Kjantyje parduodama žemės ūkio įmonė

34 fotografija

Kjančio širdyje, ant Frančigenos kelio fragmento, Toskanos zonoje, žinomoje dėl savo prestižinio vyno, yra parduodama žemės ūkio įmonė su vynuogynu.

Pagrindinis pastatas yra tipiška Toskanos trijų aukštų sodyba, kurios bendras plotas yra daugiau nei 1.000 kv.m. Nuosavybė yra rustikos stiliaus, tradicine masyvia akmenine struktūra, su daugybe storų sienų kambarių, kurios gaivina vasarą ir gerai išlaiko šilumą žiemą. 

Pastatas yra padalintas į keturis butus, trijuose iš kurių yra dvivietis miegamasis ir vonios kambarys, o viename yra dvivietis kambarys, vienvietis ir vonios kambarys. Čia taip pat yra dvi svetainės, viena iš kurių su elegantišku originaliu senoviniu židiniu. Ir žinoma aukštos sijinės lubos, - pagal geriausią Toskanos tradiciją.

Ferma yra apsupta žemės šlaituose apsodintu vynuogynu.

Didelėje vyninėje, kuri susideda iš dviejų patalpų, vyksta visos vyno gaminimo fazės nuo surinkimo iki brandinimo.

Parduodamo užmiesčio namo žemė driekiasi per maždaug 44 ha, iš kurių 7 yra vynuogynas, 11 alyvmedžiai, 2 sėjamoji, o likę yra ganyklos ir miškas. Dėka šios zonos geros žemės kokybės įmonei pavyksta per metus užauginti maždaug 400 centnerių vynuogių, iš kurių 240 yra Chianti Classico ''Gallo Nero'' iš viso 10.000 butelių kasmet.

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Toskana

Provincija: Siena

Zona: Kjantis


Tipas: žemės ūkio įmonė - toskanos užmiesčio namas


Vidaus plotas: 1.428 kv.m.

Išorės plotas: 44 ha


Pagrindinė vila: 1.128 kv.m.

Papildomi kambariai: 300 kv.m.


Vyninė su lože

Sandėliai

Krosnis

Žemės ūkio įrankiai


Vynuogynas: 8 ha

Alyvmedžiai: 11 ha (1.100 medžių)

Sėjamoji: 2 ha

Miškas: 21 ha

Ganykla: 1,9 ha


Toskana - Siena. Siena 28 km - Impruneta 30 km - Montevarkis 40 km - Florencija 35 km - Piza 60 km - Luka 60 km - Livornas 60 km

Ref: 21093
Kaina: Iki 2,5 Milijono

vyno gaminimo įmonė

toskanoje parduodamas užmiesčio namas
kjantis

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Kjantis

Siena, Italijos miestas Toskanos širdyje, yra vienas iš labiausiai vertinamų ir įžymiausių regiono miestų. Žinomas dėl gausybės kultūrinio, meninio, kraštovaizdžio ir istorinio paveldo,  Siena taip pat įžymi dėka Palio, kuris vyksta Campo aikštėje.
Sienos istorinis centras 1995 m. buvo įtrauktas į UNESCO  paveldo sąrašą.
Didelį susidomėjimą kelia tiek religinė, tiek civilinė architektūra. Išvardiname tik kelis objektus: Sienos katedra, Stebėjimo bazilika, Šv. Domenyko bažnyčia, Šv. Pranciškaus bažnyčia ir daugelis kitų. Tarp vietų, keliančių didžiausią susidomėjimą, primename ir Popiežiaus bei Pirklių ložes, Medičių tvirtovę ir Romėnų vartus.
Sienos teritorijoje yra daugybė prestižinių vilų ir istorinių buveinių, tiek miesto centre, tiek šalimuose miesteliuose: tai ideali vieta, kur prabanga susilieja su šeimynine šiluma, puiki visiems tiems, kas vertina grožį ir prabangą, neatsisakant ramybės ir tylos, kuri vyrauja šiose vietose.