Italijoje parduodami prestižiniai rūmai

50 fotografija

Ši parduodama gražioji prestižinė vila, yra žavus XIX a. statybos pavyzdys, tiek dėl savo dekoratyvinių elementų, tiek dėl apipavidalinimo bei visos architektūros. 

Stovinti Pietų Italijoje, o tiksliau žaviajame Apulijos regione, nuostabiojoj nuosavybėj puikiai derinasi senovės grožis su šiuolaikiškais patogumais ir kultūra.

Visus kambarius skirtingais stiliais dekoravo du įžymūs šioje zonoje dailininkai. 

Du elegantiški įėjimai veda į erdvų prieangį su skliautinėmis lubomis. Užlipus įėjimo laiptais, patenkame į trylika kambarių, kur yra žavios lubos, prestižiniai fryzai, puikūs karnizai, vertingos durys, elegantiškai stilinga apdaila, išpiešti rankomis tapetai ir sienos su damastu, - visa tai sukuria vilos foną, kuri pasireiškia visame savo gražume.

Nors ir nėra senovinės statybos, o 1800 m. pabaigos, parduodamos žaviosios vilos stilius atspindi tos epochos aukštosios buržuazijos skonį, o prabanga ir dekoras buvo atgaivinti ir atnaujinti.

Eklektinė architektūra, pagrinde iš XIX a. antrosios pusės, yra pastebima vidinėse patalpose bei spalvų ir dekoro panaudojime. Ornamentų temos yra paimtos iš mitologijos ir praeities įžymių veikėjų istorijos ar iš įžymių paveikslų, perdarytos ir pritaikytos tam laikmečio skoniui.

Lubos išsiskiria dėl joms neturinčių lygių rafinuotumo; didelis gylumas buvo išgautas dėka gražiųjų ryškių ir žavių spalvų vaizdų. Visa tai išgauta profesionaliai parinkus tapetus, tonus ir paveikslus. Durys, išmanių meistrų šedevrai, sukuria samplaiką tarp kambarių ir pabrėžia skirtingas spalvas ir stilius, kas būtent ir sukuria šios gražiosios prestižinės parduodamos nuosavybės eklektiškumą.

Didelius balkonus ir žavias terasas puošia žaviosios gėlės. Tai yra ideali vieta gurkšnoti gėrimus ar atsipalaiduoti po vakarienės, mėgaujantis išskirtiniu vaizdu ir ją supančia, kvapą gniaužiančia panorama.

Žavi parduodama vila, dėka savito grožio ir daugybės aukštos vertybės detalių, kaip krištoliniai veidrodžiai, modernaus stiliaus stoglangiai, aksominės užuolaidos, skliautai su damastu, prestižinės kamėjos, prabangūs dirbiniai iš medžio, puikiausiai įsilieja tarp geriausių prašmatnaus Italijos nekilnojamojo turto pavyzdžių.

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Apulija

Savivaldybė: Tranis

Zona: Tranis


Tipas: prestižinė vila - prašmatnūs rūmai


Vidaus plotas: 1605 kv.m. iš kurių:

dengtas plotas 1161 kv.m.

atviras plotas (terasos) 444 kv.m.


13 kambarių

5 vonios kambariai

Svetainės su freskomis

Dirbiniai iš medžio ant sienų

Aukštos vertės detalės


Apulija - Tranis. Baris 40 km - Fodžija 75 km - Manfredonija 55 km - Ostunis 115 km - Brindizis 145 km - Vjestė 70 km - Kampobasas 150 km.

Ref: 0601
Kaina: € 4.200.000

prašmatnios vilos

nekilnojamas turtas liukso klasės
liukso klasės nekilnojamas turtas

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Tranis

Apulija – Tranis. Įžymus meno miestas, žinomas dėl meninio ir architektūrinio grožio, kuris iššaukia šlovingąją praeitį, taip pat yra esminis jurisdikcinis polius su 11 savivaldybių jurisdikcija. Dėka savo tūkstantmetinės istorijos,Tranio miestas gali pasigirti meno miesto pavadinimu: šioje terirtorjoje yra didelis artistinis ir architektūrinis paveldas. Be įžymiosios Katedros prie jūros ir Svevo pilies, mieste daug bažnyčių ir vienuolynų bei prestižinių istorinių rūmų ir nesenos statybos prašmatniųjų vilų. Turistų jūrų uostas, kuris buvo pastatytas labai seniai, sudaro tarsi rėmelį žaviosioms meninėms miesto grožybėms, kuris dažnai vadinamas “Adrijos perlu”.

Tarp įdomiausių vietų verta pamatyti Romėnų katedrą, Kolonos vienuolyną, Laikrodžio bokštą, Kačetos rūmus ir Antonačio Telezijo rūmus.