Kjantyje parduodama prašmatni vila su dviem priestatais

43 fotografija

Apsupta Kjančio žalumos, išilgai žinomo kelio, kuris eina per žaviuosius miestelius ir įspūdingus vienkiemius, stovi ši parduodama prašmatnioji vila, kuri simbolizuoja išskirtinį Toskanos nekilnojamąjį turtą.

Prestižinis nekilnojamas turtas buvo pastatytas apie 1000 metus: senovėje tai, kas šiuo metu yra išskirtinė, elitinė, prašmatnioji rezidencija, turėjo būti žvalgybiniu bokštu. Jo istorija dar labiau  praturtina ir paverčia įdomesne šią parduodamą Toskanos vilą.

Prašmatnus užmiesčio namas išlaikė klasikinę U formą, tipišką senoviniams namas. Pastatytas iš akmens su rafinuotu asfaltuotu vidiniu kiemeliu, kurio centre yra senovinis šulinys, parduodamas užmiesčio namas sumaniai apjungia senovę su modernumu, originalumą su rafinuotumu. 

Tradicinis Toskanos stilius puikiai susilieja su šiuolaikiškais patogumais: erdvios vidaus patalpos yra su liftais bei kitais moderniais įrenginiais, išlaikydamos klasikinius prestižinius elementus. Originalios molinių plytelių grindys, XVII a. židinys, skliautinės lubos, elegantiški bei vertingi baldai, prabangios stilistinės detalės bei ypatumai, verti išskirtinės prašmatniosios vilos vardo: tai tik dalis šio prestižinio nekilnojamojo turto tauriųjų charakteristikų. 

Erdvus parkas išorėje supa parduodamą prašmatnųjį užmiesčio namą. Vešli augmenija tokia, kaip kiparisai, ąžuolai, arbutai, aromatiniai augalai bei gėlės atrodo tarsi būtų paveiksliukas iš atvirutės. Viso to viduryje yra žavus baseinas, idealiai tinkantis atsipalaiduoti bei mėgauts nepamirštamomis akimirkomis, apsuptiems visiškoje ramybėje svajonių atmosferos.

Du nepriklausomi, visiškai restauruoti priestatai papildo šią žavią nuosavybę.

Pro parduodamos prašmatnios vilos langus matosi kvapą gniaužiantis panoraminis vaizdas: žvilgsnis pasimeta žavingų Kjančio kalvelių begalybėje. Raibuliojanti žaluma bei vešli gamta atsiskleidžia visu savo įspūdingu grožiu.

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Toskana

Provincija: Arecas

Zona: Kjantis


Tipas: Vilos Kjantis - Užmiesčio namai Toskanoje


Vidaus plotas: 960 kv.m.

iš kurių:

Pagrindinis pastatas: 840 kv.m.

Priestatas Nr.1: 65 kv.m.

Priestatas Nr.2: 55 kv.m.


Išorės plotas: 10 ha

(didelė dalis žemės apsodinta alyvmedžiais)


Pagrindinis pastatas:

4 kambariai

5 vonios kambariai

Bilijardo salė

Skalbimo kambarys


Toskana – Arecas - Kjantis: Arecas km 30 - Siena km 25 - Florencija km 30 - Montepulčianas km 50 - Grevė in Kjantis km 15 - Rada in Kjantis km 10.

Ref: 0474
Kaina: € 3.500.000

vila toskana

vila toskanoje
užmiesčio namai kjantis

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Arecas - Kjantis

Išskirtinė Toskanos zona, - Kjantis, yra gerai žinoma visame pasulyje, visų pirma dėl prestižinio, aukštos kokybės vyno gamybos. Daug yra miestų, esančių šioje zonoje, bei mažų, užburiančių, žavingų miestelių. Ir būtent čia stovi senovinės prestižinės pilys, istorinės vilos, antikinės buveinės, išskirtinės rezidencijos ir prašmatnios nuosavybės, kurios praturtina ir pabrangina zoną. Tarp Florencijos ir Sienos provincijų esanti kalvinga Kjančio teritorija talpina savyje erdvią ir ypatingą geografinę zoną, kurioje vis labiau trokšta apsigyventi tiek italai, tiek užsieniečiai. Kjančio Florencijos dalyje ypač atkreiptinas dėmesys į tokius miestelius, kaip Grevė in Kjantis, Fiezolė, Banjo a Ripolis, Pontasievė, Impruneta, Lastra a Sinja, Montespertolis, Čertaldas, San Kasčianas ir Montelupo Fiorentinas.Areco, svarbaus Toskanos provincijos miesto, istorija yra pažymėta didelio pakilimo momentais. Ir šiandien, miestas yra mėgiamas dėl savo istorijos bei dėl reto grožio peizažo, kuris jį supa, tipiško Toskanos kraštovaizdžio, kur galime žavėtis nuostabiomis prašmatniomis vilomis, labai paklausiomis tiek tarp italų, tiek tarp užsienio klientų.