KASTILIONČELE PARDUODAMAS PRAŠMATNUS NEKILNOJAMAS TURTAS

20 fotografija

Nuostabus prašmatnaus nekilnojamo turto pavyzdys, stovintis Toskanos jūros pakrantėje, Kastiliončele, šiuo metu parduodamas, kurio bendras plotas yra 1000 kv.m. ir jį supa 2 ha žemės, kurioje yra gražus baseinas. Prabangi, šiuo metu parduodama Livorne vila, stovi puikioje strateginėje padėtyje, nes yra ne tik, kad apsupta tipiška viduržemio jūros augmenija, bet yra nutolusi tik kelios minutės nuo žavingos Etruskų pakrantės, nuo kurios galima žavėtis skaidria jūra bei ilgu bei plačiu Toskanos jūros paplūdimiu. 

Parduodamas prašmatnus nekilnojamas turtas yra keturių lygių. Į rūsį patenkame tiek iš išorinės aikštelės, tiek dėka vidinių laiptų, kurie jį sujungia su pirmu aukštu. Rūsyje yra garažas ir keletas techninių patalpų. Vidinėse gyvenvietės patalpose yra didelės erdvės, kuriose yra įrengtos dvi svetainės, du valgomieji, virtuvė dešimt miegamųjų, septyni vonios kambariai ir keletas daugiafunkcinių kambarių. Antrame aukšte, be viso kito, yra erdvi tereasa, nuo kurios atsiveria gražus panoraminis vaizdas į žaliuojantį supantį peizažaą. Iš antro aukšto taip pat dėka laiptų, galima patekti į palėpę, kur yra dvi papildomos patalpos ir vonios kambarys. 

Parduodamai Livorno vilai priklauso taip pat ir apartamentas, kuris yra pirmame aukšte, užpakalinėje pastato pusėje, turintis nuosavą įėjimą. Čia yra miegamasis, vonios kambarys ir valgomais su virtuvėle bei sandėliukas.

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Toskana

Miestas: Livornas

Zona: Kastiliončelas


Tipas: Vila Livornas - Vilos Toskana jūra

Vidaus plotas: 1000 kv.m.

Išorės plotas: 2 ha


Vila: 

Kambariai: 10

Vonios kambariai: 7

Svetainės: 2

Valgomasis:2

Virtuvė: 1 


Apartamentas: 

Kambariai: 1

Vonios kambariai: 1

Valgomasis:1

Virtuvėlė: 1 


kiti papildomi kambariai ir techninės patalpos: 6


Baseinas

Žemė: 2 ha


Toskana – Livornas – Kastiliončelas: Čečina km 6 – Kastiliončelas km 11 – Livornas km 29 – Piza km 50 – San Gimignano km 63 - Grosetas km 96 - Florencija km 118 – Pizos oro uostas km 56 – Golfo Klubas Tirėnija km 29 –  Uliveto Termės terminis parkas km 28 – Išvažiavimas autostrada: Rosignano Marittimo km 5.

Ref: 0231
Kaina: € 3.800.000

liukso klasės vila

užmiesčio namas toskanoje
vila grosetas

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Toskana, Livornas

Toskana – Livornas – Kastiliončelas: Teritorija, kur šiuo metu stovi Čečina, buvo apgyvendinta jau Etruskų epochos metu, kuomet organziuoti bendruomenės nariai čia įsikūrdavo ir pragyvendavo dėka prekybinių mainų su Kirpu, Finikija, Egiptu ir Graikija. Vėliau Toskanos teritorija, kur stovi parduodama prestižinė, elitinė vila, buvo apgyvendinta romėnų, kuomet konsulas Albinas Čečina, senovinės etruskų šeimos palikuonis, įsakė pastatyt vilą, kurios griuvėsius dar ir šiandien galima pamatyti San Vincenzino teritorijoje. Toskanos vieta, kuri supa Čečiną, pažino ilgą kritimą, pradedant etruskų civilizacijos žlugimu ir įsitvirtinant romėnų dominavimui. Tiktai XIX a. viduryje Toskanos Kunigaikščio Leopoldo II įsakymu, nusausinimas pakeitė teritoriją, paversdamas ją tinkama kultivacijai, taip pradėdamas ekonominį vystymąsį, kuris vyksta iki šių dienų. Oficiliai Toskanos miestas gimė 1852 m., net jeigu šiuo metu senųjų pastatų, kurie tai liudytų, jau nebematyti, nes Čečina buvo beveik nušluota nuo žemės paviršaus Antrojo pasaulinio karo metu.

Šešiasdešimtaisiais metais pakrantėje išsivystė tarptautinis turizmas: šiuo periodu buvo pastatyti modernūs viešbučiai, aprūpinti visais patogumais, restoranai, kur galima paragauti šios zonos jūros gėrybių, kurortai, kempingai, kas praturtina vietinę ekonomiką, bei nuostabios ir išskirtinės žaviosios vilos.