Išskirtinis nekilnojamojo turto pardavimas Florencijoje

full screen full screen video
64 fotografija
flag The description is automatically translated while we translate in your language. Read the original text on www.lionard.com
Šis apsvaiginimo vilas parduodamas Florencijos kalvose šalia " Charterhouse", išskirtinėje pozicijoje su 360 laipsnių vaizdais į miestą ir apylinkes.
Ši didinga vila ir jos unikali bokštelis, išsiskiriantis visoje savo šlovėje, turi labai svarbią istoriją, nes nuo pat XV amžiaus ji buvo labai svarbių šeimų namuose; Vienas iš jų buvo " Vespucci" , garsios " Amerigo" šeima .
Ši L formos vila apytikriai 2800 m2 yra dviejų aukštų, mezzanine ir bokštelis
Tiesioginis žvyro kelias, puoštas šimtmečių alyvmedžiais ir rainelėmis, veda prie pagrindinio įėjimo į vonią, kurią supa panoraminė vejos terasa.
Šio dvaro pirmame aukšte yra namo didžiosios valstybinės salės su 7 metrų aukščio gelžbetoninėmis lubomis, puikios originalios freskos ir senovinės plytelėmis išklotos grindys; Šie kambariai yra puikiai įrengti ir suprojektuoti labai atidžiai.
Pirmame aukšte ir interjeras yra kambariai, kurie turi tas pačias savybes, bet yra šiuolaikinio stiliaus, su minimalistiniais dizaineriais baldais.
Kiekviename aukšte atsiveria 15 ° šimtmečio detalės ir architektūros bruožai, kuriuose yra šiuolaikiniai elementai: griuvėsiai, akmenukai, plytelėmis išklotos grindys, modernios parketo grindys, gausiai dekoruotos raižytos lubos, originalus herbas.
Šis išskirtinis turtas parduodamas apytiksliai 5 ha parko, kuriame yra įspūdinga vejos terasa su vaizdu į Florencijos "Charterhouse" ir istorinį šio Mediceano miesto centrą. Iš lauko taip pat yra alyvmedžių giraitės ir baseinas . Tai ideali vieta atsipalaiduoti po pietų.

TECHNINĖ INFORMACIJA
Regionas: Toskana
Provincija: Florencija
Savivaldybė: Florencija

Tipas: Istorinė vila

Vidinis paviršius: 2800 m2 apytiksliai.
Išorinis paviršius: 5 ha

2 aukštai + mezzanine
Valstijos salės
Bokštas
Parkas
Plaukiojimo baseinas
Rūsys
9 miegamieji
10 vonios kambariai
Alyvuogių giraites

Prato 26 km - Pisa 100 km - Livornas 108 km - Arečas 80 km - Siena 85 km

Ref: 3784
Kaina: € 18.000.000

išskirtinė vila pardavimui Florencijoje

parduodama vila Florencijoje
mediška vilos pardavimui Florencijoje

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Florencija

Dėl savo neįtikėtino kūrinių paveldo, rūmų ir paminklų Florencijoje visuotinai pripažįstamas meno miestas, kuris paverčia miesto gatves neįprastais muziejais po atviru dangumi. Florencijos širdis yra "Piazza della Signoria", kur dominuoja didingasis "Palazzo Vecchio" ir "Galleria degli Uffizi". Vos keli žingsniai yra Katedra, kur Brunelleschi puikų domeną lydi Giotto varpelio bokštas ir Jono krikštynos, su šventomis bronzinėmis durimis.
Arno upė eina per miesto vidurį, kurioje yra pilna gražių prabangių vilų, skirtų parduoti. Garsiausių tiltų, kertančių upę, Ponte Vecchio, puošia papuošalų parduotuves, esančias mažuose katiluose, prie tilto, statybos technologiją, kuri nėra niekur kitur pasaulyje. Nešiojamojo Vasari kilnio koridoriaus iš vieno banko į kitą, Ponte Vecchio taip pat buvo vienintelis Florencijos tiltas, per kurį jis per Antrąjį pasaulinį karą nepadarė jokios žalos. Kairysis Arno ar "Oltrarno" kyla iš srities, kuri vis dar yra jausmas tarp savo amžių amatų parduotuvių iš praeities Florencijos, kaip aprašė Vasco Pratolini ir Marcello Vannucci.