Kastiliončele parduodamas prabangus namas

19 fotografija

Ši gražioji parduodama vila su nuostabiu vaizdu į skaidriąją Kastiliončelo jūrą stovi ant senojo etruksų miestelio jūros pakrantės. Tai yra puiki padėtis, nes  ji yra ne tik atokioje zonoje, bet nuo jos patenkame tiesiai į jūros pakrantę ir į įžymaus Livorno miestelio paplūdimį. Parduodamai Toskanos nuosavybei priklauso 800 kv.m. sodas, jos bendras plotas yra  maždaug 450 kv.m., o pats prabangus namas yra trijų aukštų. Rūsyje yra vienas kambarys su vonia ir butas, kuriame yra valgomasis su virtuvėle, du miegamieji, svetainė bei du vonios kambariai. Čia taip pat yra pagalbinė patalpa. Kituose parduodamos vilos aukštuose yra dviaukštis butas su erdviu prieangiu, kuris veda į kambarius: svetainę su židiniu, valgomąjį, vonios kambarį, virtuvę, miegamąjį ir palėpę, kur yra maža svetainė. Lipant laiptais, patenkame į kitas gyvenamas patalpas: tris vonios kambarius, tris miegamuosius ir virtuvę. Paskutinaime aukšte yra galerija ir erdvi, išskirtinė 100 kv.m. terasa, nuo kurios atsiveria fantastiška Kastiliončelo jūros panorama. Parduodamos Livorne nuosavybės vilą papildo garažas ir sandėlys.

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Toskana

Miestas: Kastiliončelas 

Zona: Kastiliončelas


Tipas: Vilos Toskanoje ant jūros kranto - Vila Livornas   

Vidaus plotas: maždaug 450 kv.m.

Išorės plotas: 900 kv.m.

 

Butas A Vila: 

Kambariai: 2

Vonios kambariai: 2

Svetainės: 1

Valgomasis: 1

Virtuvė: 1


Butas B Vila: 

Kambariai: 4

Vonios kambariai: 4

Svetainės: 2

Valgomasis: 1

Virtuvė: 2


Vienas kambarys su vonia viloje


kiti papildomi kambariai ir techninės patalpos


Panoraminė terasa: 100 kv.m.


Garažas

Sandėlys: 40 kv.m.

Sodas: 800 kv.m.

  

Toskana – Livornas – Kastiliončelas: Livornas km 20 – Piza km 50 – Termė km 35 - Forte dei Marmi km 75 – Florencija km 85 – Piombinas km 50 - Pizos oro uostas km 48 - Autostrada: A12 išvažiavimas Collesalvetti km 16.

Ref: 2264
Kaina: Nuo 2,5M iki 5M

vyno gamybos įmonė

prašmatnus nekilnojamas turtas
vila toskana

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Toskana, Livornas, Kastiliončelas

Toskana - Kastiliončelas: Etruskų gyvenvietė nuo IV a. pr. Kr. Kastiliončele dominuoja mažas iškyšulys, kuris yra paskutinė Livornijos kalnų atšaka. Elegantiška prabangi vila yra įsikūrusi turistų mėgstame kurorte, turinčio didelį tarptautinį pripažinimą, Tirėnų jūros perle, kuris turi unikalų žavesį. Kastiliončelas: raudonos uolos virš jūros, įlankos, paplūdimiai, skalaujami krištolo skaidrumo vandens, pušynas: tai žvejų kaimelis, kurio grožis įkvėpė menininkus, dailininkus, rašytojus ir poetus, buvo pagerbtas tapytojų Makiajolių, čia lankėsi daugelis garsių kultūros ir pramogų pasaulio atstovų. Be to Kastiliončelas, turintis Mėlynąją vėliavą pagal Europos Sąjungos standartus, yra dalis pačios plačiausios teritorijos dalies taip vadinamos etruskų pakrantės, susidedančios iš parkų, saugomų teritorijų ir draustinių.

Aplink šią puikią prabangią vilą gamta nėra tik rėmelis, kuris ją įprasmina, bet pati esmė šių Toskanos žemių: pušų, liepų ir tamarindų aromatas kvepina orą, kuris susilieja su jūros druskos sūrymu. Viduržemio jūros vaizdas lydi iki pat paplūdimio beveik susiliejančiu su krištolo skaidrumo jūra ir alyvmedžių giraitėmis, maumedžiais, kamštiniais ąžuolais, kaštonų miškais, kas sukuria Maremos laukinės dvasios pojūtį. Tuo tarpu jo senovinė širdis gyvena akmens kaimeliuose, kurie stovi apgaubti žalių kalvų ir mėlynų Toskanos salyno kontūrų.