Išskirtinis nekilnojamojo turto pardavimas Bellagio

full screen full screen video
71 fotografija
flag The description is automatically translated while we translate in your language. Read the original text on www.lionard.com
Šis prabangus ežero kiemas yra parduodamas Bellagio mieste, prestižinėje vietoje su panoraminiu vaizdu į aplinką.
Šį išskirtinį turtą sudaro įspūdingas 3,3 hektaro parkas, kuriame gyvena keturios vilos. Trijų aukštų pagrindinė vila buvo pastatyta 1868 m., Turi šviesiai rožinį fasadą, maždaug 1 144 m2 ploto, buvo visiškai renovuotas ir atnaujintas. Šio vilos pirmame aukšte yra šviesus gyvenamasis plotas, kurį sudaro svetainė, valgomasis ir kai kurios valstybinės salės, o viršutiniuose aukštuose yra miegamosios vietos.
Be pagrindinės vila yra dar viena išskirtinė vila: ji yra 505 m2, ji yra pagaminta iš medžio, buvo visiškai renovuota ir puikus vaizdas į ežerą.
Parduodami šį turtą užpildys vila svečiams ir du ūkiniai pastatai.
Šis puikiai suprojektuotas, labai dėmesingas detalėms, šis elegantiškai įrengtas aukščiausio lygio elementus, meno kūrinius ir prestižinius baldus.
Parduodamas svajonių namas supa prabangią trijų hektarų parką. Jame yra gražus baseinas, kuriame galite atsipalaiduoti karštais vasaros mėnesiais, ir teniso kortai tiems, kam patinka sportas.
Puikus privatumas, prabanga ir išskirtinumas - tai didingojo turto privalumai, vieta, kur galite gyventi "Bellagio" ir jo ežero stebuklingą atmosferą intymioje ir jaukioje aplinkoje.

TECHNINĖ INFORMACIJA
Regionas: Lombardija
Provincija: Como
Savivaldybė: Bellagio

Vidinis paviršius: 1649 m2
Išorinis paviršius: 3,3 ha


Pagrindinė vila
Antroji vila
2 ūkiniai pastatai
Vila svečiams
Parkas
Plaukiojimo baseinas
Teniso aikštelė
Ref: 3497
Kaina: konfidencialios derybos

parduodamos ežero komos vilos

vilos komo parduoti
bellagio villas sale

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Bellagio

Komo ežeras yra žavingas natūralus ežeras Lombardijoje, kilęs iš didelių upių iškasimų ir modeliuojamas tęstiniu ledynu. Tai trečias pagal dydį itališkas ežeras ir pirmasis jo pakrantės ilgis.
1800-aisiais paminėti romantiški poetai, nuo Alessandro Manzoni iki Stendalo, nuo George Gordon Byron iki Franz Liszto, tai tikriausiai yra viena iš labiausiai žavių ir jachtingų Italijos sričių. Ir jei praeityje ežerai buvo pagrindinė poetų atrakcija, šiandien jie yra pasikartojantys nacionalinio ir tarptautinio tipo purkštukų paskirties vietos, kur čia yra daug puikių prabangių vilų .