ISTORINIS VILLA Siena PARDUODA

56 fotografija
flag The description is automatically translated while we translate in your language. Read the original text on www.lionard.com
Šis prestižinis istorinis vila yra parduodamas, nuostabiai pastatytas ant kalvos viršaus, su vaizdu į unikalią akiračio tipiškas molio dirvožemio Siena, su jos minkštos kalvos geometriškai, padalytą iš skirtingų kultūrų.
Pastatytas 1400 m, kaip šalies, gyvenamosios vietos garsaus Sienese šeimos laiko, turtas yra vėlyvojo renesanso stilių ir taip pat daugiau nei vieno garsaus italų architekto Renesanso parašą.
Tai Siena vila, turtinga istorija ir menas, buvo pastatytas su raudonų plytų; pastatytas ant trijų lygių bendras grindų paviršiaus maždaug 1200 m2, ji išsaugojo pirminę lubos ir stogas, su ąžuolo sijų ir plytų ir dalies pradinės 16. amžiaus terakotos grindys.
Viduje centrinis travertinas marmuro laiptai yra originalus ir labai gerai išsaugotas.
Viduje šio Toskanos vila pardavimui kambariai, yra apgaulingas ir švytinti; Atidžiai detales, elegantiškas ir rafinuotas baldai ir vertingumą išreiškė kiekvienu konkrečiu markė šios apsigyventi tikras perlas gryno grožio apsupti kaime.
Kiekvienas turto dalis stebina jo detales, kad sukurti atmosferą, kilnus ir pažįstamas tuo pačiu metu, išskirtinis ir draugiška.
Išorėje yra dvi ha priežasčių aplinkinių šį vilos pardavimui Siena. Vienas iš didesnės svarbos šio turto savybių yra italų stiliaus sodas, kuris tęsiasi iki pastato šiaurėje. Sodas buvo pertvarkyta keletą kartų per šimtmečius, visada remiantis originalių sienų, kurie puikiai išliko iki šios dienos struktūrą.
Botanikos sode pirmą kartą buvo pasodintas į botanikos profesoriaus ir alchemikas, kuris gyveno pirmoje pusėje 19 amžiaus. Sodo ritininis žemyn šlaitu, kuris atitinka dirbamais plotais ir ąžuolų medieną, kuri yra dalis turto.
Šiaurinėje pusėje, sodo yra ekranuoti kurį penkerių eilių šimtamečių kiparisų medžių pasodinti puslankiu aptvarą; didinga ir įspūdinga, šie kiparisai sukurti išskirtinį nustatymą, kad sukelti akies visą kelią iki Siena, kur galima pamatyti bokštai
TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Toskana
Savivaldybė: Siena
Plotas: aplinkinių Siena

Tipas: istorinis vila - renesanso vila

Viduje paviršiaus: 1200 m2
Už paviršius: 2 ha

Plaukiojimo baseinas
3 aukštų
Originalios interjero
Italų stiliaus sodas
Botanikos sodas
Ąžuolas miškai
Penki eilių šimtamečių kiparisų medžių

Toskana - Siena. Siena už 25 km - Montalcino už 10 km - Montepulciano 25 km - Pienza 20 km - San Gimignano 50 km - Volterra 55 km - Arecas 50 km.
Rifo 0577

Ref: 0577
Kaina: konfidencialios derybos

Luxury Residence

turto pardavimas
prabangus turtas

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Siena

Toskana - Siena. Siena yra žinomas Italijos miestas Toskanoje Širdies ir yra viena iš populiariausių atostogų vietų regione. Pasaulio garsėja savo beribių meninių, kultūrinių, kraštovaizdžio ir istorinių objektų ir renginių Siena taip pat garsėja savo Palio, kuris yra žirgų lenktynės eina per vaizdingą Piazza del Campo. 1995 istorinio centro Siena buvo pavadintas Pasaulio paveldo UNESCO savo žavinga grožio, meno paveldą ir religinę reikšmę. Yra įvairių religinių ir civilių pastatai dideliu susidomėjimu. Taip pat yra ir kitų svarbių pastatų, pavyzdžiui, Sienos katedra, Šv Dominyko bažnyčios, Šv Pranciškaus į laikymasis bazilika Bargagli rūmai, Palazzo Bichi Ruspoli, Bisdomini rūmai, Palazzo Tolomei ir daugelis kitų. Tarp pagrindinių lankytinų vietų ir paminėjo kiekvieną kartą Siena pavadinimu yra; garsusis "Piazza del Campo, Mediči tvirtovė ir" Porta Romana ", popiežiaus Nameliai ir prekes Nameliai. Yra iš tikrųjų daug Luxury Villas in Siena teritorijoje. Kai yra miesto centre ir šalia esančių kaimų Chianti, ideali vieta, kur prabanga prisijungia prie šeimos šiluma. Šios sritys yra puikus tiems, kurie nori turėti grožį ir prabangą neprarandant pe