Kjantyje parduodama prestižiškoji pilis

full screen full screen video
85 fotografija

Kjantyje parduodama prestižinė X a. pilis stovi viduryje kelio tarp Florencijos ir Sienos. Pilnai meistriškai atstatyta pirmaisiais '90 metais, pilis išsaugojo nepaliestomis savo unikalias ir ypatingasias  charakteristikas, sugebėdama apjungti jas su šiuolaikiškais patogumais bei moderniomis paslaugomis.

100 ha žemė supa žavingą nuosavybę: daugiau kaip 1000 metų nuosavo vyno, aliejaus ir vinsanto gamyba yra pagrindiniai šios pilies pardavimai. 

Nuo aukštos kalvelės, kur ji stovi, atsiveria žavinga bei užburianti panorama: nuo čia galima pamantyti Florenciją, Sieną, San Džiminjaną, Pizą ir Luką. 

Žavingos, parduodamos pilies viduje apsijungia senovė ir modernas, sudarydami puikųjį mišinį. Kiekvienas nuosavybės kambarys bei vieta pasižymi skirtingomis charakteristikomis bei unikaliomis ypatybėmis: lubos su matomomis sijomis arba skliautais, grindys iš senovinių molinių plytelių arba vertingojo marmuro, kruopščiai dekoruotos sienos ir paveikslai, akmeniniai laiptai, arkos su molinėmis plytelėmis arba akmenimis, antikiniai baldai ir stilinga apdaila. Visa tai primena kilmingą praeitį ir elegantišką aristrokratiją.

Iš daugybės erdvių langų atsiveria unikalus kraštovaizdis: Kjančio gamta pasirodo visame savo gražume ir žydėjime.

Vaikštant vidiniu kiemu atrodo, kad patenkame į praeities laikus: tarp tvirtų sienų kvėpuojama viduramžių dvasia, kurią sužadina istoriniai ir epochiniai vaizdai.

Iškilęs bokštas dovanoja dar vieną prestižinę gaidą fantastikai, parduodamai Florencijoje piliai: nuo jo atsiveria panorama, neturinti sau lygių, o supantis vaizdas gniaužia kvapą.

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Toskana

Miestas: Florencija 

Zona: Kjantis


Tipas: Pilys Kjantis - Pilis Florencija


Vidaus plotas: 5000 kv.m.

Išorės plotas: 100 ha


19 kambarių, kiekvienas su privačiu vonios kambariu

Posėdžių kambarys

Svetainė

Vyninė

Baseinas 


Toskana – Florencija. Florencija 30 km - Siena 34 km - Voltera 20 km - Montevarkis 40 km - Empolis 20 km - Luka 50 km - Piza 55 km - Pistoja 40 km - Florencijos oro uostas Amerigo Vespucci 30 km.

Ref: 0437
Kaina: konfidencialios derybos

parduodama pilis

prašmatnūs namai
nekilnojamas turtas kjantis

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Kjantis

Toskana – Florencija – Kjantis: Išskirtinė Toskanos zona, - Kjantis, yra gerai žinoma visame pasulyje, visų pirma dėl prestižinio, aukštos kokybės vyno gamybos. 

Daug yra miestų, esančių šioje zonoje, bei mažų, užburiančių, žavingų miestelių.

Ir būtent čia stovi senovinės prestižinės pilys, istorinės vilos, antikinės buveinės, išskirtinės rezidencijos ir prašmatnios nuosavybės, kurios praturtina ir pabrangina zoną.

Tarp Florencijos ir Sienos provincijų esanti kalvinga Kjančio teritorija talpina savyje erdvią ir ypatingą geografinę zoną, kurioje vis labiau trokšta apsigyventi tiek italai, tiek užsieniečiai. Kjančio Florencijos dalyje ypač atkreiptinas dėmesys į tokius miestelius, kaip Grevė in Kjantis, Fiezolė, Banjo a Ripolis, Pontasievė, Impruneta, Lastra a Sinja, Montespertolis, Čertaldas, San Kasčianas ir Montelupo Fiorentinas.