo įkūrta ant pietinės Agro di Florentia sienos, kai ši Romos kolonija buvo pastatyta, tačiau ekspertai archeologai, tyrinėjantys etruskus, mano, kad jis buvo įkurtas jau anksčiau. Nuo Kjančio širdies ėjo ir senovinis kelias Cassia, išilgai kurio karvedys Silla įkūrė gyvenvietę savo veteranams ir kur net ir šiandien galima grožėtis nuostabia romėnų bažnyčia, kuri primena apie čia egzistavusią šventyklą.  

Maždaug pirmo tūkstantmečio metais Toskanos miestelis pradeda augti, tapdamas didžiausiu Kjančio centru, tiek Sienos, tiek Florencijos: Grevė buvo svarbiu Florencijos  valdovų kariniu punktu link savo priešo: Sienos. Ir tokia ji yra dar ir šiandien, tik kita prasme: varžomasi dėl vyno, alyvuogių aliejaus, kurie savo delikačiu kvapu ir skoniu laikomi geriausiais visame pusiasalyje, juodo ir balto tartiufo paieškose bei aukštos kokybės ir unikalios mėsos gamyboje, žinomos visame pasaulyje, dėka Cinta Senese gyvūnų, neaptinkamų kitose šalyse. Miestelio Toskanoje, Florencijoje enogastronomija, kartu su vilnijančiu žavinčiu kraštovaizdžiu, kuris supa Grevė in Kjantis, privilioja į šią zoną ir ją pavertė mėgstama daugelio turistų, keliautojų ir intelektualų iš viso pasaulio.