KAPRYJE PARDUODAMA VILA PRIE JŪROS

18 fotografija

Ši prabangi 200 kv.m. mansarda Kapryje po restauracijos buvo transformuota į prabangią gyvenvietę prie jūros. Šiuo metu parduodama, priima svečius išskirtinėje ir ramioje aplinkoje, idealioje vietoje norintiems pasislėpus praleisti išskirtines dienas.

Kaprio viloje keturi karališki miegamieji, visi su privačiais vonios kambariais, yra apstatyti originaliais ir stilingais baldais, taip kaip ir salonas, kurį charakterizuoja stiklinės durys, bei valgomasis.

Skalbyklos zona ir aptarnaujančio personalo patalpos papildo parduodamą vilą, kurios “uogelė virš torto” yra puiki panoraminė terasa daugiau nei 400 kv.m., elegantiškai apstatyta ir aprūpinta visais patogumais, nuo kurios atsiveria vaizdas į Faraglioni (jūros uolas) ir į kvapą gniaužiančią krištolinę jūrą, kuri supa Kaprio salą.

Prašmatnaus buto sodas, beveik “slaptas sodas”, yra ramybės ir tylos vieta, kur galima praleisti visą dieną palmių, granatmedžių ir magnolijų šešėlyje, apsuptiems dekoratyvinių medžių kvapų ir spalvų bei lepinamiems Kaprio saulės.

TECHNINĖ INFORMACIJA

ionas: Kampanija

Miestas: Kaprio sala

Zona: Kapris


Tipas: Vila Kapryje - ieškau parduodamos vilos

Vidaus plotas: 200 kv.m.

Išorės plotas: 735 kv.m.

 

Kambariai: 4

Svetainės: 1

Vonios kambariai: 4

Papildomos patalpos: 3

Terasa prie jūros 435 kv.m.

Sodas 300 kv.m.

 

KAMPANIJA: Kaprio sala – Neapolis 45 minuti -  Sorentas 40 minuti - Positano 40 minuti - Iskija 20 minuti - Procida 25 minuti - SPA 1,5 km - Country Klubas 1,8 km - Neapolio Golfo Klubas 25 km - Marina Grande Uostas 2 km (kontinento ir salų kryptys) - Naepolio oro uostas: keltas iš Marina Grande 1 h.

Ref: 0132
Kaina: Nuo 5M iki 10M

prašmatnus apartamentas

elitinė vila
parduodamas prašmatnus nekilnojamas turtas

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Kampanija, Kapris

Kampanija – Kapris: Kaprio sala, kur yra nuostabi prašmatni vila su vaizdu į jūros uolas, tai sala Neapolio įlankoje ir tai yra viena iš vaizdingiausių ir labiausiai lankomų Italijos vietų. Esanti prieš Sorento pusiasalį, ji yra įžymi savo grožiu ir reputacija nuo pat antikinių laikų, įskaitant Virgilijų, kuris savo Eneidoje ją susiejo su Uliso ir Sirenų legendomis. Dar ir šiandien sala pritraukia gausybę lankytojų, kurie žavisi kvapą gniaužiančiomis panoramomis. Iš pradžių Kaprio sala buvo dalis Sorento pusiasalio, po kiek laiko buvo dalinai apsempta jūros ir atskirta nuo kontinento. Šiai dienai atspindi sudėtingą morfologinę struktūrą, su vidutinio dydžio viršūnėmis ir plačiom vidinėm aukštumom, iš kurių pagrindinė vadinama "Anacapri".

Kaprio salos pakrantė yra iškarpyta daugybės urvų (grotų), užutekių, įrėmintų stačiomis uolomis. Grotos, pasislėpusios po uolomis, buvo naudojamos romėnų epochoje kaip šventyklos ištaigingų vilų, kurios buvo čia statomos imperijos laiku. Pati įžymiausia yra be abejonės Grotta Azzurra (Žydroji grota), kurios stebuklingi šviesos efektai buvo aprašyti daugybės rašytojų ir poetų. Charakterizuoja Kaprį ir įžymios Faraglioni, mažos uolų salelės netoli nuo pakrantės, kurios sukuria įspūdingo bei neįtikėtino vaizdo efektą, kuriuo galima žavėtis nuo parduodamos mansardos terasos. Kapryje yra daugybė augalų ir gyvūnų rūšių, kai kurios endeminės ir retos, kaip Faraglioni driežas, kuris gyvena vienoje iš trijų jūros uolų (faraglioni).