Istorinis turtas pardavimui Kremonos provincijoje

full screen
41 fotografija
flag The description is automatically translated while we translate in your language. Read the original text on www.lionard.com
Šis prabangus turtas parduodamas Kremonos provincijoje, įsikūręs didžiojo parko viduje, todėl jį supa gamta.
Šis turtas buvo Rocca di Villa Medici del Vascello bažnyčia ir konservatorija, o vėliau buvo paversta privačiu namu
Šis daugiabutis dvaras, kurio plotas apie 2500 m2, buvo neseniai restauruotas, kad atkurtų seną šlovę, tuo pačiu išlaikant visas įprastas savybes, tokias kaip statinės skliautinės lubos, medinės sijos, plytelėmis išklotos grindys ir sienos, pagamintos iš šio laikotarpio pradinių akmenų .
Pirmame aukšte yra gyvenamasis plotas su didingais valstybės skyriais, dekoruotu kolonos, neįkainojamos židiniai ir antikvariniai daiktai; o viršutiniame aukšte yra miegama zona.
Kambariai yra gerai apšviesti, nes dideli langai eina visą pirmąjį aukštą ir yra suprojektuoti dideliu dėmesiu detalėms, naudojant aukštos kokybės medžiagas.
Projektas turėjo dvigubą tikslą saugoti šį architektūros paveldą, taip pat sukurti sujungtą salių ir erdvių, skirtų daugiafunkciniam naudojimui, sistemą, kuri būtų puiki vieta renginiams rengti ir turistams apgyvendinti.
Šį turtą supa didelis parkas, kurio dydis - apie 1 hektarą, kur galima atsipalaiduoti lauke, rasti gražų baseiną ir SPA zoną.
TECHNINĖ INFORMACIJA
Regionas: Lombardija
Provincija: Cremona

Tipas: istorinis turtas
Vidinis paviršius: 2,559 m2
Išorinis paviršius: 1 ha
Valstijos salės
Parkas
Kremona 35 km - Mantua 43 km - Parma 50 km - Milanas 128 km

Ref: 1156
Kaina: € 2.500.000

parduodamas šalies namas "Cremona"

viešbučiai pardavimui kremona
istoriniai paminklai kremonuose

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Kremona

Cremona , miestas pietinėje Lombardijos dalyje, yra žinomas kaip trijų miestų miestas: Turòon, Turàs, tetàs
Remiantis legenda, Herkulio įkūrimas buvo faktiškai įkurtas Romos respublikos laikotarpiu ir netrukus tapo svarbiu Po ​​slėnio centro centru, žaidimų, forumo ir monumentalių terminių pirčių amfiteatru.
Svarbiausia miesto centro dalis yra Viduramžių Piazza del savivaldybė, įsimenanti bendroji vieta, kurioje taip pat gyvena kai kurios didžiausios Italijos viduramžių paminklos, tokios kaip Katedra ir jos Baptistery, Torrazzo, "Loggia dei Militi" ir "Palazzo Comunale".