Istorinė vila pardavimui Maggiore ežere

full screen
40 fotografija
flag The description is automatically translated while we translate in your language. Read the original text on www.lionard.com
Ši senoji vila , parduodama ant kalvos virš puikiu vaizdu į Maggiore ežerą ir Stresą; tai buvo pastatyta pabaigoje 1800-aisiais šeimos bankininkai iš Turino.
Ši daugiapakopė vila yra aukšta ir saulėta vieta, esanti vos už 500 metrų nuo ežero, apytikriai 1450 m2 ploto, taip pat pasižymi žavinga bokšte su vaizdu į aplinką.
Pirmame aukšte yra svetainės erdvė, sudaryta iš erdvios salės su terasa, didelė valgomuoju ir svetainė.
Laiptai nukreipti į viršutinį aukštą, kuriame gyvena miegamoji zona, kurią sudaro šeši miegamieji, visi įrengti nedidelė terasa ir du vonios kambariai. Antrame aukšte yra biblioteka, dar du salonai ir du miegamieji su miegamuoju svečiams. Iš aukšto bokšto galima pamatyti per ežerą, kurį galima žavėtis iš panoraminio kambario, atidaryto iš keturių pusių ir iš terasos.
Rūsyje yra saunos ir namų apyvokos kambariai.
Šis turtas buvo suprojektuotas su dideliu dėmesiu smulkmenoms ir svarbiomis freskomis, barrelių saugyklomis, marmuru ir antikvariniais daiktais, kurie meistriškai puošia turtą.
Ši vila yra apsupta didelio parko, kurio dydis - 6 000 m2, puošia šimtmečius seni medžiai ir namuose laikytojo nameliui ir kai kuriems kitiems priedams. Šis turtas taip pat apima žemės ūkio paskirties sklypą, kurio plotas yra 8 000 m2.
Ši vila parduodama taip pat labai patogioje vietoje, jei norite patekti į Milano ir Šveicariją.


TECHNINĖ INFORMACIJA
Regionas: Lombardija
Provincija: Varese
Plotas: Maggiore ežeras

Vidinis paviršius: 2000 m2 apie.
Išorinis paviršius: 6000 m2

15 miegamieji
10 vonios kambariai
Taverna
Turrett
Parkas
Dirbama žemė

Varese 30 km - Lugano 30 km - Como 65 km - Milanas 80 km - Milan Malpensa oro uostas 45 km

Ref: 3454
Kaina: € 1.800.000

vila parduodama castelveccana

Vila pardavimui Maggiore ežere
Parduodami Maggiore ežero vila

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Maggiore ežeras

Itališki ežerai visada buvo populiari vieta verslininkams ir tarptautiniams bei nacionaliniams vandens keltuvams, o čia parduodami gražūs svajonių namai yra labai prašomi ir ieškomi.
Dėl nepakarto klimato ir jo intymumo tarp Lombardijos apsvaiginimo kalvų, Maggiore ežeras yra viena iš labiausiai mėgstamų vietų Šiaurės Italijoje, taip pat dėl ​​savo pozicijos, kuri yra netoli Italijos sienos ir Malpensos tarptautinio oro uosto.
Dėl švelnios žiemos ir atvėsusių vasaros dienų Maggiore ežeras gali pasigirti daugybe gėlių ir augalų rūšių, kurios paprastai būna subtropiškose vietovėse: labiausiai paplitusių augalų yra citrinų, alyvmedžių ir laurų medžiai, tačiau taip pat yra kamelijų, rododendrų ir azalijos.
Tai tikrai išskirtinė gamtos apsupta vieta, kurioje parduodamos prabangios vilos, kurios labai prašomos ir ieškomos.