Istorinė pilis Kjantyje, Sienos pusėje

12 fotografija

Kjantyje, Sienos pusėje, žavingame kraštovaizdyje, stovi vyno gaminimo kompleksas, kuriame dominuoja senovinė X a. pilis. Joje dėka kruopščios restauracijos buvo įrengti nauji ir unikalūs  bei neprikausomi butai, šiuo metu parduodami Sienoje. Kompleksas stovi tarp dviejų svarbių istorinių vietovių, esančių klasikinėje Kjančio zonoje: Rados ir Gaiole in Kjanti. Nuo šiuo metu parduodamos pilies dalies atsiveria žavingas panoraminis vaizdas į įžymiasias Kjanti kalveles tarp miškų, kiparisų, alyvmedžių ir vynuogynų. Parduodamas Toskanos kompleksas apima 360 ha iš kurių 75 yra vynuogynas, Kjanti Klasiko Galo Nero DOCG vyno gamybai, o 25 yra apsodinti alyvmedžiais, aliejaus extra-vergine DOP gamybai. Miestelio centre yra pilis aplink kurią stovi gyvenamieji pastatai. Visi butai buvo įrengti pagal Toskanos rustikos stilių, išlaikant originalias charakteristikas. Šis stilius gerai susilieja su šiuolaikiniais patogumais, kurie yra gyvenvietėse, pvz. oro kondicionierius, hidromasažinė vonia ar dušas, erdvūs židiniai ir kiekvienos patalpos temperatūros kontrolė.

Pirmame istorinės buveinės aukšte yra 97 kv.m. butas, kuriam priklauso 147 kv.m. sodo. Gyvenvietė yra visiškai nepriklausoma ir į ją patenkama tiek vidiniais laiptais, tiek iš sodo. Butas yra virš pilies antikinės sienos ir susideda iš svetainės-valgomojo, vonios kambario ir dviejų miegamųjų, iš kurių vienas su privačiu vonos kambariu. Miestelyje taip pat yra restoranas, vyno baras, osterija, panoraminis baseinas ir erdvi automobilių stovėjimo aikštelė.

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Toskana

Miestas: Siena 

Zona: Kjantis


Tipas: Pilys Siena - Pilis Toskana

Vidaus plotas: 97 kv.m 

Išorės plotas: 147 kv.m.


Kambariai: 2

Vonios kambariai: 2

Svetainė su virtuvėle: 1


kiti papildomi kambariai ir techninės patalpos


Toskana – Siena – Kjantis: Siena km 28 – Grevė in Kjantis km 28 – San Džiminjanas km 46 - Arecas km 45 - Florencija km 45 - Montespertolis km 51 - Golfo klubas Ugolino km 26 – Senovinė Kverčiajola termė km 30 - Maniežas km 17 - Florencijos oro uostas km 44 – Autostrada: išvažiavimas Valdarno km 20.

Ref: 0312
Kaina: Iki 2,5 Milijono

parduodamas užmiesčio namas

vyno rūsiai
vila Luka

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Siena

Toskana – Siena - Kjantis: Kai kurie gyventojai jau prieš 1000 m. buvo apsistoję mažame, aukštai esančiame kaimelyje ant kalvų, Gaiole slėnyje. Tai buvo atvykėliai iš Vertine, Montegrosi, S.Donato ir S.Piero tam, kad įsikurtų palei Maselonės upės tėkmę ir įkurtų Gaiole miestelį Toskanoje, - pagrindinį viso slėnio centrą. Atsiradimas ir vystymasis svarbios Gaiole prekybos aikštės, kuri jau 1215 m. pasirodo kilmingųjų dokumentuose, buvo svarbus motyvas, kas traukė į šį Toskanos miestelį. Iš pirmos aikštės, esančios pakrantės dešinėje, turgus persikėlė į erdvesnę aikštę, kuri šiandien yra Sienos provincijos miestelio gyvenimo centras. Erdvesnė aikštė buvo reikalinga, nes turgus įgavo vis didesnę reikšmę, kuri išliko iki pat mūsų laikų. Apie tai liudija 1700  m. pabaigos citata, įtraukta į Toskanos kunigaikščio Leopoldo ataskaitą po jo apsilankymo Kjantyje. 

Nuo 1300 m. Toskanos miestelis Gaiole ir jo apylinkės tapo Kjanti Lygos dalimi kartu su Rada in Kjanti ir Kastelina in Kjanti. Lygos buvo politinis-administracinis suskirstymas, atliktas Florencijos miesto tose dalyse, kurios jai priklausė. Karo ar neramumų atveju, lygos turėjo tiekti Florencijai kareivius ir pinigus. Keturis amžius Toskanos teritorija, kur stovi pilis, buvo konfliktų ir Florencijos susidūrimų su Siena vieta ir abiejų reidai bei pjautynės lydėjo visą šį periodą. Toskanos Gaiole miestelis visuomet buvo Florencijos administraciniu vienetu, bet XIX a. pradžioje trumpo Etrurijos karaliavimo metu, Napoleonas jį įtraukė į Sienos Departamentą ir po to, kai Italija buvo suvienyta ir susiformavimo jos dabartinės provincijos, ten jis išliko iki dabar.