Istorinė rezidencija Lukoje

11 fotografija

Toskanoje yra parduodama ši antikinė rezidencija, apsupta Lukos žaliųjų kalvelių, statyta XVII a. pradžioje, kuo puikiausiai išsilaikiusi. Magiškas vidaus ir išorės derinys, kuomet išorė yra elegantiška ir griežta, o vidus  turtingas ir žavintis. Tarsi visas malonumas būtų šio parduodamo istorinio namo kambarių grožio atradimas ne iš karto, o tik po to, kai įvertini išorės vertę ir griežtumą.

Pastatyta XVII a. pradžioje kilmingos Lukos šeimos, prašmatni vila yra vienintelė visoje ją supančioje Toskanos teritorijoje, galinti talpinti iki devynis šimtus žmonių bei tuo pačiu šimtametyje 16.000 kv.m. parke turinti malūnsparnio nusileidimo aikštelę. 

Ne veltui ši parduodama vila Lukoje yra laikoma viena iš labiausiai reprezentacinių visoje Toskanos teritorijoje ir tai, ne tik dėl jos didybės, bet ir dėl papildomos vertės, kurios jai suteikia renginių ir kultūros istorija. Jos bendras plotas yra 2.400 kv.m., čia yra  žavinga vyninė, kurią praturtina senovinės ąžuolinės statinės.

Antikinių namų vidus yra praturtintas svetainėmis su freskomis baroko stiliumi, kur galima švęsti bet kokias iškilmes: priėmimai, vestuvės, susirinkimai, pasitarimai, konferencijos. Prabangiosios freskos nukelia mus į praeities laikus, kuriuos galime išgyventi dar ir šiandien, dėka kruopščios priežiūros, kuri visuomet gaubė šią vilą.

Gausios baroko stiliaus freskos yra Gioacchino Pizzoli ir Michele Colonna darbai. Ši antikinė parduodama rezidencija išgyveno savo žaviausią klestėjimo periodą XIX a., kuomet buvo pirmo ministro ir Borbone valstybės sekretoriaus nuosavybe, kuris ją pavertė atostogų bei diplomatinių susitikimų vieta. 1840 m., po jo mirties, buvo paveldėta sūnaus, o jam mirus be vaikų, ji atiteko seseriai. XX a. pradžioje prašmatnioji vila atiteko vietiniams kilmingiesiems, kurie aplinkines žemes apsodino alyvmedžiais ir vynuogynais, vyno ir aliejaus, vertinamo visame pasaulyje, gamybai. 

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Toskana

Miestas: Luka 


Tipas: Vilos Luka - Istoriniai namai


Vidaus plotas: 2400 kv.m.

Išorės plotas: 1,6 ha


Toskana – Luka: Piza  30 km - Florencija 80 km - Luka 10 km - Fortė dei Marmi  45 km - Golfo klubas Vicopelago 12 km - SPA 20 km - Pizos oro uostas 35 km - Autostrada išvažiavimas Lucca Est: 10 km.

Ref: 0428
Kaina: Daugiau nei 10M

parduodami užmiesčio namai Toskana

prašmatnus butas
vila Florencija

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Luka

Toskana – Luka: Vieta, kur yra parduodama vila, yra išskirtinė su daugybe prabangių nekilnojamo turto objektų, kurie jai suteikia papildomą vertę. Miestas buvo įkurtas Ligūrijos gyventojų, pasak kai kurių istorikų, bet savo svarbą pasiekė etruskų laikais, pasak kitų ekspertų. Tiksliai žinoma, kad vystėsi kaip romėnų miestas nuo 180 m. prieš Kristų. VI a. Luka tapo Tusčijos longobardų kunigaikštystės sostine. Vėliau XII a. vystėsi kaip savivaldybė, o dar vėliau kaip respublika. 

Luka, pilna prestižinių vilų ir aukštos istorinės vertės nekilnojamo turto objektų, išlaiko dar iš šiandien daugelį tipiškų senųjų laikų charakteristikų, pradedant amfiteatru, pereinant prie istorinės vietovės, esančios dabartinėje San Michele aikštėje, kur dominavo to paties pavadinimo romėnų bažnyčia, kas stipriai asocijuojasi su klasikiniu pasauliu. Tačiau ryškiausias romėnų palikimas jaučiasi istorinio centro gatvėlėse. Romėnų laiku iškyla pirmoji miesto siena, aptvėrusi vietą, kurioje bėgant amžiams buvo pastatytas politinės valdžios centras, t.y. dabartiniai Kunigaikščių Rūmai, ir religinis centras. 

Okupuota gotų, o vėliau bizantiečių, Luka, kur stovi žavioji parduodama prestižo vila, vėliau tapo svarbiausia Longobardų karalystės sostine. Taip pat buvo svarbi dėl Via Francigena kelio, - miestas buvo sustojimo vieta keliaujantiems iš Romos į Canterbury. Tai buvo vienas iš svarbiausių viduramžių susisiekimo kelių. 773 m. baigėsi Longobardų dominavimas mieste. Prasidėjo Karolingų valdymas, kurio metu buvo sustipirnta miesto prekybos ir tekstilės svarba, dėka kurių miestas tapo įžymus visoje Europoje. Nežiūrint to, kad vyko kova tarp Guelfi ir Ghibellini, XIV a. Luka tapo vienu iš svarbiausių Viduramžių Italijos miestu. Jo valdovui, Castruccio Castracani degli Antelminelli, pavyko miestą sustiprinti ir paversti vieninteliu miestu, sugebėjusiu pasipriešinti Florencijos plėtrai, laimėdamas (1325 m.) Altopasčio mūšį, kur išvijo stipresnę Florencijos kariuomenę, ją vydamasis iki pat Florencijos sienos. Vėliau Lukoje buvo respublikos valdymas ir, dėl atidžios užsienio politikos, jis vėl klestėjo Europoje, dėka savo bankininkų ir šilko prekybos. Išliko nepriklausoma Respublika iki 1799 m., kuomet buvo užgrobtas Austrijos.