Kastiliončele parduodama prestižinė vila

20 fotografija

Gražioje Kastiliončelo vietoje parduodama ši prestižinė vila

Vilos bendras plotas yra 350 kv.m. Vidaus kambariai yra skoningai įrengti ir čia kruopščiai apgolvota kiekviena minimali detalė, išlaikant paprastą stilių, kuris derinasi su visu parduodamos vilos stiliumi.

Išorėje prašmatnus ir vešlus 3000 kv.m. parkas gaiviai apgaubia vilą. Nuo žavosios terasos, kuri idealiai tinka užkandžiauti žvelgiant į jūrą arba atsipalaiduoti skaitant knygą, ar tiesiog žavėtis panorama, galima mėgautis žaviu vaizdu į Toskanos pajūrį ir krištolinę Kastiliončelo jūrą

Prestižinei vilai, kuri yra išties idealios būklės, priklauso privatus priėjimas prie jūros ir nuosavas paplūdimys, - tai ypatybės, kurios jai suteikia papildomos vertės. 

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Toskana

Miestas: Livornas 

Zona: Kastiliončelas


Tipas: prestižinė vila - vila prie Toskanos jūros 


Vidaus plotas: 350 kv.m.

Išorės plotas: 3000 kv.m.

 

Panoraminė terasa

Privatus priėjimas prie jūros

Nuosavas paplūdimys


Toskana – Kastiliončelas. Livornas km 20 – Piza km 50 - Fortė dei Marmi km 75 – Florencija km 85 – Piombinas km 50. Pizos oro uostas km 45.

Ref: 0532
Kaina: Nuo 2,5M iki 5M

vila toskana

vila prie jūros
vila livornas

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Kastiliončelas

Toskana – Kastiliončelas: Etruskų gyvenvietė Kastiliončelas dominuoja mažame iškyšulyje, kuris yra paskutinė Livornijos kalnų atšaka. Elegantiška prabangi vila yra įsikūrusi turistų mėgstame kurorte, turinčio didelį tarptautinį pripažinimą, Tirėnų jūros perle, kuris turi unikalų žavesį. 

Kastiliončelas: raudonos uolos virš jūros, įlankos, paplūdimiai, skalaujami krištolo skaidrumo vandens, pušynas: tai žvejų kaimelis, kurio grožis įkvėpė menininkus, dailininkus, rašytojus ir poetus, buvo pagerbtas tapytojų Makiajolių, čia lankėsi daugelis garsių kultūros ir pramogų pasaulio atstovų. Be to Kastiliončelas, turintis Mėlynąją vėliavą pagal Europos Sąjungos standartus, yra dalis pačios plačiausios teritorijos dalies taip vadinamos etruskų pakrantės, susidedančios iš parkų, saugomų teritorijų ir draustinių.

Aplink šią puikią prabangią vilą gamta nėra tik rėmelis, kuris ją įprasmina, bet pati esmė šių Toskanos žemių: pušų, liepų ir tamarindų aromatas kvepina orą, kuris susilieja su jūros druskos sūrymu. Viduržemio jūros vaizdas lydi iki pat paplūdimio beveik susiliejančiu su krištolo skaidrumo jūra ir alyvmedžių giraitėmis, maumedžiais, kamštiniais ąžuolais, kaštonų miškais, kas sukuria Maremos laukinės dvasios pojūtį. Tuo tarpu jo senovinė širdis gyvena akmens kaimeliuose, kurie stovi apgaubti žalių kalvų ir mėlynų Toskanos salyno kontūrų.