Istorinė prašmatni vila Toskanoje

34 fotografija

Valdikjanos širdye, Arece yra parduodamas šis antikinis gyvenamasis kompleksas, statytas XVI a., kurį supa parkas, gausiai apsodintas ąžuolais, pušynais, kiparisais ir robinijomis. Bėgant amžiams ši nuosavybė, susidedanti iš parduodamų vilų ir užmiesčio namų, priklausė skirtingoms šeimoms, kurios ją platino bei keitė iki tol, kal pastatai įgavo šiandieninę išvaizdą. 

Iš pradžių čia buvo tik namas-bokštas, kurio pirmame aukšte buvo arklidės, antrame dienos zona, o trečiame nakties zona. Vėliau 1650 m. pastatas tapo ferma, o dar prabėgus amžiui buvo pastatyta lodžija ir kitas bokštas vakarinėje pastato pusėje, taip suformuojant simetrinį fasadą ir sukuriant aristokratinį prestižinės vilos vaizdą, kuri šiuo metu yra parduodama Toskanoje. 1800 m. istorinė vila buvo praplatinta tapdama prašmatniąja vila, o pirmaisiais 1900 m. buvo pastatytas gyvenamasis pastatas šalia vakarinio bokšto.

Šiuo metu rytinėje komplekso pusėje yra originalus bokštas ir sodyba, kurie kartu suformuoja vientisą parduodamą rezidenciją, kurios rūsyje yra vyninė, pirmame aukšte vonios kambarys, virtuvė ir keturios svetainės, o antrame ir trečiame aukštuose yra nakties zonos.

Arece parduodamo pastato centrinė dalis susideda iš lodžijos, praeityje naudojamos kaiap arklidės ir sandėlys, virš kurios yra penki butai. Prašmatni istorinė vila vakarinėje pusėje buvo pastatyta praplatinant ir modifikuojant originalų 1800 m. pastatą, šiuo metu jos pirmame aukšte yra vyninė, virš kurios yra dienos zona su virtuve ir sale. Dvigubi laiptai jungia šį aukštą su antrojo aukšto kambariais. 

Yra numatytas originalios architektūros atkūrimo planas su galimybe šią prestižinę Toskanos širdyje esančią vilą pritaikyti įvairioms paskirtims: gyvenamajai, svečių namams, poilsiavietei ar vasaros rezidencijai.

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Toskana

Provincija: Arecas 

Zona: Valdikjana


Tipas: Toskana vila - Toskanoje parduodami užmiesčio namai

Vidaus plotas:  1.760 kv.m.

Išorės plotas: 9.300 kv.m.


Prašmatni sodyba:

12 miegamųjų kambarių

4 vonios kambariai

1 salonas

4 svetainės

1 virtuvė


5 butai


Vila:

3 miegamieji kambariai

1 vonios kambarys

3 svetainės

1 virtuvė


kiti papildomi kambariai ir techninės patalpos


Parkas: 9.300 kv.m.


Toskana – Arecas – Valdikjana: Arecas km 18 - Montepulčianas km 29 - Trazimeno ežeras km 33 - Kortona km 37 - Siena km 42 - Golfo Klubas km 11 - SPA km 7 - Perudžijos oro uostas km 78 - Autostrada: išvažiavimas Monte San Savino km 3.

Ref: 0399
Kaina: Nuo 2,5M iki 5M

užmiesčio namai toskanoje

pilis Siena
prabangus nekilnojamas turtas

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Arecas

Toskana – Arecas – Valdikjana: Monte San Savino, esantis Valdikjanos širdyje, yra senovinis miestelis, kur buvo rasta daug etruskų civilizacijos iškasenų, vykdant kasinėjimus XIX a. pabaigoje. Toskanos miestelio sena bažnytėlė, iš pradžių buvusi kalvos papėdėje, buvo perkelta į viršų XII a. pabaigoje, tuo tarpu, kai Monte San Savino istorija vystėsi panašiai, kaip ir kitų Toskanos miestelių: būdamas netoli Florencijos ir prijaučiantis guelfams Monte San Savino pasiekė Areco vyskupo, Guido Tarlati, kuris buvo gibelinas, įsakymas užpulti mietselį 1325 m. Tačiau jau 1337 m. Toskanos miestelis buvo ir vėl apgyvendintas ir iš pradžių jį valdė Perudžija, paskui Siena, o dar vėliau (1384 m.) ir vėl Florencija, kuri čia atsiuntė administracinę vadovybę. Monte San Savino geriausias laikotarpis buvo XV a. antroje pusėje - XVI a., kuomet čia klestėjo Ciocchi-Di Monte šeima, atvykusi iš Florencijos. 

1550 m. Giovanni Maria Di Monte buvo išrinktas popiežiumi ir pasivadino Giulio III: ko pasekoje Toskanos kunigaikštis, Cosimo I de Medici, padovanojo Monte San Savino grafystę popiežiaus broliui, Balduino Di Monte. Toskanos miestelį Monte San Savino valdė daugelis valdovų, kol 1748 m. jis grįžo į didžiąją kunigaikštystę. 1860 m. visuotinio balsavimo metu 1594 iš 1635 Savonos rinkėjų pasisakė prijungti Toskaną prie Pjemontės, o 1946 m. birželio mėn 2 d. referendumo metu, už respubliką buvo balsuojama 3231 balsais prieš 1758 balsus už monarchiją. 1991 m. liepos mėn. 22 d. dekretu Respublikos prezidentas pripažino Monte San Savino nepriklausomu miestu.