Istorinis turtas netoli Milano

full screen
61 fotografija
flag The description is automatically translated while we translate in your language. Read the original text on www.lionard.com
Milano provincijoje, išilgai Martesana kanalo ir Adda upės, yra šis gražus tvenkinys, apsuptas didžiojo parko, kuriame vis dar galima laisvai žvalgyti elnias ir elnius.
Šis turtas parduodamas jau 12 amžiaus, kai šioje teritorijoje įsikūrė cistercių vienuoliai.
Apie XVIII a. Ši vila pasiekė savo viršūnę, kai buvo įkurtos kai kurios valstybės salės ir buvo įrengti du nauji pastatai, naudojami kaip muziejus ir teatras.
Šiuo metu šis turtas yra tinkamas vieta išskirtiniams renginiams ir svarbioms ceremonijoms, nes ji puikiai derina istoriją ir naujoves.
Bendras turtas yra 8000 m2 ir turi keletą erdvių kambarių. Vila taip pat namuose yra pašvęstos 18 a. Bažnyčios, vienuolynai, arklių stovyklos, jojimo kiemas ir du imperijos tipo dviviečiai pastatai su nedideliu teatru ir šiluminiu rajonu.
Be vila, šiame viešbutyje taip pat yra 40 kambarių viešbutis ir restoranas.
Ši vila yra apsupta 9 hektaro parko, suteikiančio šiam turtui amžiną žavingą atmosferą, ir namo su nuostabiu baseinu.

TECHNINĖ INFORMACIJA
Regionas: Lombardija
Provincija: Milanas

Vidinis paviršius: 8000 m2
Išorinis paviršius: 9 hektarai

Viešbutis
40 kambarių
Restoranas
Plaukiojimo baseinas
Parkas
Bažnyčia
Arklių stovyklos

Milanas 45 km - Bergamo 25 km - Breša 65 km - Monza 30 km - Milano Malpensos oro uostas 80 km

Ref: 3165
Kaina: konfidencialios derybos

Bergamo, vaprio d'adda

Vaprio d'adda istorinis dvaras
Istorinis namas milane

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Milanas

Milanas yra antras pagal dydį miestas Italijoje, kosmopolitiškas, Europos miestas ir šalies ekonominė pulsuojanti širdis.
Po Antrojo pasaulinio karo Milanas tapo galimybių miestu, šiandien jis yra Italijos finansinė sostinė, mados valdymas ir "Made in Italy" dizainas, orientuotas tiek verslininkams, tiek menininkams, fotografams ir dizaineriams.
Miestas yra turtingas istorijos ir turi būti atrasta ir ištirti, su savo didingus paminklai, piazzas ir bažnyčios.
Katedra yra miesto simbolis su nuostabia gotikos architektūra, masyvi ir šarnyrinis pastatas, kurio auksu padengtas varis pasižymi aukštais pinnacles. Šalia yra Sant'Ambrogio bažnyčia, ant seniausių Italijos lombardo romaniško stiliaus pavyzdžių.
Istoriniame miesto centre garsiame Milano garsiame Paryžiaus ir Niujorko mados rajone. Tai apima " Via Montenapoleone", "Via della Spiga", "Via Manzoni" ir "Via Sant'Andrea" , tai yra neginčijami itališko ir tarptautinio pasirengimo drabužių simboliai, kuriuose įsikūrę svarbiausi pasaulio mados namai ir išskirtinės kavinių ir juvelyrinių dirbinių parduotuvės Tai prabangus miesto plotas.