Kastiliončele parduodamas prašmatnus viešbutis

46 fotografija

Kastiliončele, įžymiame ‘’Tirėnų perle’’, yra parduodamas šis žavus prašmatnusis viešbutis, esantis tik keli metrai nuo jūros, kurį supa pušynas. 

Pastato, kuris buvo kruopščiai restauruotas ir visiškai atnaujintas 2004 m., bendras plotas yra 1.754 kv.m., kuris išsidėstęs per penkis aukštus, kur yra restoranas, vidaus baseinas ir solariumas. 

Čia yra 20 dviviečių kambarių, kiekviename iš kurių telpa iki keturių miegamųjų vietų; kiekvienam kambariui priklauso nuosavas vonios kambarys ir balkonas su vaizdu į rafinuotą sodą, kuris saugo privatumą. Keturi yra karališki apartamentai su prabangia apdaila.

Šio prašmatnaus nekilnojamo turto stiprybės taškas yra gerovė ir sveikatingumas: žiemą šildomas baseinas suteikia galimybę ilsėtis ramybėje bei mėgautis maudynėmis ne sezono metu. Čia viešėjo daugelis žymių kino ir televizijos asmenybių.

Be to, kad galima mėgautis Kastiliončelo viešbutyje esančiais malonumais, čia netrūksta ir stulbinančių vietų, kurias verta aplankyti, nes viešbutis yra netoli nuo pagrindinių Toskanos meno ir kultūros miestų.

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Toskana

Provincija: Livornas

Vieta: Kastiliončelas


Tipas: prašmatnus viešbutis


Vidaus plotas:  1.754 kv.m.

Išorės plotas:  1.000 kv.m.


Rūsys: 606 kv.m.

Pirmas aukštas: 470 kv.m.

Antras aukštas: 298 kv.m.

Trečias aukštas: 298 kv.m.

Ketvirtas aukštas: 82 kv.m.


Išorinis kiemas: 1056 kv.m.

20 kambarių su vonios kambariais

4 karališki apartamentai

Stovėjimo aikštelė: 23 auto vietos

Masažo salė

Poilsio salė


Pizos oro uostas 40 km – Autostrada 5 km – Livorno uostas 22 km – Turistinis uostas 2 km – Stotis 300 m – Tenisas 500 m – Golfas 35 km – Termės 50 km 

Ref: 1030
Kaina: € 5.500.000

prašmatnu viešbutis

vilos prie jūros
prašmatni vila toskana

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Kastiliončelas

Kastiliončelas, įžymi vieta prie Toskanos jūros, su raudonomis uolomis virš jūros, įlankomis, paplūdimiais, skalaujamais krištolo skaidrumo vandens, pušynais: tai žvejų kaimelis, kurio grožis įkvėpė menininkus, dailininkus, rašytojus ir poetus, buvo pagerbtas tapytojų Makiajolių, čia lankėsi daugelis garsių kultūros ir pramogų pasaulio atstovų. Be to Kastiliončelas, turintis Mėlynąją vėliavą pagal Europos Sąjungos standartus, yra dalis pačios plačiausios teritorijos dalies taip vadinamos etruskų pakrantės, susidedančios iš parkų, saugomų teritorijų ir draustinių.

Aplink šį puikų, prabangų viešbutį gamta nėra tik rėmelis, kuris jį įprasmina, bet pati esmė šių Toskanos žemių: pušų, liepų ir tamarindų aromatas kvepina orą, kuris susilieja su jūros druskos sūrymu. Viduržemio jūros vaizdas lydi iki pat paplūdimio beveik susiliejančiu su krištolo skaidrumo jūra ir alyvmedžių giraitėmis, maumedžiais, kamštiniais ąžuolais, kaštonų miškais, kas sukuria Maremos laukinės dvasios pojūtį. Tuo tarpu jo senovinė širdis gyvena akmens kaimeliuose, kurie stovi apgaubti žalių kalvų ir mėlynų Toskanos salyno kontūrų.