Kjantyje, Florencijos pusėje, parduodamas kompleksas

18 fotografija

Ant žaliuojančių Kjančio, Florencijos pusėje, kalvelių stovi šis parduodamas vertingas žemės ūkio kompleksas, susidedantis iš įvairių žemės sklypų, kur yra kultivuojami specializuoti vynuogynai, alyvmedžiai, sėjamoji žemė ir miškas, - iš viso 23 ha. Nuosavybėje taip pat yra nuostabus Toskanos užmiesčio namas kaimišku stiliumi, kuris buvo statytas XVIII a. pabaigoje. Pastaraisiais metais parduodamas Toskanos kompleksas buvo ne tik restauruotas, bet ir padidintas, pastatant pastatus, kurių bendras plotas yra 800 kv.m. Čia yra pagrindinė vila, kaimiška sodyba, daugelis priestatų, skirtų žemės ūkio veiklai, vyninė ir garažas.

Kjančio prabangus užmiesčio namas yra trijų aukštų. Pirmame aukšte yra virtuvė, vonios kambarys su skalbykla, daugiafunkcinės paskirties kambarys, valgomasis ir dviguba svetainė apšviesta erdviais langais su vaizdu į sodą, nuo kurio galima žavėtis nuostabiu Florencijos kalvelių vaizdu. Viduriniajame aukšte yra svetainė su židiniu ir nuo jos patenkame į terasą apstatytą sodo baldais, kur galima praleisti malonius vakarus po atviru dangumi. Iš šito kambario patenkame taip pat į viršutinį aukštą, kur yra nakties zona, susidedanti iš vonios kambario ir keturių miegamųjų, iš kurių du yra su privačiu vonios kambariu ir du su mažu kambariu, kur yra praustuvas. Du iš keturių kambarių taip pat turi išėjimą į erdvią, maždaug 40 kv.m., terasą.

Parduodama tipiško Toskanos kaimiško stiliaus struktūra turi nepriklausomą įėjimą su dengta lože ir joje yra erdvi virtuvė, du miegamieji, vonios kambarys ir papildomas kambarys.

Buvo patvirtintas restauracijos projektas, kuris numato trečio gyvenamojo pastato statybas.

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Toskana

Miestas: Florencija 

Zona: Kjantis


Tipas: Parduodamas užmiesčio namas - Užmiesčio namai Florencija

Vidaus plotas:  800 kv.m.

Išorės plotas: 23 ha


Pagrindinis namas: 250 kv.m.

Kambariai: 4

Vonios kambariai: 4

Valgomasis: 1

Svetainės: 1

Virtuvė: 1


Kaimiška pirkia: 100 kv.m.

Kambariai: 2

Vonios kambariai: 1

Valgomasis: 1

Virtuvė: 1

kiti kambariai ir techninės patalpos


Žemė: 23 ha


Toskana – Florencija – Kjantis: Florencija km  24 - Luka km 80 - Piza km 63 - Siena km 43 - Kazentino nacionalinis parkas km 41 - Montelupo Golf Club km 7 - SPA Casciana km 22 - Florencijos oro uostas km 27 - Autostrada: A1 išvažiavimas Scandicci km 18.

Ref: 0307
Kaina: Iki 2,5 Milijono

vyno gaminimo įmonė

žemės ūkio nuosavybė
parduodami užmiesčio namai ir pirkios

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Florencija

Toskana – Florencija - Kjantis: įsikūręs pačioje rytinėje Valdelsa dalyje, Montespertoli yra ant kalvos viršūnės, kuri skiria Pesa upės slėnį nuo Elsa upės slėnio, ir yra apsuptas kraštovaizdžio, kuris bendrame įsivaizdavime ir atvirukuose tipiškai reprezentuoja Toskaną: žalios kalvos, apsodintos vynuogynais ir alyvmedžiais, apjuostos kiparisų eilėmis bei baltais keliais. 

Nors atrodo, kad teritorija buvo apgyvendinta iš pradžių etruskais, o vėliau romėnais, daugiau informacijos apie šią vietą gauname tik nuo dvylikto amžiaus, - laikotarpio, per kurį Montespertoli istorija buvo susijusi su Florencijos, ir atsiradus Volteranos keliui, kuris kirto  Montespertoli teritoriją ir prisijungė prie Francigenos kelio netoli Čertaldo, jį pavertė lengvai susisiekiamu su didžiaisiais Toskanos miestais (Florencija, Siena, Voltera ir Piza), kas darė teigiamą įtaką ekonominei plėtrai, apie ką galima spręsti iš svarbaus, kassavaitinio turgaus, kuris vyko netoliese Šv. Petro bažnyčios. 

Nuo senų laikų Monterspertoli strateginės vietos reikšmė buvo suprasta didžiųjų Toskanos didikų ir aristokratų šeimų, pvz. Guicciardini, Frescolbadi, Acciaiuoli, Rucellai, Strozzi, Barbadori, kurie čia statė įspūdingus ir elegantiškas dvarus bei prestižines pilis, kurie dar ir šiandien praturtina nuostabų Montespertoli vietovės kraštovaizdį. Įsikūręs Toskanos regione Kjantyje, Montespertoli miestelis yra neginčytinai viena iš vyno ir aliejaus sostinių, ne veltui tai vienas iš svarbiausių Toskanos Vyno ir Aliejaus miestas. 

Miestelis šalia Florencijos taip pat yra žinomas dėl trumo (triufelio) grybų, kad net kartu su Montaione įeina į Triufelio Miesto asociaciją. Montespertoli yra įžymus ir garsus pasaulyje dėka vyno, kuris čia gaminamas, čia vyksta daug švenčių ir festivalių, kurie pritraukia daugybę lankytojų iš viso pasaulio, jis stovi, kaip žinia ant “Montespertoli vyno gatvės” ir “Florencijos kalvų vyno gatvės”.