Kjantyje parduodamas kompleksas

24 fotografija

Originali bei išskirtinė Leopoldo epochos vila, statyta XVIII a., šiuo metu parduodama Kjantyje, Sienos pusėje. Nuo jos atsiveria žavingas vaizdas į Toskanos kalvelių neprilygstamą bei svetingą panoramą. Šios Sienoje esančios nuosavybės bendras plotas yra maždaug 680 kv.m. ir į ją įeina keturi pastatai: pagrindinis prašmatnus namas, priestatas, baseino namas ir prižiūrėtojo namasKjantyje parduodamam kompleksui priklauso maždaug 5 ha žemės bei  baseinas, nuo kurio galima žavėtis nuostabia panorama į supantį kraštovaizdį. 

Pagrindinės vilos struktūra yra tipiško Didžiojo Toskanos Kunigaikščio Leopoldo epochos stiliaus su charakteringu, stogo viršuje esančiu, karvelių bokštu uždaru paviljonu. Prašmatnaus namo bendras plotas yra maždaug 550 kv.m. ir jis yra trijų lygių. Išorėje priešais vilą yra veranda, kur patogiai įsitaisius galima pasinerti į Toskanos laukų ramybę. Praėjus į žavingą ložę patenkame į pirmą aukštą, kur yra virtuvė su visa įranga bei su marmuriniais stalviršiais, valgomasis su charakteringu senoviniu mediniu stalu, svetainė, iš kurios tiesiai patenkame į ložę, darbo kambarys ir du vonios kambariai. Viršutiniame aukšte yra medinės sijos, molinių plytelių grindys, kaip ir pirmame aukšte. Čia taip pat yra dengta ložė, sujungta su erdvia svetaine, kurioje yra didelis židinys, valgomasis, virtuvė, du elegantiški miegamieji su kaimiško stiliaus baldais bei du vonios kambariai. Mediniai svetainės laiptai veda į bokšte esantį kambarį, kuriame yra įrengta biblioteka. Priestato, kuris yra taip pat parduodamas, bendras plotas yra 60 kv.m. ir jis yra trijų lygių. Rūsyje yra skalbykla. Pirmame aukšte yra virtuvė, valgomasis, kuris susijungia su erdve svetaine, kurioje yra akmeninis židinys, miegamasis ir vonios kambarys. Nuo valgomojo eina laiptai, kurie veda į viršutiniame aukšte esančius du miegamuosius ir du vonios kambarius.

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Toskana

Miestas: Siena 

Zona: Kjantis


Tipas: Vilos Siena - parduodamos vilos toskanoje

Vidaus plotas: maždaug 680 kv.m.

Išorės plotas: 5 ha


Vila: maždaug 550 kv.m.

Kambariai: 5

Vonios kambariai: 5

Svetainė: 2

Valgomasis: 2

Virtuvė: 2


Priestatas: 60 kv.m.

Kambarys: 3

Vonios kambarys: 3

Svetainė: 1

Valgomasis: 1

Virtuvė: 1


kiti papildomi kambariai ir techninės patalpos


Baseinas

Baseino namas: 70 kv.m.

Garažas

Žemė: 5 ha


Toskana – Siena – Kjantis: Siena km 28 – Grėvė in Kjanti km 28 – San Džiminjanas km 46 - Arecas km 51 - Florencija km 55 - Montespertolis km 51 - Golfo Klubas Ugolino km 26 – Florencijos oro uostas km 44 – Autostrada: išvažiavimas Valdarno km 20.


Ref: 0285
Kaina: Nuo 2,5M iki 5M

toskanos vilos

parduodamos sodybos
vila toskana

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Siena

Toskana – Siena - Kjantis: Kai kurie gyventojai jau prieš 1000 m. buvo apsistoję mažame, aukštai esančiame kaimelyje ant kalvų, Gaiole slėnyje. Tai buvo atvykėliai iš Vertine, Montegrosi, S.Donato ir S.Piero tam, kad įsikurtų palei Maselonės upės tėkmę ir įkurtų Gaiole miestelį Toskanoje, - pagrindinį viso slėnio centrą. Atsiradimas ir vystymasis svarbios Gaiole prekybos aikštės, kuri jau 1215 m. pasirodo kilmingųjų dokumentuose, buvo svarbus motyvas, kas traukė į šį Toskanos miestelį. Iš pirmos aikštės, esančios pakrantės dešinėje, turgus persikėlė į erdvesnę aikštę, kuri šiandien yra Sienos provincijos miestelio gyvenimo centras. Erdvesnė aikštė buvo reikalinga, nes turgus įgavo vis didesnę reikšmę, kuri išliko iki pat mūsų laikų. Apie tai liudija 1700  m. pabaigos citata, įtraukta į Toskanos kunigaikščio Leopoldo ataskaitą po jo apsilankymo Kjantyje. Nuo 1300 m. Toskanos miestelis Gaiole ir jo apylinkės tapo Kjanti Lygos dalimi kartu su Rada in Kjanti ir Kastelina in Kjanti. Lygos buvo politinis-administracinis suskirstymas, atliktas Florencijos miesto tose dalyse, kurios jai priklausė. Karo ar neramumų atveju, lygos turėjo tiekti Florencijai kareivius ir pinigus. Keturis amžius Toskanos teritorija, kur stovi pilis, buvo  konfliktų ir Florencijos susidūrimų su Siena vieta ir abiejų reidai bei pjautynės lydėjo visą šį periodą. 

Toskanos Gaiole miestelis visuomet buvo Florencijos administraciniu vienetu,  bet  XIX a. pradžioje trumpo Etrurijos karaliavimo metu, Napoleonas jį įtraukė į Sienos Departamentą ir po to, kai Italija buvo suvienyta ir susiformavimo jos dabartinės provincijos, ten jis išliko iki dabar.