ISTORINĖ MODERNAUS STILIAUS VILA ANT LUKOS KALVELIŲ

17 fotografija

Apsupta žalių Lukos kalvelių, stovi ši parduodama istorinė modarnaus stiliaus vila, nuo kurios atsiveria nuostabus panoraminis vaizdas į tipišką Toskanos kalvelių kraštovaizdį. Prabangi parduodama nuosavybė iš trijų pusių niekuo neapstatyta, o ją supa 1860 kv.m. žemės plotas, kuris dalinai yra apsodintas mišku, dalinai vynuogynais ir dalis yra sėjamos žemės. 

Vila yra išsidėsčiusi per keturis lygius, iš kurių vienas yra rūsys. Aukštai tarpusavyje yra sujungti vidiniais laiptais, be to, į rūsį ir į antrą aukštą galima patekti išoriniais laiptais. Rūsyje yra vyninė, techninė patalpa ir išorinė dengta galerija. Aukštesniajame aukšte yra prieangis, kuris veda į dvi erdvias svetaines, valgomąjį,   papildomą kambarį, sandėliuką. Šis veda link virtuvės  ir vonios kambario, kurio langai išeina į terasą, išsidėsčiusią per dvi pastato sienas. Vidiniai laiptai veda į antrą aukštą, kur yra sandėliukas ir prieangis, kurio langai išeina į mažą terasą ir iš čia patenkame į keturis erdvius miegamuosius, drabužinę ir du vonios kambarius, iš kurių vienas yra su terasa. Trečiajam prestižinės parduodamos vilos Lukoje aukštui būdingos medinės sijinės lubos, kurios paverčia šias papildomas patalpas ypatingomis. Čia taip pat yra terasa, nuo kurios galima grožėtis nuostabiu supančių kalvelių vaizdu. Nuosavybę papildo du garažai, dvi pastogės ir daugiafunkcinio naudojimo patalpa.

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Toskana

Miestas: Luka 

Zona: Luka


Tipas: Vilos Lukoje - parduodamos Vilos Toskana

Vidaus plotas: 750 kv.m. 

Išorės plotas: 1860 kv.m. 


Kambariai: 4

Vonios kambariai: 3

Svetainės: 2

Valgomasis: 1

Virtuvė: 1

 

kiti papildomi kambariai ir techninės patalpos: 17

 

Giria: 160 kv.m.

Vynuogynas: 1430 kv.m.

Sėjama žemė: 270 kv.m.

Bendras žemės plotas: 1860 kv.m.

 

Toskana – Luka – Marlija: Piza km 30 - Florencija km 62 - Luka km 4 - Fortė dei Marmi km 37 - Golfo Klubas Lappato km 5 - SPA km 18 - Slidinėjimo trasos km 48 - Pizos oro uostas km 39 - Autostrada išvažiavimas: Capannori km 15.

Ref: 0157
Kaina: € 2.200.000

vila pizoje

užmiesčio namai toskanoje
istorinė buveinė

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Toskana, Luka

Toskana - Luka: Marlijos istorijos pradžia yra prarasta laikų tamsoje. Tačiau tikrai žinoma, dėka atkastų Ligūrijos kapų, kad jau kelis šimtmečius prieš Kristų čia buvo įsikūrę ir gyveno viena iš Romos kolonijų. Toskanos miestelyje truputėlį vėliau gyveno ir Longobardai, nors tuo metu Marlija turėjo būti labai pelkėta vietovė, kurią kirto viena iš Serkio upės šakų. 

Nuo šios pelkės, berods, kilęs ir miestelio pavadinimas, kuris aptinkamas dokumentuose iki dvylikto amžiaus, kaip Marilla, nedidelė jūra. Išskirtinė miestelio padėtis lėmė, kad daugelis norėjo statytis namus ir prestižines pilis, pvz. Ugo Didysis, Toskanos markizas, grafas Ildebrando ir Saksonijos imperatoriai Oto I ir Oto II. Po tūkstantmečio, be to, kad buvo turtinga, Marlija - Luka taip pat pažinojo ir liūdnus laikus: buvo sunaikinta Florencijos karių XIV amžiuje ir po kelerių metų jos populiacija buvo drastiškai sumažinta sunkaus maro. Marlija - Luka pakilo ir netgi turime žinių apie vieną Marlijos gyventoją, kuris vos po kelerių metų po Gutembergo išradimo, spausdino aukštos vertės knygas. Miestelio, nutolusio 4 km nuo Lukos, augimas buvo lėtas, bet yra pastovus iki pat šių dienų, kuomet Marlija išsiskiria visų pirmą savo gamyklomis.