Kaimo turizmo turto pardavimas Siena

full screen
69 fotografija
flag The description is automatically translated while we translate in your language. Read the original text on www.lionard.com
Šis puikus turto pardavimo, apsupta maždaug 220 ha žemės, yra Toskanos širdyje, tarp Sienos ir Maremma pakrantėje.
NEPALIESTAS ir baimę įkvepiantis kraštovaizdžio supa Šis prabangus turtas, kuris yra lengvai pasiekiamas iš pagrindinių regiono miestuose ir yra arti kai kurių žavių miestų meno, pavyzdžiui, Volterra ir San Gimignano.
Už pardavimo nuosavybė yra senovės gyvenvietė maždaug 2700 m2, kuri buvo valdoma dabartinės šeimos šimtmečius. Jis datuojamas 16 amžiuje ir yra sudarytas iš didinga pagrindinio vila su itališko stiliaus sodas, nedidelis bažnyčioje ir įvairių priedų žemės ūkio reikmėms.
Pastatai buvo kruopščiai restauruotas pagal savo pirminę architektūrą ir Toskanos kaimo tradicijos ir dabar jie naudojami kaimo turizmui.
Iš senosios svečių namuose yra patogūs, Toskanos stiliaus miegamieji su terakotinėmis-grindys išklotos plytelėmis. Pirmame aukšte yra namo erdvi svetainė ir du dideli terasos su senais lodžijomis su vaizdu puikus vaizdas.
Viduje senų sodybas gretimų pagrindinį turtą Visuose apartamentuose yra erdvi svetainė ir sodas.
Už, puikus 80 m2, baseinas yra įsikūręs į nuostabią gamtos terasoje su vaizdu į Toskanos kaime, kur yra keletas keliai, kurie gali būti taikoma pėsčiomis, dviračiu ar koňoch mėgaudamiesi tylą ir malonūs šiose srityse.
Šis viešbutis virš 200 hektarų žemės gyvena kultūrų vynuogių ir alyvmedžių, kurie, atitinkamai, 8 ha ir 3,9 ha didelių; bet taip pat yra miškai ir ariami laukai.

TECHNINĖ INFORMACIJA
Regionas: Toskana
Miestas: Florencija
Plotas: Chianti

Tipas: žemės ūkio

Vidinis paviršius: 2700 m2
Išorinis paviršius: 220 ha

Plaukiojimo baseinas
mažas bažnyčia
žemės ūkio priedai
Olive Grove: 3,9 ha
Vynuogynas: 8 ha
Miškai: 138,9 ha
Ariama žemė: 30 ha

Siena km 38 - Grosseto km 69 - Piza km 101 - Livornas km 98 - Arecas km 132 - parkas Hotel Villa Gori golfo klubas km 18 - Aquaviva SPA km 7 - Florencija oro žemėlapyje 52 - Highway išeiti: Colle Val d'Elsa km 25.

Ref: 0438
Kaina: Nuo 5M iki 10M

Chianti ūkis

Toskanos kaimo turizmas turto pardavimo
lionard VIP nekilnojamasis turtas

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Siena

Toskanos plotas par excellence,, kad Chianti sritis žinomas visame pasaulyje dėka savo produkcijos smulkių, aukštos kokybės vyną.
Yra daug savivaldybės šioje srityje, mažų kaimelių begalinio žavesio ir labai istorijoje.
Be Chianti srities rasite senovės, didinga pilis, ūkius, laikotarpis dvarus ir prabangos savybės, kad šie gražūs peizažai net daugiau specialių.
Įsikūręs tarp Florencijos ir Sienos provincijų, iš Chianti kalvų teritorija apima plačią ir savitą geografinę teritoriją, kuri yra labai prašoma po ir prestižinį iš abiejų nacionalinių ir tarptautinių klientų.
Kaip Florencijos pusėje Chianti, Greve miestai Chianti, Fiesole, Pontassieve, Impruneta, Montespertoli, Bagno a Ripoli San Casciano in Val di Pesa, Certaldo ir Montelupo Fiorentino nusipelno atskiro paminėjimo.