Istorinė prašmatnioji vila Florencijoje

51 fotografija

Keli kilometrai nuo Florencijos stovi ši istorinė prašmatioji vila, šiuo metu parduodama.

Nekilnojamo turto kompleksas yra didelės istorinės ir kultūrinės vertės, kurio istorija stipriai susijusi su teritorijos, kur jis stovi, ir kuris, greičiausiai, buvo pastatyta 1300 m.

XVI a. pradžioje vilą įsigijo svarbi šeima, paversdama ją reprezentaciniais namais plačioje nuosavybės žemėje.

Šeimos herbas dar ir šiandien yra ant pagrindinio vilos fasado tarp antro ir trečio aukšto. Čia lankėsi labai daug istorinių ir kilmingų asmenybių, tarp kurių buvo ir vyskupai.

Šiai prestižiniai nuosavybei priklauso 14 ha žemės, o vilos bendras plotas yra 3.000 kv.m. Čia yra penkiasdešimt ypač prašmatnių kambarių, šešiasdešimt vonios kambarių, keturi žavūs terminiai baseinai.

Atmosfera, kuria kvėpuojama einant erdviomis svetainėmis, puoštomis freskomis ir meno darbais, yra elegantiška, rafinuota, t.y. pilna antikinio žavesio, kuris čia dominuoja.

Išorėje vešlus dviejų ha sodas supa nuosavybę, kuriame taip pat yra ir privatus golfo laukas.

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Toskana

Provincija: Florencija


Tipas: prašmatni istorinė vila


Vidaus plotas:  3.000 kv.m.

Išorės plotas:  14 ha


50 kambarių 

60 vonios kambarių

4 terminiai baseinai 

Sodas: 2 ha

Galimybė įsirengti malūnsparnio nusileidimo aikštelę

Golfo laukas


Luka 40 km - Piza 40 km  - Siena 55 km  - Fortė dei Marmi 65 km  - Abetono kalnas 50 km - Montekatini Termės 20 km  - Florencijos oro uostas km  20.

Ref: 0980
Kaina: Nuo 5M iki 10M

istorinės vilos

prestižinis nekilnojamas turtas
florencija

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Florencija

Florencija yra plačiai žinomas kaip meno miestas su neįkainojamais paveldo kūriniais, kurie sukuria muziejaus po atviru dangumi pojūtį. Miesto širdyje yra Valdovų aikštė, kurioje stūgso Senieji rūmai ir Uffizio muziejus. Keli žingsniai nuo jo aptinkame katedrą su savo didingu Bruneleskio kupolu, Džioto varpinę, San Džiovanio krikštyklą su įžymiom bronzinėm durimis. 

Arno upė, kuri teka per Toskanos miesto vidurį ir kurios pakrantės yra pilnos nuostabių vilų pardavimui, užima svarbią vietą Florencijos istorijoje. Istoriškai susiklostė, kad Florencijos gyventojai turi meilės ir neapykantos santykius su Arno upe, paremtų ekonominiu pelnu ir potvynių žala. Tarp daugelio tiltų, kurie juosia upę, Senasis Tiltas yra unikalus pasaulyje, su savo juvelyrinėmis parduotuvėmis. Apjungtas įžymaus Vasario koridoriaus, tai vienintelis miesto tiltas išlikęs nesugriautas Antrojo pasaulinio karo metu. Kairiajame Arno krante, Oltrarne, tarp senų dirbtuvių, dar ir šiandien galime pajausti senosios Florencijos atmosferą