Istorinis vilos pardavimui Venecijoje

full screen video
35 fotografija
flag The description is automatically translated while we translate in your language. Read the original text on www.lionard.com
Šis prestižinis Venecijos turtas, esanti pavydėtinas poziciją priešais Canal Grande, dabar parduoti.
Iš pradžių buvo pastatyta 17 amžiuje ir jos savininkai buvo kai iš galingiausių kilnių šeimų Venecijos aristokratų.
Tai Venecijos vila neseniai patyrė visišką ir labai meistriškai atliktą atkūrimą. Ji vystosi per tris lygius plius mansarda. Pirmame aukšte plotas yra padalintas idealiai siekiant įtraukti priėmimo kambariai su didelėse salėse, fitneso salės, teritorijų darbuotojams ir kitiems, kurių sudėtyje technologinę įrangą.
Didelė laiptai ir liftas švino į viršutinį lygį. Čia randame gyvenamojo ploto pastato su septynių didelių ir šviesos miegamieji
Ir septyni vonios kambariai. Ant pastato stogo mes taip pat rasti bokštelis.
Rūmai, kurie yra parduoti Venecijoje, kaip visumos vieneto eksponatų labai išsamias apdailos ir didelį turtingumą elegancija ir tobulinimas. Šis nekilnojamasis turtas yra aprūpinti pažangios statybos automatizavimo pridedant didelį lankstumą, kad tikslinės paskirties pastato, nuo prabangos namuose prestižiniame verslo būstinėje.
700 m2 naudingojo ploto yra dar vienas stiprus bruožas šį istorinį gyventi, kad turi didelį potencialą, kuris yra taip gerai yra. Tiesiog nuostabiame pastate yra įspūdingas ir unikalus kraštovaizdis, jeigu Venecija.
TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Veneto
Savivaldybė: Venecija
Plotas: Venecija

Tipas: istorinė rezidencija - nekilnojamojo turto Venecija

Interjero surfice: 700 mq
Eksterjeras surfice: -


trijų aukštų
mansarda
7 miegamieji
9 vonios kambariai
Didelės priėmimo kambariai
Bokštelis ant stogo


Venetas - Venecija. Chioggia už 25 km - Murano už 3 km - Jesolo už 25 km - Mestre 8 km - Paduva 35 km - Treviso už 25 km - Vicenza 60 km.

Ref: 0769
Kaina: Daugiau nei 10M

istorinis Palazzo

išskirtinis gyventi
laikotarpis gyventi

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Venecija

Venetas - Venecija: Prabangus butas įsikūręs Venecijos, neeilinis ir puikus vietoje širdies. Venecijos unikalumas yra visame pasaulyje žinomų. Miestas įmerkta istorijoje ir trenkiasi keliais įtakų, kuri taip pat parodė iš didžiųjų meistrų tapybos, pavyzdžiui, Tiziano, Giorgione, Veronese darbą. Priklausys nuo Rialto tilto iki Santa Maria dei Gloriosa Frari bazilika, jūs einate per didžiulį aikštėje, garsėja savo gotikinių pastatų, dėl per Karnavalas paradai ir po atviru dangumi projekcijomis per Venecijos kino festivalyje. Iš Venecijos miesto širdis, be jokios abejonės, Piazza San Marco ". Garsusis bazilika pasirodo aikštėje, aukso spalvos ir padengta mozaikomis, kad pasakyti Venecija istorijos centras, kartu su nuostabiais bareljefais vaizduojanti metų mėnesius. Keturi bronzos arkliai iš Konstantinopolio, primenantis ketvirtosios Crusade 1204 yra virš pagrindinių durų.
Hercogo rūmai yra šalia bazilikos, Porta della Carta taip pat ten, puikus darbas Bartolomeo Bon. Varpinė San Marco, pastatytas 1173 kaip buriuotojai švyturys, ir kuri buvo atkurta Bartolomeo Bon XV a, yra priešais Palazzo Ducale. Ji žlugo liepos 14, 1902 ir buvo visiškai atstatytas. Lodžija, naudojant raudoną marmurą iš Verona, yra Jacopo Sansovino darbas. Čia randame Bareljefų atstovaujančių alegorijų su įmonėmis iš Liūto Respublikos ant jo. Kitas miesto simbolis yra Rialto tiltas, kurį suprojektavo Antonio da Ponte ir pastatytas 1591. Tai buvo vienintelis būdas kirsti Grand Canal pėsčiomis, iš tiesų, tai buvo vienintelis tiltas kerta Canal iki 1854, kai "Ponte Akademijos buvo pastatytas.