Istorinė rezidencija Florencijoje

9 fotografija
- 8 Foto registruotiems vartotojams tapk auksiniu nariu

Istorinė prašmatnioji vila, buvusi Acciaioli nuosavybe iki XV a., pastayta aplink senąjį viduramžių žvalgybos bokštą, šiuo metu yra parduodama Toskanoje. Herbas ant istorinės rezidencijos lauko durų, kuriame pavaizduotas siaučiantis liūtas, yra iš XIV a. ir primena senuosius savininkus, t.y. Acciaioli.

Elegantiškoji parduodama prašmatnioji vila yra iškilusi virš senosios Florencijos širdies. Nežiūrint to, kad yra šalia miesto, ją supa žalumos oazė, čia ramu ir tylu, o gaivus oras čia dėka kalvelių, kurios atskiria pilį nuo miesto šurmulio. Vaikštant tarp alyvmedžių ir vynuogynų, kurie supa vilos nuosavybę, galima pastebėti laukinius fazanus, pripratusius prie geravalio žmogaus buvimo. Prabangaus nekilnojamojo turto šiaurės vakaruose yra grakšti pašventinta 80 kv.m. kolpyčia baroko fasadu. Čia taip pat yra baseinas, dengta stiklinė pavesinė, kur telpa 100 sėdimų vietų bei kur įrengtas šildymas ir oro kondicionierius; dvi vyninės ir žavingas sodas su statulomis iš smiltainio. Žemės plotas, supantis parduodamą Florencijoje rezidenciją, yra 7.400 kv.m., iš kurių 3.000 kv.m. yra apsodinti vynuogynais. Iš netoliese esančio kelio veda penki įėjimai, čia yra erdvi vidinė automobilių stovėjimo aikštelė ir viena išorėje.  Prašmatnus žavingasis namas išsaugojo XVII a. vykusios restauracijos žavesį, kurią atliko savininkai Del Riccio. 

Neseniai atliekant ilgai trukusią restauracija buvo laikomasi istorinių ir architektūrinių tipiškų Toskanos vertybių, netgi žemėje buvo iš naujo pradėti auginti vynuogynai ir alyvmedžiai. Toskanoje parduodama prestižinė nuosavybė mėgaujasi puikiu vaizdu į Čertozą ir Val di Pesa, Galluzzo-Tavarnuzze atkarpoje.

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Toskana

Miestas: Florencija 

Zona: Florencija


Tipas: Florencijoje parduodamos vilos - parduodami prašmatnūs namai

Išorės plotas: 1.885 kv.m. 

Vidaus plotas: 7,5 ha žemės


Vyninė: 49 kv.m. 

Koplyčia: 93 kv.m. 

Gyvenvietė: 336 kv.m. 

Ferma: 764 kv.m. 

Pagrindinis vilos pastatas: 649 kv.m.


Toskana – Florencija: Florencija 5 km - Siena 70 km - San Džiminjanas 50 km - Arecas 70 km - Golfo Klubas Ugolino 8 km - Florencijos oro uostas 14 km - Autostrada: A1 išvažiavimas Firenze Certosa  7 km. 

Ref: 0433
Kaina: Daugiau nei 10M

namai ir vilos

prabangus nekilnojamas turtas
parduodami užmiesčio namai Toskana

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Florencija

Toskana – Florencija yra plačiai žinomas kaip meno miestas su neįkainojamais paveldo kūriniais, kurie sukuria muziejaus po atviru dangumi pojūtį. Miesto širdyje yra Valdovų aikštė, kurioje stūgso Senieji rūmai ir Uffizio muziejus. Keli žingsniai nuo jo aptinkame katedrą su savo didingu Bruneleskio kupolu, Džioto varpinę, San Džiovanio krikštyklą su įžymiom bronzinėm durimis. Arno upė, kuri teka per Toskanos miesto vidurį ir kurios pakrantės yra pilnos nuostabių vilų pardavimui, užima svarbią vietą Florencijos istorijoje. Istoriškai susiklostė, kad Florencijos gyventojai turi meilės ir neapykantos santykius su Arno upe, paremtų ekonominiu pelnu ir potvynių žala. Tarp daugelio tiltų, kurie juosia upę, Senasis Tiltas yra unikalus pasaulyje, su savo juvelyrinėmis parduotuvėmis. Apjungtas įžymaus Vasario koridoriaus, tai vienintelis miesto tiltas išlikęs nesugriautas Antrojo pasaulinio karo metu. Kairiajame Arno krante, Oltrarne, tarp senų dirbtuvių, dar ir šiandien galime pajausti senosios Florencijos atmosferą, aprašytą įžymių rašytojų Vasko Pratolini ir Marčelo Vanuči.