Išskirtinis Prabangūs Pajūrio Vila Porto Rotondo

full screen
63 fotografija
flag The description is automatically translated while we translate in your language. Read the original text on www.lionard.com
Įsikūręs ant mažo pusiasalio išsikišusių į Sardinijos jūros patarimas, tai išskirtinis vila Porto Rotondo parduodamas.
Tai unikalus objekto, visų pirma dėl savo geografinės padėties, taikos prieglobstis apsuptas skaidrumo vandenyse ir gražus žalumos.
Vidinio paviršiaus plotas turtas yra 650 m2, ant 2levels: pirmame aukšte yra prieinama žavinga lauko terasą su veranda, ten yra virtuvė su didele svetaine, 8 miegamieji, 4 vonios kambariai, įm ir techninių kambariai.
Pirmame aukšte taip pat yra 3 virtuvės ir 3 gyvenamieji kambariai, 5 miegamieji, 4 vonios kambariai ir terasa su vaizdu.
Sodrus parkas aplink šį svajonių namą yra apie 7800 m2 namų didelę stačiakampę baseinas 200 m2.
Kaimiškas atrodo vilos, padengtas netaisyklingos akmenys, integruoja puikiai į natūralią aplinką, kaip Costa Smeralda "ai reto grožio žvilgsnis.
Interjeras yra paprastas ir elegantiškas, iš kokybiškų medžiagų ir specialių apdailos, pavyzdžiui, veikiami akmeninės sienos, ir gražių langų ir terasos, kurie siūlo išties įspūdingas vaizdas.
Šio svajonių namą su vaizdu į jūrą privatumą, viena iš labiausiai išskirtinių sričių Italijoje, jūs galite mėgautis komfortą ir atmosfera vieną iš gražiausių vietų visame pasaulyje ištisus metus.
TECHNINĖ INFORMACIJA Regionas: Sardinija
Miestas: Olbia-Tempio
Savivaldybė: Porto Rotondo

Tipas: Prabangus vila su baseinu

Vidinio paviršiaus plotas: 650 m2
Išorinis plotas: 7800 m2

Pirmas aukštas: kiemo, padengtas veranda, 8 miegamieji, 4 vonios kambariai, virtuvė, gyvenamasis kambarys, pagalbinės patalpos, techninės kambariai
Pirmasis aukštas: 3 virtuvės, 3 gyvenamieji kambariai, 5 miegamieji, 4 vonios kambariai, terasa

Baseinas: 10 x 20 km

Porto Rotondo 1,5 km - Porto Cervo 27 km - Olbija už 17 km - Nuoro 121 km - Sasaris 119 km - Santa Teresa di Gallura 60 km
Ref: 1022
Kaina: konfidencialios derybos

Costa Smeralda Vilos

Vilos Sardinijos
Porto Rotondo

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Porto Rotondo

Į šiaurės rytus nuo Sardinijos yra žavus miestas Porto Rotondo, su tipiškų stačių gatvėse, miesto aikštė, San Lorenzo bažnyčia ir žvejų doku.
Vaizdingas miestas sustabdytos, susitikimo vieta daugeliui turistų, kurie vertina slaptam pažįstamas žavesio ir Pasakų ir būdingas nuomonę.
Puiki paplūdimys vilioja lankytojus iš viso pasaulio, ir yra valčių prieplauka, kuri gali prisitaikyti prie bet kokių valtis tipą.
Jūs galite vaikščioti per sodrus Viduržemio šepečiu ir prestižinių prabangių vilų, kad puošia šioje srityje, paskirties svarbiausių verslininkų, vyrams kultūros, žmonės mada ir tarptautinių reaktyvinių rengėjų.