Išskirtinis butas Forte dei Marmi

16 fotografija

Privileginėje padėtyje, keli metrai nuo pajūrio ir labai arti nuo visų pagrindinių Viaredžio miesto veiklų, yra parduodamas išskirtinis 204 kv.m. butas. Šis parduodamas nekilnojamo turto objektas, esantis 5 min nuo Forte dei Marmi,  yra trečiame svarbios Toskanos aristrokratinės vilos aukšte, su tiesioginiu vaizdu į jūrą, dviem liftais ir bendro naudojimo sodu.  

Prašmatnus namas netoli Forte dei Marmi neseniai buvo kruopščiai restauruotas ir praturtintas vertinga apdaila bei elegantiškais ir rafinuotais baldais. Restauracijos metu parduodamoj viloj taip pat buvo įrengti šiuolaikiški patogumai, pvz., oro kondicionavimas, signalizacija,  elektrinės žaliuzės, išorinė lauko danga nuo saulės ir vėjo bei išoriniai tentiniai langai. 

Verta dėmesio yra pagrindinė 27 kv.m. terasa, nuo kurios tiesiai atsiveria vaizdas į Toskanos jūrą bei nuo kurios galima žavėtis nuostabia pakrantės panorama. Išskirtiniame bute yra erdvus įėjimas, kuris veda į valgomąjį ir svetainę; abejuose yra erdvūs ir šviesūs langai-durys, kurie veda į terasą, nuo kurios atsiveria vaizdas į jūrą.  Vaizdas į jūrą atsiveria taip pat ir iš dviejų miegamųjų, iš vieno kurio galima tiesiogiai išeiti į terasą. Viaredžio bute taip pat yra du vonios kambariai, darbo kambarys, skalbyklos zona, virtuvė su sandėliuku ir šeimininkų kambarys su privačiu vonios kambariu ir išėjimu į terasą. Butui taip pat priklauso dvi automobilių stovėjimo vietos.

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Toskana

Miestas: Fortė dei Marmi 

Zona: Viaredžio


Tipas: Fortė dei Marmi nekilnojamas turtas - Vilos Toskana Jūra

Vidaus plotas: 204 kv.m.

Išorės plotas: 49 kv.m. terasa


Kambariai: 3

Vonios kambariai: 3

Svetainė: 1

Valgomasis: 1

Virtuvė: 1


kiti papildomi kambariai ir techninės patalpos


Terasa su vaizdu į jūrą: 27 kv.m.

Šoninės terasos: 22 kv.m.

2 automobilių stovėjimo vietos


Toskana – Fortė dei Marmi – Viaredžio: Fortė dei Marmi 2 km - Piza 20 km - Luka 21 km - Florencija 80 km - SPA1 km - Pizos oro uostas 25 km - Autostrada : A11 išvažiavimas Viareggio 1 km.

Ref: 2318
Kaina: Iki 2,5 Milijono

prabangus butas

parduodama toskanos vila
florencija pilis

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Fortė dei Marmi

Toskana – Fortė dei Marmi – Viaredžio: elegantiškas ir rafinuotas, Viaredžio yra miestas, esantis Versilijos pakrantės kurortų zonoje. Tai elitinių turistų iš viso pasaulio, vienas iš labiausiai žinomų, traukos centras, nutolęs tik 2 km nuo madingojo Fortė dei Marmi. Naktinės Toskanos šviesos vasarą suteikia kraštovaizdžiui gyvumo ir spalvingumo, o žiemą - nuostabius saulėlydžius ir ramybę. Bet kokiu atveju, Viaredžio yra tinkamas aplankyti bet kuriuo sezono metu, nes gali pasiūlyti ištisus metus atrakcijų turistams. Kraštovaizdis yra vientisas dėka kalvų ir pušynų žalumos susiliejimo su Toskanos jūros mėlynumu, kas suteikia jam unikalumo. Čia taip pat vyksta Karnavalai, čia aptinkame ir eklektišką architektūrą, pastatų Art Nouveau ir Art Deco stiliumi, kuriuose lankėsi Galileo Chini, Lorenzo Viani ir P.B. Shelley.

Toskanos miesto, esančio keli žingsniai nuo Fortė dei Marmi, pavadinimas yra kilęs nuo Via Regia bokšto, kurį Lukos gyventojai pastatė apie XV a., kai uostas pavertė Burlamaka upės žiotis funkcionalia vieta, kur prasidėjo pirmieji ekonominiai mainai. Jūra visada buvo puiki Viaredžio gyventojų sąjungininkė, anksčiau čia buvo statomi žvejų laiveliai, o dabar čia, dėka drastiškų verslo filosofijos pokyčių, tose pačiose laivų statyklose yra gaminami prestižiniai kateriai ir jachtos. Kita neginčijama Viaredžio tradicija yra jo karnavalas, gimęs 1873 metais, - renginys, kuriam Toskanos pakrantės miestas ruošiasi ištisus metus. Taip pat ir literatūros premijos teikimas, įsteigtas 1929 metais Leonidos Rapačio, kuris dar ir šiandien seka Italijos literatūros raidą.