Istorinis prabanga turto pardavimui Gardos ežero

full screen
66 fotografija
flag The description is automatically translated while we translate in your language. Read the original text on www.lionard.com
Šis istorinis prabangus vilos pardavimui yra vos kelios minutės nuo Gardos ežero kranto, kurį didelės vertės nustatymas.
Šio turto datuojamas viduramžių ištakos; aplink 18 amžiuje ji buvo paversta kaimo vila su baroko ir tada buvo visiškai atkurta 2009 These restauravimo darbai laikėmės ir pridėtinės vertės vilos stipriąsias, o taip pat įrengiant ją su dauguma šiuolaikinių patogumų.
Tai trijų aukštų vila matuoja 2400 m2, apskritai. Priešais šio objekto sodas yra namų septynių arka portikas, kuris veda į pirmame aukšte ir jos valstybės kambariai, kurie gausiai dirbo ir puošia freskomis ir funkcija bauda rutuliukai, židiniai, aukštos lubos ir coffered skliautus su echo į praeitis.
Tai iš tiesų viena iš šių reto grožio salėse, kad Napoleonas Bonapartas lankytinos per Castiglione mūšio ir ji yra čia, kad Prancūzijos bendrasis organizavo kovą su austrais.
Šis prabangus turtas, kurį sudaro maždaug 42 kambariai, kurių dalis šiuo metu naudojamų organizuoti elegantiškus ceremonijas ir išskirtinių įvykių,
Šis prabangus turtas apsuptas sodrus 20000 namuose keletą veislių gėlių ir maloniai aromatizuoti augalais.
Šis elegantiškas istorinis dvaras yra Brescia architektūros, kuri siūlo savo svečiams svajonių nustatymo dėka savo nuostabu supančio kraštovaizdžio vaizdu į moreninių šedevras. Arti prie Gardos ežero yra dar vienas šio apsvaiginimo turto stiprybė.

TECHNINĖ INFORMACIJA
Regionas: Lombardija
Miestas: Breša
Zona: Gardos ežeras

Vidinis paviršius: 2400 m2
Išorinis paviršius: 22.400 m2

43 kambariai
14 vonios kambariai
freskomis salės
portikas
kiemas
parkas

Gardos ežeras 10 km - Breša 20 km - Bergamas 70 km - Milanas 120 km - Breša oro uostas 3 km

Ref: 1838
Kaina: € 5.900.000

Garda vila

vila Gardos ežeras
Napoleonas Bonapartas

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Gardos ežeras

Gardos ežeras yra didžiausias Italijos ežeras ir yra padalintas tarp trijų Regionų (Venetas, Lombardija Trentinas Alto Adige), kurių bendras plotas ?? 370 km².
Tai turistų par excellence, kasmet aplanko milijonai turistų. Gardos ežeras pasigirti išties įspūdinga kraštovaizdį, kur mėlynas vanduo ežero yra gerai suderinta su žaliais kalvos į apylinkes. Yra 5 maži žavūs salos ežero, visi kvapą grožį.
Su savo vidutinio klimato, dar patobulina vandens masės baseine, tai tikrai idealus sritis, ne tik atostogų, bet ir gyventi ištisus metus. Yra, tiesą sakant, daug prabangių vilų ir prestižinių savybės pastatytas siekiant patenkinti didėjančią paklausą rinkoje, su zonos aplink ežerų, kaip vieną iš labiausiai pageidautina Italijoje.