Kastiliončele parduodama prašmatni vila su privačiu paplūdimiu

32 fotografija

Parduodama vila Toskanoje prie Kastiliončelo jūros kranto.

Prašmatni vila yra trijų aukštų, o jos bendras plotas yra 600 kv.m. Apsupta žavaus parko, turtingu vešlia ir prašmatnia augmenija, kur spalvotos gėlės pagyvina atmosferą ir dovanoja papildomo gyvybingumo. Parduodama vila taip pat turi nuostabų, didelį ovalios formos baseiną su kvapą gniaužiančiu vaizdu į krištolinę Toskanos jūrą. Dėka šoninių vartų, kurie yra šalia uolos, pakibusios virš jūros, turime tiesioginį praėjimą į užburiantį išskirtinį paplūdimį, kur skaidri jūra plauna uolas ir suformuoja mažą rojaus kampelį.

Prašmatniosios vilos viduje yra žavinga ir elegantiška svetainė su panoraminiu vaizdu į jūrą; toks išskirtinis ir elitinis išdėstymas dovanoja tikrą buvimo tiesiai paplūdimyje pojūtį, maloniai glostamam saulės spindulių, kvėpuojant jūros oru.

Taip pat ir didžiulė terasa, kruopščiai apstatyta ir prižiūrėta kiekvienoje savo detalėje, suteikia šį buvimo prie jūros jausmą, kuriam nėra lygių ir leidžia atsipalaiduoti bei išsitiesti visiškai uždaroje teritorijoje. 

Keturi kambariai su tiek pat vonios kambarių garantuoja pakankamai vietos kiekvienam; su rafinuota ir skoninga apdaila, ši Toskanos vilos atspindi tikrą harmonijos ir prabangos sąjungą. 

Keli žingsniai nuo vilos, priestate gali būti priimami svečiai ar šeimos nariai, garantuojant jiems autonomiją ir nuošalumą. Trys miegamieji, trys vonios kambariai, visiškai įrengta virtuvė ir valgomasis paverčia šią patalpą pridėtine žavios parduodamos vilos verte.

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Toskana

Miestas: Livornas 

Zona: Kastiliončelas


Tipas:  Prašmatni vila prie jūros - Toskanos vila


Vidaus plotas: maždaug 600 kv.m.

Išorės plotas: 4000 kv.m.

 

Pagrindinė vila:

Erdvios svetainės

Virtuvė

4 kambariai 

4 vonios kambariai


Priestatas: 

Valgomasis

Virtuvė

3 kambariai 

3 vonios kambariai


Baseinas su vaizdu į jūrą

Panoraminė terasa

Tiesioginis išėjimas į privatų paplūdimį


Toskana – Kastiliončelas. Livornas km 20 – Piza km 50 - Fortė dei Marmi km 75 – Florencija km 85 – Piombinas km 50. Pizos oro uostas km 45.

Ref: 2481
Kaina: konfidencialios derybos

liukso klasės vila

prestižinis nekilnojamas turtas
nekilnojamas turtas

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Kastiliončelas

Toskana – Kastiliončelas: Etruskų gyvenvietėje Kastiliončele dominuoja mažas iškyšulys, kuris yra paskutinė Livornijos kalnų atšaka. Elegantiška prabangi vila yra įsikūrusi turistų mėgstame kurorte, turinčio didelį tarptautinį pripažinimą, Tirėnų jūros perle, kuris turi unikalų žavesį. 

Kastiliončelas: raudonos uolos virš jūros, įlankos, paplūdimiai, skalaujami krištolo skaidrumo vandens, pušynas: tai žvejų kaimelis, kurio grožis įkvėpė menininkus, dailininkus, rašytojus ir poetus, buvo pagerbtas tapytojų Makiajolių, čia lankėsi daugelis garsių kultūros ir pramogų pasaulio atstovų. Be to Kastiliončelas, turintis Mėlynąją vėliavą pagal Europos Sąjungos standartus, yra dalis pačios plačiausios teritorijos dalies taip vadinamos etruskų pakrantės, susidedančios iš parkų, saugomų teritorijų ir draustinių.

Aplink šią puikią prabangią vilą gamta nėra tik rėmelis, kuris ją įprasmina, bet pati esmė šių Toskanos žemių: pušų, liepų ir tamarindų aromatas kvepina orą, kuris susilieja su jūros druskos sūrymu. Viduržemio jūros vaizdas lydi iki pat paplūdimio beveik susiliejančiu su krištolo skaidrumo jūra ir alyvmedžių giraitėmis, maumedžiais, kamštiniais ąžuolais, kaštonų miškais, kas sukuria Maremos laukinės dvasios pojūtį. Tuo tarpu jo senovinė širdis gyvena akmens kaimeliuose, kurie stovi apgaubti žalių kalvų ir mėlynų Toskanos salyno kontūrų.