ISTORINĖ VILA ANT LUKOS KALVŲ

50 fotografija

Ši parduodama žavinga elitinė vila Lukoje pastatyta ant XI a. komplekso, kurį statė žymi šeima, kilusi iš longobardų. Ši šeima šioje zonoje taip pat pastatė ir kitus statinius, tarp kurių yra S. Maria bažnyčia, pastatyta ant mažos viduramžių laikų bažnytėlės.

Tai rami, kalvinga, pagrinde gyvenamoji zona, kas garantuoja aukštą privatumo lygį, išsaugant tuo pačiu metu autentišką Lukos vilos žavesį. 

Aristokratinė vila stovi keli kilometrai nuo Lukos centro ir yra lengvai pasiekiama; čia yra taip pat erdvus įėjimas su plačiais automatiniais vartais, kas leidžia pasiekti privačią gatvę su automobilio stovėjimo vieta. Vaizdas į supančias kalvas yra daugiau nei stulbinantis.

Pagrindinis įėjimas yra iš šiaurės, ir čia patenkame dėka laiptų. Pastato rytuose yra erdvus sodas su vertingomis esencijomis. Vakarinėje pusėje, rūsiuose yra vyninės, o pietuose yra šulinys. Erdvūs dideli langai pirmame aukšte ir viršutinių aukštų atviros erdvės leidžia patekti natūraliai šviesai bei apšviesti visas patapas.

Vilos rytuose yra nuostabus 144 kv.m. baseinas su tramplynu ir dekoratyviniai gėlynai. 

Išskirtinai privatus įėjimas, erdvus sodas, nuostabus žalias parkas, erdvi žemės ūkio zona su alyvmedžiais ir vynuogynais, baseinas, tvenkinys, privati automobilių stovėjimo aikštelė, -  visas šis išskirtinumas paverčia visą vilos kompleksą prestižiniu bei komfortabiliu su visais aukštos vertės istoriniais ir kraštovaizdžio elementais.

Išorės fasadas yra apipavidalintas su smiltainio elementais: durų rėmas, įvairų angų sąramos ir langų palangės.

Grindys gyvenvietėje yra įvairios: pirmame aukšte yra molinės plytelės, o kambariuose - parketas.

Palėpėje ir vonios kambariuose vyrauja porcelianinė keramika. Laiptų laipteliai yra padaryti iš smiltainio elementų. Visi apdailos elementai, kurie puošia ir papildo šitą istorinę bei elitinę gyvenvietę Lukoje bei ją praturtina, puikiai dera su didingu fasadu bei jos istorine verte.

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Toskana

Provincija: Luka 


Tipas: elitinė vila su baseinu


Vidaus plotas: 850 kv.m.

Išorės plotas: 3 ha


Garažas: 60 kv.m.

Baseinas: 144 kv.m.

Namelis: 138 kv.m.

Arkldės: 100 kv.m.

Ex Avidė: 45 kv.m.

Tvenkinys

Miškas

Vynuogynas

Pieva su tvenkiniu

Alyvmedžiai

 

 Toskana- Luka: Piza 30 km - Florencija 62 km - Luka 15 km - Fortė dei Marmi 37 km - Golfo klubas 5 km - SPA 18 km - Slidinėjimo trasos 48 km - Pizos oro uostas 39 km - Autostrada: 15 km.

Ref: 2990
Kaina: konfidencialios derybos

vilos luka

elitinis nekilnojamas turtas toskana
vila su baseinu

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Toskana, Luka

Ši imponuojanti bei prašmatni vila su baseinu stovi Toskanoje, Lukoje, amžino grožio ir žymios istorijos mieste: antikinė gyvenvietė buvo įkurta Ligūrijos gyventojų, pasak kai kurių istorikų, bet savo svarbą pasiekė etruskų laikais, pasak kitų ekspertų. Luka, pilna prestižinių vilų ir aukštos istorinės vertės nekilnojamo turto objektų, išlaiko dar iš šiandien daugelį tipiškų senųjų laikų charakteristikų, pradedant amfiteatru, forumu ir baigiant romėnų bažnyčiomis. Okupuota gotų, o vėliau bizantiečių, Luka, kur stovi žavioji parduodama prestižo vila, vėliau tapo viena iš svarbiausių Longobardų karalystės sostinių. Bėgant metams ją valdė įvairūs valdovai, tiksliai žinoma, kad Luka buvo vienas iš svarbiausių Viduramžių Italijos miestų ir ši didybė bei puikumas jam būdingas dar ir šiandien.